Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.10.20 12:04



То аз си знам, че няма надежда, няма нужда от доказателства. Той е в 11ти.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 11:57




огледалце ли ти се явих?
а ако стана нормална като теб..по-добре да се гръмна..никой не е длъжен да ми търпи цинизма и гадостите които ти пишеш..
ама хубавото е че няма как да стана като теб..защото аз съм отраснала в любов и грижи, защото знам какво е любовта..и защото не съм скучаеща лелка, която чете истории на другите и след това ги разнася и си завира гагата навсякъде..: )))
ти и нормален семеен любовен живот? Стига бе..непрекъснато в клубовете и непрекъснато ровеща се в чужди истории...да ти имах и семейството и любовта. : )))
и не забравяй, че ти виждаш това, което аз искам да видиш....богаташке!



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано27.10.20 12:11



Много харесвам това изречение на Д. Адамс. Даже го цитирам у дома напоследък.



Аз вече искам да съм домакиня. Да готвя любими манджи, да си копая градинка, ако ми се копае... Не искам бормашина. Не искам мъж ми да ми пипа миксера.

Не искам да лепя плочки, не искам мъж ми да мие плочки.
не искам да фуча по магистрали шофирайки, искам да ме возят и да ми се вее шалчето.

Много неща искам, женски. Искам да съм си жена ! Не искам да съм равна на мъжете, защото не съм-нито по номер на обувки, нито по ръст, нито по сила на ръцете.

И мъжете не са равни на жените. Нито по красота, нито по ум))). Съдба!

Е, когато се наложи ще залепя плочка, ще позволя и да измият... и така...



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.10.20 12:21



Нашият стандарт не може да си позволи всички в къщи да си купуваме маратонки по за 250 лв. От което следва, че както и на някой да му трепери нослето, му се купува на стойност, съизмерима с кинтите за останалите.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.10.20 12:23



ми не ми се лепи с тъпи забележки, ма, пача.
толкова ли е трудно да го схванеш.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано27.10.20 12:26



С гордост я носиш тази значка, доста пъти го споменаваш.
Нашият стандарт, може да те изненада страхотно, сЕдни да не паднеш, обаче също не предполага всички в къщи да купуваме маратонки от 250 лева. Същият стандарт, обаче някак си, вкарва и това когато става майтап, ами да се майтапим.



Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано27.10.20 12:27



и като пача ли се видя...: ))) екстра!
от теб грее щастие и позитивизъм...





Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано27.10.20 12:27



Една от главните причини да не съм омъжена и да нямам постоянно мъж до себе си е, защото не мога да понасям някой (и то често по-глупав от мен) да се опитва да ме третира като човек второ качество, да ме отклонява от пътя ми и да ми съсипва живота, да ми губи времето с глупости ... Е, това няма как да стане. Хората са си го казали: 'по-добре сам, отколкото зле придружен'. Така отговарям на всичките ти въпроси.




Тема Re: жените? искате ли си да сте"равни"или предпочитатенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано27.10.20 12:30



Много неща искам, женски.
И? Получаваш ли ги?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Редактирано от ad miral на 27.10.20 12:25.



Тема Не знам дали си праванови [re: Luchezara]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано27.10.20 12:35



да се опитва да ме третира като човек второ качество

Това може да го направи само човек трето качество!



Няма да питам за другите причини .... особено маловажните, които са по-важни.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.