Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано10.11.20 19:08



хм.. ето ти числата на Робърт Кох за Германия - общ брой, разлика от предишният ден, случаи в последните 7 дни, общ брой починали. /апропо, това предпоследното е разлика от последните 7 дни, сори/

Baden-Württem­berg 102.293 +1.541 15.072 135,8 2.133
Bayern 136.636 +2.828 22.540 171,7 2.953
Berlin 40.460 +836 6.221 169,5 301
Branden­burg 10.790 +274 1.795 71,2 223
Bremen 7.254 +121 1.363 200,1 88
Hamburg 17.437 +298 2.251 121,9 304
Hessen 55.744 +1.701 10.811 171,9 786
Meck­lenburg-
Vor­pommern 3.786 +41 802 49,9 31
Nieder­sachsen 47.319 +997 7.440 93,1 834
Nord­rhein-West­falen 175.951 +4.320 30.248 168,5 2.395
Rhein­land-Pfalz 27.237 +885 5.168 126,2 325
Saarland 8.640 +214 1.359 137,7 202
Sachsen 27.339 +659 6.038 148,3 409
Sachsen-Anhalt 6.928 +194 1.338 61,0 93
Schles­wig-Holstein 10.214 +214 1.554 53,5 205
Thüringen 9.172 +209 1.668 78,2 224
Gesamt 687.200 +15.332 115.668 139,1 11.506

Както се вижда, в Бавария има най-много заразени, най-голям е приръста спрямо предният ден и прочее.. за Берлин ги дават +836 ..

А иначе е така, страшно е.. непрекъснато има нови случаи, непрекъснато ни стряскат как ще продължат карантината и декември.. не знам..

Тя карантината тук, говоря за Бавария, беше до средата на юни.. и е сега, от началото на ноември.

Редактирано от parvaty на 10.11.20 19:04.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано10.11.20 19:09



не знам.. тя беше писала някъде за някакви игри на Джет бензиностанциите и прочее.. което тук го нямаме, така, че..

за Бавария на мен, за хоха - на нея.. или както ти харесва.



Апропо, тук лятото също имаше само мерки, нямаше карантина.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано10.11.20 19:10



Ха, внезапно се усетих, че ми вървят новини и се изненадах, бях оставила семейните войни и на, така ми се пада, почнали новини. Днес /леко съскайки/ тъкмо си мислех, че Мангъров са го наказали да иде при най-тежките случаи да види колко е безобидно, а то било по негова молба?!!!

Оффф. Що ми трябваше, аз новини не трябва да гледам!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.20 19:19



Аз пък нейде из нетя мернах нещо, може и жълтина да е било, че Мангъров щял да прави ново отровно трио?

С двама доктори още.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.20 19:37



тоест имаме двама самолекуващи се и пазещи карантина по съвест.
какви мерки, какви 5 лв. за подобни случаи, а те са голямата част?!
и какво ще ме научи Бойко?



Какво ще ТЕ научи? Ти идентифицираш ли се с тези, които толкова високо му качиха рейтинга през април? Ти не си негов електорат, ако ще да направи пенсиите 1000 лева а заплатите - 5 000. Минималните.
Та - не обяснявай ТЕБ на какво щял да научи. Аз говоря по принцип - че в момента постъпва глупаво.. Може пък така да му нареждат. Може да му пуснат корпоративен вот тия, дето сега им крепи бизнесите....

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: tartarianeyes]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано10.11.20 19:41



човек каквото самси направи.............гърците се разбраха още в началото, нашият ше гони Михаля сега.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: tia9]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.20 19:47



И ние се разбрахме още в началото. Признахме им всичко.



Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.20 21:26



И по този въпрос щях да пускам тема. За момента добре се представят - сложили са някаква спирачка... чудя се дали ще отстояват до край.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Baldrian]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.11.20 21:27



"страх! "
Не случайно се прикачвам за мнението ти!
"СТРАХ"
Това е опасността от вирусът, смъртта от него е по- малката опасност!
Не случайно се прикачвам за мнението ти!
Истината е много страшна, виж как атакуват Снежанка като им я казва!
Виж и Геврека на какво направиха като им го потвърди...и сами да преценим в кое е опасността от Ковид?!!!!
Дори и мен ме е страх да напиша странното, и за безстрашният човекът който се е престрашил и за който ще разкажа го е страх от това страшно!
...
...
Мой пръв приятел, аз възрастен, той млад със семейство и дете. Аз "мъдреещ се дървен философ", видял небесни чудеса които той не е виждал и не вярва в тях...и приятелството се дължи на това че и двамата се учим един от друг-от мен той научава как трябва да се живее, а от него аз научавам как се живее както трябва.

