Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Не бъдете "кухи лейки"нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Zirzi ()
Публикувано29.10.20 15:05



Ха ха, цървулка, как ви обичам такива, "Идват тук, защитени от екрана на компютъра"

Ся да ти обясним и на тебе, щоно си голяма пача, по гръб не падаш, та така.

Не един път съм качвал мои снимки, май два пъти и телефона си написах, видяха ме клубари, - за каква защита на компютъра ми говориш? Аз да не съм ти, я краче, я раменце, яръчичка с лък и стрела. Забрави да ме крие както теб компютърът, казвам се Александър а не като теб Ружа Карамфилова - ако е това името ти щот се съмнявам.

Просто колкото по бърже и ти си го начукаш в канчето това: както вие полуделите и разгонени баички към мен, така и аз към вас ако си слабопаметна, повтаряй си го преди и да си помислиш да ми пишеш, и ако ти уври главата проСта тогава можеш да ми коментираш.

Редактирано от ad miral на 29.10.20 15:27.



Тема Re: Не бъдете "кухи лейки"нови [re: Zirzi]  
Автор Zirzi ()
Публикувано29.10.20 15:05



Дописвам, щото имам много работи сда ти казвам.

Не само с мен се държите отвратително, и с други се държите, помня оня пич дето алкохолно зависим дето споделяше че иска да се излекува, помня жлъчта която изипахте срещу него, помня Нюк, как го захапахте, помня много неща, и това не се забравя ей така лесно.

МНението ми за вас, разгонени злостни бабички и интригантки.

Все пак мое мнение си е, и като теб, в реала може да сте светици тук щото сте анонимнички и лесно хикса на браузера и изчезвате.

Така че, до като забравя помията която леехте, ще траете.



Тема Re: Не бъдете "кухи лейки"нови [re: Zirzi]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано29.10.20 15:31



успокой се малко, че почна да не гледаш какви букви пишеш и не те разбирам





Тема Re: Не бъдете "кухи лейки"нови [re: Albena l]  
Автор Zirzi ()
Публикувано29.10.20 15:29



Съжалявам, то не може хем да пиша, хем тоя в еконт да ми плямпа колко ми тежали пакетите.



Тема Re: Не бъдете "кухи лейки"нови [re: Albena l]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано29.10.20 15:32



толкова е запалил моторетката, че ти е отговорил две минути преди да му пишеш, ха ха, дир-а се е@ава пак



Смъртно опасно е да си прост.

Тема Re: Не бъдете "кухи лейки"нови [re: eta d]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано29.10.20 15:36



Съобщението е изтрито от ad miral

Редактирано от ad miral на 29.10.20 15:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.