Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам дали си праванови [re: BATHco]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано27.10.20 12:30



Патриархатът третира жените като хора второ качество. По твоята логика патриархатът се прави от хора трето качество.

Няма да ти противореча. Но тази традиция продължава.




Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.10.20 12:41



че ако не уважавам и не обичам псртньора си, какъв партньор ще ми е.

съквартирант




научи се да чакаш

Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.10.20 12:41



И? Получаваш ли ги?
Да, получавам ги. Защото "Малкият принц", ми е настолна книга, а любимото място ми е астероид 325. Кралят е мъдър, научи ме какво да искам.





Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.10.20 12:42



Ми с гордост, щото гледам етървата и зетят как са отървали племенниците от малки в графата суперскъпи боклучки, щото писнали и се тръшнали, ама инак си мислят, че сапунът расте в банята и баща им одрусва дървета с жълтици на село.
Та, детето е цар и господар /на прищевките и кесията/, ай мерси.

Каква беше старата пословица - че детето до 7 години било цар, до 14 години слуга, оттам насетне равен. Ний сме задръстени традиционалисти.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: tartarianeyes]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 12:46




знаех отговора преди да ми го кажеш..може би имаме разминаване в думата "партньор"..аз влагам друг смисъл в нея..



Тема Живеем в различни сетовенови [re: Luchezara]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано27.10.20 12:47



Всички хубави неща в живота ми съм ги правил заради жените ..... е, и заради децата ми, но там не всички бяха хубави ..... според тях ...... навремето ......

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Живеем в различни сетовенови [re: BATHco]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано27.10.20 12:51



Всички хубави неща за теб ... Но не и за околните.
Не всичко влиза в клишетата и не ми се слушат отново. Стига ми, че се отървах от тях.




Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано27.10.20 13:07



Кралят е мъдър, научи ме какво да искам.
С други думи, това твое становище не си споделяла от самото начало?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор DarkSide ()
Публикувано27.10.20 13:11



бе не ги знам тва жените, ма аз ако бех на техно място, щех да ги искам и двете работи, ебаси ... ем да съм равен и да имам възможности да къртя милиони кинти и да командвам империи и сичко живо да трепери при споменаване на името ми и едновременно и да ме носят на ръце и да ми правят сички романтични лигави глезотии, дето може да измисли холивудска сценаристка - примерно на работата съм си императрицата тиранична, обаче на улицата пред собствения ми небостъргач на пето авеню ме среща идеалния принц на белия кон, който не ме разпознава и си мисли, че съм пепеляшка и се юрва да ме спасява и да ми трепе дракони в моя чест, мухахаха





Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Zirzi ()
Публикувано27.10.20 13:27



Едно време и аз се опитах да пускам теми, полови де, мъж - жена, мали кво ме направиха ако знаеш, а виж ся кво става, животът наистина бил шарен, тези дето лаеха тогава, ся са се включили в твоята тема.



Наистина шарен живот.

Между другото, таквиз полови теми дето се делят половете събират най много коментари, така да знайш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.