Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема пак ковид 19!нови  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано27.10.20 17:41



от вчера заразените в БГ са 2230 от 7000 теста
това значи ЧЕ всеки 3ти е заразен - 42ма са починали
освен ББ и една трета от управляващите и борещи се с/у К19 са под карантина
дори и Гала водещата "на кафе" е с ковид от вчера - и днес нямаше актуално предаване А запис от началото на сезона
ТА
нали ми се подигравахте ЧЕ съм психясала по тема К19
ама какво се случва реално???
март месец ни затвориха по домовете си - само заради 30 заразени цели 3 месеца!
А сега с тая нарастваща пандемия - всички се шегуват...все едно е някакъв ташак!





Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано27.10.20 17:42



Утре ще са:
1. 7-800.
2. 3 500 поне...



За да бъде объркването в овчите кратуни още по-забавно.

WALL·E

Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор Zirzi ()
Публикувано27.10.20 17:48



ББ да умре или някой от изпълнителната власт от ковид, тогава ще повярвам че има заразени, туй е моето мнение.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: Zirzi]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано27.10.20 18:08



няма да толерирам хора - които желаят нечия смърт!





Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор Zirzi ()
Публикувано27.10.20 18:23



Бре, ето ми коментара: ББ да умре или някой от изпълнителната власт от ковид, тогава ще повярвам че има заразени, туй е моето мнение.

Я ми обясни къде съм пожелал на някому смърта?

Ти мислиш ли че ББ или някой от изпълнителната власт ще умре от ковид - аз не мисля.

Я не се прави на кифла.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.10.20 18:37



Аз съм по-зле от теб. Не ми се говори, пише или чете по темата, така съм се смачкал...



Тема без грип обаченови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.10.20 18:52



Обаче пък няма кьорав грип


(не правя сравнение, само отбелязвам)

И гледай ся - датата на тази статия по-долу е 05.10.1996 и в нея се говори за новоизолирания китайски вирус “Ухан ‘95”
Според доц. Коцева от Лабораторията по грип, за седмица тогава е имало 2000 нови болни и 7300 души са потърсили медицинска помощ, което обаче не било повод да се говори за епидемия.
Вирусът “Ухан ‘95” пак се е родил в Китай, минал през Азия и стигнал до САЩ - и пак така с температура и хрема е морил народа, а понякога и с бронхопневмония.

Според хартиения вестник от далечното минало: през януари 1996 "от остри възпаления на дигателните пътища, вкл. и грип, грип, се разболяваха по 10 000 души дневно" (така пише).

Най-вълнуващото обаче е на края на статията - за уханския вирус още преди 25 години е имало ваксина и даже не една, а две! А уханските ниви всяка година дават нова реколта, която върви с нов вид хрема и нова пневмония...





Редактирано от Crrafterr на 27.10.20 18:54.



Тема Re: без грип обаченови [re: Crrafterr]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано27.10.20 18:59



Миналата седмица ми се наложи да търся документи, строителни разрешителни и скици за къщата на село. Намерих ги увити във вестник Труд от 1986-та ...
Там пък ако знаеш какви интересни работи пишеше ...


И ти мани другото, ами кога мина това време, кога се изнизаха тия години и тоя пусти живот ...

Смъртно опасно е да си прост.

Тема Re: без грип обаченови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано27.10.20 19:07



а пък долу в дясно пише - живеем в истерия - също толкова актуално





Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.10.20 19:26



нали ми се подигравахте ЧЕ съм психясала по тема К19
ами ако вярваме на твоята интерпретация - да психясала си. всеки трети заразен, а на ден в бг си е умрат към 300 души, е щом всеки трети е заразен, 100 умрели си е нормално да са корона , а те само 42 - нищо работа.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.