Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано11.11.20 15:43



хората полудяха като Нутчо - зареждат се с лекарства от които нямат нужда и ги пият всекидневно...та това е повече от тревожно!
А болни които имат нужда от лекарства - не могат да си ги купят...защото липсват по аптеките!!!



не искам да съм лош пророк - но тази пандемия...ебава майката на цяла Европа!
няма медицински персонал И скоро ще си умираме по домовете!!!



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано11.11.20 17:33



На фона на случващото се в България с пандемията от коронавируса (COVID-19) пред нашето общество и здравна система има три варианта, които могат да бъдат осъществени. И при трите варианта трябва да се внимава много (както от общество, така и от

).



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано11.11.20 18:10



Има няколко добри лекарства на основата на царевица, ечемик.....има американски, има и шотландски, и ирландски.
Стига се паникьосвахте вече, аман.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: Metropolis]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано11.11.20 18:23



има и четвърти вариант, и пети и т.н..
както и подварианти на вариантите. например, на вариант 3 (наложителен локдаун) - излизам на улицата и помитам държавата, докато ти пускаш тук линкове колко е страшно със случващото се в България с пандемията от коронавируса (COVID-19)

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: пак ковид 19!нови [re: Metropolis]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано11.11.20 18:28



"социална дистанция" е най-сигурният път за скапване на психиката.
обикновеният човек не иска да е "свят", нито иска да прекара 40-50 дни в пустинята.
и това "църквата" го е отчела като факт...затова казва, че сме "грешни".

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано11.11.20 18:33



никой няма да си умира по домовете от ковид 19 (освен тези, които така или иначе си умират от памтивека от едно или друго нещо)

гледам, че отдавна си откачила на тази тема и ми е болно, ама не знам как да ти помогна.
т.е. - знам, но ще ти е трудно да го приемеш.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Редактирано от dionys на 11.11.20 18:34.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано11.11.20 20:14



тии... уточнявай все пак, че за питиета и говориш, щото като едното нищо утре ще се сурне да си купи чувалче с биосмески и да го застъпи още на гладно сутринта.





Тема Re: пак ковид 19!нови [re: dionys]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано11.11.20 23:14



Kъде съм казал страшно ли е или не? Пускам данни от бюлетин за медицински лица. Въпрос на субективна оценка ли кой как оценява ситуаццията. Давам само "сухи" дани.
Като админстраривните разпоредби от

.
И сегашната .
Активните случаи към 11.11 са 55,716 или 67% от всички потвърдени случаи - 83,366. По тази причина пресмятането на леталността като съотношение на смъртните случаи към общия брой на потвърдени случаи е доста подвеждащо. По надеждно е да се използват за база приключилите случаи.
Към 10.11 са приключили 27,650 случая, от които 25,759 са на оздравели (93.3%) и 1851 - починали (6.7%). През последните седмици има ясна тенденция за увеличаване на дела на починалите в приключилите случаи до 8.6%.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: dionys]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано11.11.20 23:15



май не разбра че журналистите не правят разлика между физическа и социална дистанция.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: Metropolis]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано12.11.20 00:44



аз тук говоря не с журналистите, а с теб.
следователно ме интересува дали ти правиш тази разлика.

когато плякаш линкове без коментар, не знам ти ли си, или не си ти



nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.