Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано30.11.20 08:29



На осмия ден боледуване - PCR отрицателен. Три седмици по-късно - бърз тест положителен за прекаран ковид. Да отбележа за статистиката.


п.п. Поправих деня, че бях сбъркала с броенето, и допълвам - на мижавата пластмаса тестче, която гледам в момента, никакви чертички не виждам. Изчезват ли, какво? Странно.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!

Редактирано от Bezsynna на 30.11.20 08:34.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.11.20 08:33



Бравоооо!




А гОркия Гераско беше ли в изолация през туй време?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 30.11.20 08:37.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано30.11.20 08:50



Герасимус беше през океана, случи той на изолация точно за времето когато ми се падна да боледувам. Замина ми човекът и аз се тръшнах.

В момента лети насам, поне здрава ще го посрещна! /Колко съм здрава не знам, оттатък се пооплаках, денонощно ми се спи и се уморявам като бабичка./ Сега се чудя дали няма вкупом да ни карантинират, въобще не съм търсила да проверявам.

Направих редакция отгоре, Саксън не знам дали ще погледне. На тестчето не виждам индикация за нищо, ако е имало чертичка, по която лаборантката да ми каже резултат, очаквах да си стои. Довечера ще видя на сайта им какво ще извадят, нещо ми стана съмнително.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.11.20 09:11



Ма ти сериозно ли? Гераско ще домъкне свеж американски вирус сега! А той със сигурност е по-качествен от нашия!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано30.11.20 09:23



Не се шашкай. От март се отлага това, някои неща няма начин да се отменят завинаги. Работим вкъщи и сме достатъчно изолирани. Каквото ни е писано.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Bezsynna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано30.11.20 14:49




А така.
И без много напрягане.


научи се да чакаш

Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: tartarianeyes]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано01.12.20 14:48



Чувствам се длъжна да уточня - чертичките на теста изчезвали до десетина минути, затова не съм видяла резултата, направиха ми безплатна контрола и видях.

Не се напрягам, само ми е тъпо. Докато бях най-гадно болна - отрицателна за ковид, а две седмици след писиара - здрасти, изкарала си ковид. Иди се сещай кое е вярно.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано01.12.20 15:09



Да взема да докладвам по тоя въпрос. Гераско е карантиниран официално, за десет дни. Обаче:
1. Пристигащите от Щатите ако покажат отрицателен тест, не биват карантинирани. Имало е такива на полета. Значи ако миналата седмица си бил здрав, не се брои за проблем, че си се бутал в навалицата по четири летища насам - няма карантина.
2. За домашните на карантинирания няма забрана. Не е съветван да се държи настрана от близките. Той няма право да излиза, аз мога да ходя където си искам.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.12.20 15:34



Имаше черта срещу Ig G ли? Щом два пъти дори си направила теста и е било факт, значи наистина си прекарала КОВИД. Може и при отрицателен PCR, да.

Аз съм склонна да приема, че това е достоверният вариант - прекараното заболяване е било КОВИД.
Още повече, че ти съобщаваше за доста голяма отпадналост, което понякога е водещо при протичането и задържаща се с дни повишена температура.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: saksun]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано01.12.20 19:23



Снимах контролата, IgG не виждам и не схващам това C.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.