Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжко мнениенови [re: BATHco]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.10.20 10:40



На мъжете минали кризата и гледали децата как жената ги възпитава, та "вече са възпитани", им липсва елегантността като станат на 60г.



Мен това сега не ме топли, но горе долу знам какъв мъж искам да имам до мен след 25години и работя по въпроса да няма закъснение при свършени процеси.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ShokoLada]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.10.20 10:52



Когато човек е болен и не може да работи, той в момента не е равен.
Това е партньорство, да си в състояние да поемеш волана.

Както казва моя приятел - нямаше да си позволи да кара кола каквато кара сега и такава къща.



С други думи квалитета на живот е много по-голям в партньорство.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Deern]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано27.10.20 10:54



Предпочитам мъж, който да може да възпитава деца и да готви с удоволствие наравно с мен
Остава да ни съобщиш, ти какво му предлагаш.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.10.20 10:51



не зная в каква посока ще се развива темата.
говорим за партньорство. партньорството предполага равенство.
не си говорим за гаджета, страсти и глупости, както е вметнал аусът.


научи се да чакаш

Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.10.20 11:01



Равни?
Поведението на жената е абсолютно биологично. БИОЛОГИЧНО.
Има обективна реалност, която аз нито съм създал, нито съм открил, но която просто
ти съобщавам като научно-полулярна информация, ако още не си я прозрял.
Задачата на жените в живота е да намерят самец, да хванат този идиот за шията
първи, за да може да се чукат с него и да създадат потомство, а в днешни времена,
също, за да го използват да ги храни и облича, да им подарява кожуси, тоалети,
пари, леки коли и прочие.


Че то, в биологията няма равенства, оцеляват по-умните и по-адаптивните.
Твоят приятел, разгонен тъпанар, никога няма да бъде равен на жената, която издържа, щото тя, за разлика от него, не мисли с половия си орган. За какво равенство да драпа тази жена - между висш бозайник и охлюв ли? Като охлювът не може да еволюира до нейното ниво, а тя требе да се подложи на мозъчна операция, за да оглупее колкото него.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: tartarianeyes]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано27.10.20 11:02



Равнис в ляво или в дясно?





Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Metropolis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.10.20 11:03



в центъра




научи се да чакаш

Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ad miral]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.10.20 11:08



Предпочитам мъж, който да може да възпитава деца и да готви с удоволствие наравно с мен
Остава да ни съобщиш, ти какво му предлагаш.


Ми същото.


Да може да възпитава деца и да готви поне колкото него.
То си е абсолютно задължително, откакто свят светува.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: alisalisa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.10.20 11:14



Не знам с кой орган мисли дамата, вероятно не с половия наистина, обаче ако разчита само на приятеля, а не и е само приятен допълнителен доход, и нейната не е лесна - трябва да има план Б за времето, когато ще я разлюбят, и особено за времето, когато ще одъртее и улов вече няма да има.
Може да е само страничен източник и/или да е мъдра и да си е направила спестявания, де.

Иначе и някои мъже кат ги слушаш как жените само ги ползват да им купуват СЪС СВОИТЕ ПАРИ разни неща (пък те само си стоят вкъщи и домакинстват примерно), живи да ги ожалиш. Не казвам, че случаят с приятеля е такъв, ама и за такива знам.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 27.10.20 11:17.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Deern]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 11:17



Като чета как говорите за партньорство и равенство и ми настръхва косата..


ама идва следващия момент..ако ти търсиш равен партньор..и нещо стане, ти не може да си му равна..или той на теб..дали ти или той..няма да си потърси друг равен партньор..т.е. да иска да запази равенството...
Както казва моя приятел - нямаше да си позволи да кара кола каквато кара сега и такава къща.
ама нали знаеш, че материалните неща, най-лесно се губят, чупят, унищожават..и дали щеше да живее с теб в малка схлупена къщурка..щото то това е важното..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.