Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: без грип обаченови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано29.10.20 17:13



1) Вирусите(които ни интересуват) имат нужда от болен човек за да се размножават. Здрав не им върши работа.
2) Вирусите, които са успели да се размножат в човек, въпреки че той пие антибиотици са някакви вече нови, яки вируси. Калени. Супер як сардукарски непобедим корпус.
3) Те имат същата цел и нападат, и срещу тях вече няма какво да се използва.


Това е по канона на войнствената теория на Пастьор, според която човешкото тяло е стерилно (сиреч напълно чисто от бацили, бактерии и вируси) а отвън гъмжи с милиони микроскопични гадини, коя от коя по-гадна гад, които гадини постоянно го атакуват туй свръхчисто човешко тяло, и а некой от тези милиони гадни гадини е успяла да се добере до устата, носа или очите и край - започва се една ми ти атака в мрака и люта битка се провежда в човешкото тяло и т.н. и т.н. - затва деца, мийте си ръцете по сто пъти на ден и не пипайте нищо мръсно и не лапайте нищо паднало на земята и т.н. и редовно се ваксинирайте срещу всяка гад, която измислят учЕните, че е подлежаща на ваксиниране

Тази теория е в момента доминиращата парадигма в медицината и се преподава в улищата и медицинските университети, обаче има доста несъгласни с нея учЕни-конспиратори-плоскоземци, които заблудено си позволяват да твърдят, че в човешкото тяло имало повече вируси и бактерии, отколкото имало собствени на тялото клетки, и че немало никакви атаки и защити, щото с всяко вдишване на въздух се вдишват милиони и милиони вируси и бактерии и т.н. , ама засега тва всичко се води че било конспирация и плоскоземие



Все пак в последните години казионните учЕни взеха с половин уста да признават наличието на милиони, та дори милиарди бактерии и вируси в човешкото тяло, обаче хич не падат по гръб, ами ги разделят на добри и лоши, добрите са пичове та дрънкат и те ни помагат и дори всъщност без тях не можем изобщо да живеем, обаче пък лошите са ужасни гадове и те се подчиняват на теорията на Пастьор за войната на живот и смърт, спомената по-горе и срещу които трябва задължително да се ваксинирВаме, за да спасим другите хора от заразата в нас самите

... та както е тръгнало, нищо чудно след някоя и друга година да има смяна на парадигмата медицинска и тогава ще можем да спим спокойно без постоянно да се чудим в кой ли миг ще ни изненада некой непознат на нАуката нов вирус ...




Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано29.10.20 17:19



по повод новите забрани - непълнолетни не могат да се разхождат сами в моловете без пълнолетен придложител...
това ми звучи абсурдно!
как да задължиш един тинейджър - да не излиза сам ...при положение че е поцял ден вкъщи с родители те си?
какъв е проблема тези младежи движещи се с маски - да си браузоват сами?!



Тема Re: предпазваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.10.20 17:59



Билките, лечебната храна не са пенкилерстване. От тях произлизат съвременните лекарства.
Всеки с избора си.

Природата лекува и нелечими за хората неща, стига да знаеш как.


Редактирано от Luchezara на 29.10.20 19:44.



Тема Re: предпазваненови [re: Luchezara]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.10.20 19:31



Не са пенкилери, казах го в унисон с разни ТВ и други "циклични" медийни изяви.
Като се заговори едно време за куркумата-то беше чудо, всичко лекуваше, изкупи се от магазините. После джинджифила-същата работа. Мурсалския чай-малиии, той пък отрязани глави лепеше.
Лошото е, че има доста лековерни хора, които отказват традиционно лечение и се отдават само на билкари.
Не отричам билките, в никакъв случай. Но трябва разум в използването им и мярка. Аз лично ползвам билки като ме подгонят бъбреците, но в по-леки случаи. Но... понякога не става, стига се до тежката артилерия.

Природата лекува и нелечими, да, стига да знаеш. Има и операции с голи ръце.





Тема Re: предпазваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.10.20 19:50



За всяко нещо си има място и приложение. Употребена навреме и по предназначение билка може и често спасява живот. Разбира се, трябва да се действа в унисон с официалната медицина.
Природните методи наистина могат изключително много. Жалко, че не знаеш. Но това е твоя избор. Когато официалната медицина вдигне ръце, човек го разбира, ако има късмет.




Тема Правилна забрана!нови [re: NUT]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано29.10.20 22:11



непълнолетни не могат да се разхождат сами в моловете без пълнолетен придложител...

Тази забрана трябва да е перманентна! Пишлеметата нямат място в МОЛовете. Те са за кифлите с богат любовник.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: предпазваненови [re: Luchezara]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.10.20 08:14



Природните методи наистина могат изключително много. Жалко, че не знаеш. Но това е твоя избор.

В отговор на моята мисъл:

Природата лекува и нелечими, да, стига да знаеш. Има и операции с голи ръце.

Какво пиша, как се разбира.

Наистина понякога не разбирам как пиша думата "бяло", друг го чете думата "черно"



Тема Re: пак ковид 19!нови [re: NUT]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано30.10.20 12:16



И аз се тревожа за близките си. Гледам обаче да не изпадам в истерии.
Това не би помогнало на никого, а ще влоши нещата.


Стресът докарва много болести.



Тема Re: предпазваненови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано30.10.20 12:55



За джинджифила и куркумата, вярно е че са много полезни. Което не означава, че са панацея.
Ако някой живее нездравослоовно, пуши и се налива с алкохол, а след това се натъпче с куркума и джинджифил
и очаква да е вечно здрав?

Тези продукти укрепват имунитета, но не вършат чудеса.
Джинджифилът се използва и при прилошаване при пътуване.(за жалост аз имам този проблем )
Четох в темата за пиенето на витамини С и Д. Вит С може да се пие в по големи дози,
водоразтворим е и излишното излиза с урината. Но вит Д не трябва да се пие безразборно
и в големи дози, мастноразтворим е, може да се натрупа и да вреди.
Правила съм си изследвания за ниво на вит.Д, ниско е въпреки че живея в слънчева държава
и всеки ден излизам навън. Така че ми се налага да вземам допълнително.



Тема Re: предпазваненови [re: 4ereshka2]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.10.20 13:05



За джинджифила и куркумата, вярно е че са много полезни. Което не означава, че са панацея.

Това имах предвид.



Аз много обичам аромата на джинджифила и поне 3-4 пъти седмично вечер си пийвам сок от джинджифил, червена ряпа, морков и ябълка. Все целогодишни плодове и зеленчуци.

Имах една стара сокоизтисквачка, "нектар", от соц време, за сина ми още я купувах, държа 30 години. Сега съм с една по нова, не ми допада, ама си я ползвам.
Ако някой , моля да оферира.
Молбата ми е сериозна.

Редактирано от RujaKaramfilova на 30.10.20 12:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.