Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 24.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Пак вкараха маските на откритонови  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.10.20 19:08



Определено ще протестирам по какъвто и начин да е. Започвам с дупки по маската.

Това с маските на открито го намирам за абсолютно ненормално.



Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.10.20 19:19



Статистиката е невярна. Вече чувам сигнали от познати хора че при починал човек са питали близките дали да го пишат болен от ковид. Също така пак от познати съм чувал, че а да вкарат човек в нужда в Пирогов трябвало да го впишат болен от ковид. Статистиката според мен е силно раздута и оттам и мерките пресилени.



Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: osvoboden pich]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано20.10.20 19:49



Това ще стане от четвъртък. И преди месеци маските на открито бяха задължителни, после ги отмениха. Умуват да върнат пак коридорите за ранното пазаруване на хората над 60 г. до 10.30 ч. Наблюденията ми са, че хора над 60 г.масово си пазаруваха в магазините.



Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: osvoboden pich]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.10.20 23:20



Е как... полезно е, хубаво е, пазим другите.

Пейките ще ги вдигат ли пак? Що не затворят горите и морето тоя път? Зарази носят - къде партизани и пирати, къде мутирал вирус - набъбнал.

Тъпотии на квадрат...

Вечерният час в 22 ли го виждаш? А пенсиите - на легло, да им е удобно. Кво само щъкат.



Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.10.20 07:27



Тоест ги "изкараха"





Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: dama spatia]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.10.20 07:41



На моята маска ще изпедепцам надпис протестирам и в дупките на о-то и р-то ще сложа истински дупки





Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: 2biri]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.10.20 07:42



Не можем да опазим другите, защото не можем да опазим нас си... маските са безполезни по ред причини.



Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано21.10.20 07:50



Така излиза.





Тема Re: Пакнови [re: osvoboden pich]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.10.20 08:03



Надявам се това да важи само за улици и площади, не въобще "на открито" (в двора, на терасата, в планината, шофиране на кабрио или при отворен прозорец). Трябва да видя заповедта, може би.

Аз нямам проблем с това и няма да протестирам.
Градските ми излизания "на открито" са колкото да отида до магазин, аптека, банка, офис на куриер от колата / градския транспорт до местата, тоест говорим за десетки или стотици метри. Обикновено съчетавам посещението до няколко места, при което ми е по-лесно да си нося маската, отколкото наложи-свали-наложи-свали-наложи-свали...



Ненормално или не, щом е въведено такова правило, слагам личното си мнение в джоба и го спазвам - това по принцип. Не го препоръчвам, просто това съм аз. В конкретния случай пък и нямам нищо против, тъй като неносещите маски по убеждение не ги носят и в градския транспорт, и в магазина, и никъде.



Тема Re: Пак вкараха маските на откритонови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.20 08:05



Пич, напротестирай се на воля за маските и бъди доволен, че все пак живееш в България... където тия идиоти ни налагат некви си маски, УЖАС!!, а не си в Чехия, където... прочети си пак какви са световните мерки и после пак протестирай за маските.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.