Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: за хиляден пътнови [re: Naki]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.10.20 09:42



Ми като излизаш от психиатъра, аз кво да направя


Думата "тук" ознавача това: и това: , което именно коментира Лучесара, а не означава "в няколко различни теми".

То верно че има психясали, ама чак па толкова като тебе не съм виждал. Може и по рождение да ти е, провери се! Най-зле си с темите, свързани с компютри - като ще говорим за "няколко различни теми". Просто да напомня.

Редактирано от Crrafterr на 28.10.20 09:50.



Тема Re: без грип обаченови [re: Crrafterr]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.10.20 10:47



Леко се съмнявам в броя. Тъпото е, че след толкова години се оказахме по-неподготвени.....някак повярвахме, че сме безсмъртни.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: без грип обаченови [re: Crrafterr]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.10.20 11:00



...и този кретен (короната) се държи доста идиотски, много увреждания, на много органи и системи, много различни симптоми или пълна липса на такива. Най-гадното е, че част от безсимптомните (малка част) имат тежки увреди, но ги откриват късно. Голяма гад е((.....направо се държи, като оръжие

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: без грип обаченови [re: tia9]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.10.20 11:52



Не е "кретен", просто е ефикасен и много добър в "работата си".



Дано не са прави тез, дето казват, че това с КОВИД-а е само тест и тепърва ще има доста по-силни вируси (или други глобални изпитания).


Редактирано от Naki на 28.10.20 11:52.



Тема Re: без грип обаченови [re: Naki]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.10.20 12:57



Уф, не е ефективен. Вирусите си търсят приемник а този е самоубиец.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: без грип обаченови [re: tia9]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.10.20 13:02



Не е вярно! Много ниска смъртност даже, а голяма заразяемост - именно заради това КОВИД'19 е толкоз опасен.
Хич не е самоубиец, повече се предава от човек на човек, и убива по-малко, това е нарочно.

Сравни с Ебола, дето уж беше много страшна, казваха -- "Всички ще Омрем -- дойде краят на Света, амин!"/етц, ама грънци - именно зарад до 90% смъртност, която имаше, Ебола бързо се самоизолира и отмря, защото беше прекалено агресивна.



ЕДИТ: Тука един списък:



Редактирано от Naki на 28.10.20 15:43.



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: Green Light]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано28.10.20 15:33



аз съм почти пред "паник атака"!
толкова мн се страхувам ЧЕ не мога да си намеря място!
страхувам се най-вече за близките ми А не за себе си!





Тема Re: без грип обаченови [re: Crrafterr]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано28.10.20 15:41



ами периода на грип
е - януари и февруари
но от грип - колко лекари са се заразили и починали?!

този ковид19 - не е ташак и конспирация!
верно че от тестовете се печелят мн пари
НО мн бедни българи - нямат финансова възможност да се тестват...
и затова се увеличава бройката - на починалите!!!





Тема Re: предпазваненови [re: NUT]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано28.10.20 16:11



Някои билкови лечители казват, че ако държиш парченце суров джинджифил в устата си и го смучеш докато пътуваш навън, не можеш да хванеш коронавирус (е, и ако се пазиш, разбира се). Този вид коронавирус (Covid 19) не понасял джинджифила. Колко е вярно не знам, но джинджифила дезинфекцира устната кухина и е полезен за гърлото ( и не само). Можеш да прочетеш за него. То затова по едно време народа изкупи джинджифила.

Проф. Кантарджиев каза, че е много важна хигиената на устата и че содата унищожава вируса (Covid 19). С малко сода с вода може да се прави гаргара, да се пие и дори да се капе в носа (ако се добави щипка сол). Малко - от половин до 1 чаена лъжичка сода бикарбонат на ден според поносимостта и вида приложение.

Сигурно има още много алтернативни начини да се предпазим.


Редактирано от Luchezara на 28.10.20 16:12.



Тема Re: предпазваненови [re: Luchezara]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано28.10.20 22:38



Елена блаватска пише, че е задължително всеки един божи ден да се взема от четвърт да половин чаена лъжичка сода, задължително на гладно.
Това като начало, после как и доколко се увеличаваше количеството, забравила съм.


научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.