Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 06.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: хич не ти трябва нов компютърнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.10.20 20:32



не, не, той не е за мен, за детето е новият... моят .. но, да, и това ще направя, а също и трябва да го оставя някой ден на почистване.





Тема напоследък amd, ги броят за по-добритенови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.10.20 20:40







Тема Re: до сега не съм имал безпроблемно hpнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано25.10.20 20:41



Да и аз харесвам дел, а и от 5-6 години съм доволен от една тошиба. Но не знам дали случих на конкретната машинка или всичките са добри.



Тема Re: Въпрос за лаптоп /Моделнови [re: Metropolis]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.10.20 20:44



благодаря.. прочетох го.. всъщност, от написаното разбирам, че АМД са доста добри и издържат конкуренцията на Интели-те.

или поне аз така разбрах написаното.. на мен ми трябва за онлайн потребление - обучение, и стандартният Офис Пакет на Бил Гейтс.



Тема Re: до сега не съм имал безпроблемно hpнови [re: Metropolis]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.10.20 20:46



честно казано, и аз съм много доволна от Леновото, дето имам.. щото го ползвам вече 5 години, и даже не съм го почиствала..





Тема Re: до сега не съм имал безпроблемно hpнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.10.20 20:47



Dell са много добри, чувала съм го и друг път.. обаче, струват почти колкото малък Мак.. глей какво става в Отто, например...





Тема Re: Въпрос за лаптоп /Моделнови [re: parvaty]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано25.10.20 20:49



Ами гонят се инак при голямата конкурния ще ги идухат бързо. Но най-добрият критерии е дълго годишната практика. Та това с АМД е още недоказна хипотеза.Преди големите бяха Интел и Моторола.



Тема Re: Въпрос за лаптоп /Моделнови [re: Metropolis]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.10.20 20:52



Да, вероятно е така.. изпитаната техника е .. просто изпитана. Иначе статията е написана добре, като прескочим всички пътечки, които се коментираха, което на мен не ми говори нищо, предполагам, че пътечките на процесорът означават нещо като синапсите в човешкият мозък - колкото повече, толкова по-добре.. поне, аз така си го преведох, защото, както казах, нищо не разбирам от компютри ..



Иначе благодаря, мисля, че ще се ориентирам към Интел.



Тема Re: Въпрос за лаптоп /Моделнови [re: parvaty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано25.10.20 20:58



От тези 2та, определено АСУС-ът със AMD Ryzen процесор и 2та диска!


Не знам къде гледате, ама АСУС-ът има ДВА диска - 1 ССД+1 ХДД, което е по-добър вариант от само 1 ССД, което има другият лаптоп.
Тука при мен имаме много компове, плюс 2 лаптопа - всичките ми са с поне 1 ССД, и поне 1 ХДД. По-големите неща отиват на ХДДто, а тези искащи бързина и по-малки - на ССДто.

И да, АМД е доста по-добре от Интел от поне 1-2 години насам, особено (но не само!) при лаптопите.

Иии, не зная тоз сайт ли е смотан, или немският език?! Дават РАМта и ССДто в една категория -- Speicher, което е дълбоко погрешно.

Иначе, единият е с 17.3" екран, а другият -- с 15.6", демек сравнението на тези 2 модела лаптопи е неудачно и поради това -- освен различния брой+обем дискове.

Екран 15.6" е малко! А от друга страна резолюцията на 17.3" модела е кофти -- 1600x900, демек ниска - под Full HD.
По-добре дай повечко пари за лаптоп с екран хем голям - 17-17.3", хем да е с Full HD резолюция -- т.е. 1920 x 1080. А тоз 15.6" не е оферта, въпреки че е Full HD.


Редактирано от Naki на 25.10.20 21:02.



Тема Re: Въпрос за лаптоп /Моделнови [re: Naki]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.10.20 21:05



И на чорба ли ще ги вари тия дискове?
Колко точно "по-големи неща" ще са нужни за виртуално обучение? 256Г е малко? За какво? За пълното издание на филмите на Brazzers?
Мисли бе момче, не си малък вече.

П. С. Правилно са в една категория. Памет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.