Сега и двамата военни, той действащ, а аз действащ като цивилен служител.
Той с 4 мисии, в Ирак и Афганистан, ...моля изтърпи още малко от подробностите...
Без Ковид, на тези мисии убиват хора и хората убиват.
СТРЕЛЯШ и убиваш, за да не те убият!....и виждаш с очите си конвулсиите на убитите от теб, запознаваш се със Смъртта
Кой би отишъл да го убият или да убие???? За да осигури семейството си с ПАРИ?
Мислим вероятно някой изрод, мислим си, много съм го мислил...и ще се върнем на Ковид за да сравним. Много от тях завърнали се тук откачиха и не постигнаха целите си СЕМЕЙСТВО, заради които тръгнаха!
...
...Приятелят ми, обаче оцеля , и от опитите си да си помогне или с наркотици или с алкохола, но винаги ще си остане с ТРАВМИ!

Кое е страшното за нас от Ковид ли, сега ще го разкажа, не не, не е СМЪРТТА!
Със страх ще го разкажа, за страхът от Ковид:
Наш колега, негов подчинен се разболява, симтоми, грипни разбира се, то сега други има ли! Излиза в болнични, влошава се...за жалост сам, децата му в чужбина и той не иска да ги притеснява със себе си, той не иска никого да притеснява и решава да умре, щом няма друго болнично решение...щото в болница не го приемат щом не е от Ковид, а само му се мре от болестта


Да ама и ние знаем всичко това, до последният от системата,...без значение коя система, ЗНАЕМ и се случва пред очите ни.
ЗНАЕМ и мълчим, ами да мре.

...Приятелят ми, оня изрод, който е убивал за да не бъде убит, и го е правил за пари, за семейството си, егоистът... осъзнава че на този човек няма кой да му помогне и отива лично при него да го види и да му помогне, ама разбира се че без маска, то там в Кербала когато се стреляха и умряха, да не би да са били със защитни маски... /малък отклон от темата/
Другият ми приятел, с които са били в Кербала, като са ги гръмнали в базата, цялото му защитно облекло и станало на дреп, а стоманеният му синджир окачен на вратът му с данни и за кръвната му група е бил отнесен от взривните вълни, споко жив е, и нормален, със закърпен череп, даже и психиката му оправиха, заприлича буквално на един от нас, дето не знаем какво ни се случва...

Та да се върнем в темата, приятелят ми намира болният от КОВИД паднал на земята опитвайки да се изправи, грабва го на гръб, също като на война и го носи в болницата...
и там...ама той от Ковид ли и болен, други не приемаме...и той: А...този път ще приемете, зная и мога няколко метода да ви пинудя да го направите, щете или не щете ще го приемете...да допълня, военно обучен не да решава проблеми, а да ги тушира, все едно не са проблеми....за да не му се налага да ги решава със стрелба!

Така, звъни тук и там, приемат болният веднага в Ковид отделението на болницата.
Той крие името си пред лекарите и казва на болният да ЗАБРАВИ кой го е докарал в болницата.... и ми се обажда: "Едвам издържам, у вас ли си да дойда? Контактен съм! Дезинфектирам се и идвам за допълнителна "дезинфикация"!?!?????

СТРАХЪТ ЛИ, ДА?
Кой страх, моят или на жена ми и близките ми? Или НАШИЯТ?


Или на уникалните, или на алисивиите щедрости: Напуснете ми темата тя е в помощ на Мила и Безсънна БОЛНИТЕ???????
Бе дейба що не хванахте автобуса и да отидете да ги видите лично с какво може да им помогнете, ама на всичкото отгоре и гоните другите също като вас загрижени...


извинете, това е темата за Страх, Смелост, Наглост и Глупост-това сме ние, колкото и дълго и досадно да ви изглежда, Ковид не е това което е!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано10.11.20 21:29



Няма, пак ще е после и така ще си замине

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.