Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано27.10.20 01:23



времената когато

В отговор на:

В онези дни сърцата бяха юнашки, залозите високи, мъжете бяха истински мъже, жените — истински жени, а малките космати същества от Алфа Кентавър бяха истински малки космати същества от Алфа Кентавър.






Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано27.10.20 09:22



Равни?


Поведението на жената е абсолютно биологично. БИОЛОГИЧНО.
Има обективна реалност, която аз нито съм създал, нито съм открил, но която просто
ти съобщавам като научно-полулярна информация, ако още не си я прозрял.
Задачата на жените в живота е да намерят самец, да хванат този идиот за шията
първи, за да може да се чукат с него и да създадат потомство, а в днешни времена,
също, за да го използват да ги храни и облича, да им подарява кожуси, тоалети,
пари, леки коли и прочие.

Това се опитвам да обясня на мой приятел, който държи една такава мацка
(биологично оръжие) в пентхаус, плаща й наема, взел й е кола на лизинг и иска
само да я вижда един-два пъти в седмицата. (Той доста пътува).
Казва, че го прави за кеф и развлечение, но като го гледам как целия омеква, как
цялата му съпротивителна сила изчезва, когато тя скача на крака и му се хвърля на
врата след няколко-дневна раздяла, сякаш нищо друго на света няма значение,
започвам да си мисля, че е влюбен в нея.
Тя работи в стриптийз бар.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитате [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.10.20 09:44



Предпочитам мъж, който да може да възпитава деца и да готви с удоволствие наравно с мен, а аз наравно с него да имам собствена бормашина, да карам спортна кола като за кризисен мъж на 45г

и да изкарвам като оперативен мениджър без значение на пола - тъй като също мога да управлявам заварчици и други от офиса на база на снимки с проблема и 2 обаждания по телефона.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 09:53



Днес живеем в други времена, където мъжете искат да им плащат сметките и да им се купува...

...което си е интересно явление..
на мен пък винаги ми е било интересно, как хората обвързват личните си отношенията на база пари..
пари се изкарват..други неща не се купуват..твоят приятел е щастлив..сияе..гори, жив е..ти можеш ли като него..или предпочиташ да си гушкаш парите?..
Не говоря за теб...ей така..просто си питам..



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 09:55




е че аз съм си истинска..
а през ония дни не знам какво е било...и колко са били "истински"..ама щом са съществували..
с никого не искам да съм равна..



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ShokoLada]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.10.20 09:59



Правилността на начина се доказва при проблемна ситуация.

Като го тресне някоя криза, депресия, болест - съм на мнение че равните партньори могат да се подкрепят взаимно.

Не виждам kak бачкатор да помага на жена си с беби-блус, нито кифла да помага на мъжа си посред криза на средната възраст.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Deern]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 10:07



Остави помощта и грижата..това е отделна тема..
в какво сте равни?



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ShokoLada]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.10.20 10:20



Във това, че всеки от нас може да се грижи финансово, физически и емоционално да понесе ситуация в случай че другия не може да върши своите задачи.



Тема Мъжко мнениенови [re: Deern]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано27.10.20 10:22



Моите деца да възпитани вече, мога да готвя, сигурно по-добре от тебе, не съм вече кризисен мъж, имам бормашина и не само, изкарвам повече от оперативен мениджър, мога да заварявам, но само с СО2 .....И не предпочитам мъже!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Deern]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 10:28



Смела си..ама на думи.
Между другото това е хубава илюзия..ама е илюзия.
ако единия не може да работи, или каквото и да е..просто не може..къде отива равенството...


забележи..говорим за равни...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.