Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: предпазваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано30.10.20 13:24



Добре правиш. Аз предпочитам сутрин да пия сокове, но понеже не мога без кафе, след кафето.
Вечер избягвам таква витаминни "бомби", имам проблеми със заспиването.



Тема Re: предпазваненови [re: 4ereshka2]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.10.20 15:31



Тези плодове и зеленчуци не ми действат. Дори смятам, че помагат да заспя по-бързо. Аз страдаХ от безсъние почти 10 години и няма да си причиня нещо, което да ми действа възбуждащо.

Цитрусовите сокове не пия вечер. Миналата година бях нещо вирусясала и по цял ден се наливах с цитрусови сокове. Що лимон, портокал, грейпфрут изпих.

Три дни никакво спане. На четвъртия преплитах крака за сън. Глава проста, докато се усетя. После от четвъртия заредих три дни спане, пипали са ме дали не съм умряла. Не си признават, но може и огледалце да са ми доближавали до устата



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано30.10.20 16:08



Europe Back in

Mode



Тема Re: предпазваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано30.10.20 17:05



Когато написа, че има и операции с голи ръце, го възприех като ирония.




Тема Re: предпазваненови [re: Luchezara]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.10.20 17:09



Не, не е ирония. Аз имам познат, който се подложи на такава операция. В момента не помня точно къде беше, но мога да го питам. Аз самата бях готова да отида там, но ми се размина.
Питай, когато не е ясно казано, после прави изводи.

Макар че ясно се изразих, че ползвам билки за бъбреци и ... да не се повтарям.
Бъди здрава!



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано30.10.20 17:37



вече има липса на тестове - стотици хора стоят на опашки с часове И няма как да бъдат тестувани!
хора колабиращи - чакат с часове спешна помощ И подобна като се появи обикаля болниците с часове ...защото болниците не приемат пациенти без тест за К19!:(
какво се случва в тая безодговорна държава?!
всичко било под контрол?!
да ве да - само където по смъртност сме на 2ро място на балканите!!!:(((
и без проблем - се тестват от раз само известни люде!
а обикновените плебеи ДА духат супата И да умират!!!





Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано31.10.20 15:05



ще умираме като пилци!
тестове за К19 няма - а болен без значение от какво...не се приема в болница без тест за ковид!:(
какъв е този геноцит с тези тестове - които не са в наличност И болни хора чакат с часове по тротоарите за евентуален тест!
ами ако припаднеш - какво се случва с теб???
ще те подминат като умряла хлебарка!!!



Тема министърътнови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.10.20 18:49



Костадин Ангелов, ~17:30 Ч. днес:

"Изгледах няколко пъти материала на БНТ Как минава едно дежурство по време на COVID-19. Министерството е казало още в началото на пандемията "тест за коронавирусна инфекция не може да е условие за хоспитализация". Правило!

Има шефове на болници, които продължават да се правят на неразбрали, няма писмена следа как искат от хората тестове, което обезсмисля всякаква проверка. В конкретния случай дори говорим за доказан COVID-19.
Други мениджъри упорито отказват да откриват легла, пазят си "чисти болници".
Няма да стане!

След 20-те секунди, които чух по БНТ: Настоявам кмета Фандъкова да поиска оставката на директора на Четвърта градска. Има или няма организация и каква е тя - отговорен е мениджърът на ЛЗ.
За отказващите да открият легла - вкарвам в НС законов текст, на чието основание такива болници няма да работят с НЗОК.
Ок, "чиста болница", но без публично финансиране."



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано09.11.20 16:34



'Great day for humanity': Pfizer says COVID-19 vaccine over 90%

.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: Metropolis]  
Автор 2biri ()
Публикувано09.11.20 20:33



Бе като ги публикувате тия линкове, четете ли ги?

В превод части:

- за спешно използване на ваксината;
- много въпроси остават, вкл. колко дълго ваксината ще осигурява защита;
- проучването не е приключило, но данните изглеждат много солидно;
- спешно използване за хора 16-85;
- да спестят време, компаниите започнаха да произвеждат ваксината преди да знаят дали ще е ефективна
- 94 участника???????????



Това колко надеждно ти изглежда? На мен хич.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.