Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: DarkSide]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано22.10.20 14:14



не знам по каква логика - нарича се романтична представа за Запада, неползване на езици и липса на контакт/ търговски, бизнес, отношения работодател-работник/ между българи и западняци. също и това, че на ниско ниво, улица, полиция, болница, работа на ниско ниво не се усеща мошеничество, изнудване, завличане, защото на ниско ниво ги е страх



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано22.10.20 16:04



приетите в болница и умрелите и тук се вдигат, но не експоненциално, както беше през пролетта, а линейно, което вероятно се дължи на сезонността на вируса и е нормално за започването на студения сезон

Забрави за сезонността на вируса. Споменах вече ОАЕ, Емирствата, като пример, виж тяхната графика в уърлдометъра. При тях също от септември заразените и умрелите полекичка се вдигат, хем се знае колко е "студено" в оная ми ти пустиня. Техният здравен министър пък го обяснява с поолабване на мерките за населението и отварянето на Дубай за туристи. То и у нас, в Бг, есента още не е почнала и пак се вдигат. Демек, не е от туй, че е студ, влага и хората са по-податливи на настинки.

Веднъж ти писах, сега пак ще повторя: много ми е странно как ги отчитат тези болни в Белгия, няма никаква, ама никаква логика.
Виж тук:


графиката за Newly Infected vs. Newly Recovered in Belgium.
Новозаразени срещу нововъзстановени от вируса. От средата на юли новозаразените са трицифрено число, от средата на септември - четирицифрено число, а нововъзстановените - двуцифрено число през цялото време. Няма никаква логика белгийските заразени масово да влачат вируса и съпътстващите го усложнения по 2-3 месеца. Особено пък, да си стоят позитивни към писиар тестовете по 3 месеца. При положение, че доста малък процент от заразените изобщо, наистина карат заразата тежко, залежават се в болница, някои умират, други си откарват по месец-два, докато се изчистят и ги изпишат. Ама МАСОВО???
На 20 септември 1000 нови заразени, на 20 октомври само 50 оздравели от 200 000, които се водят активни случаи към тази дата. Като безсимптомните и тези с леки симптоми се възстановяват клинично за 2 седмици, а тези с по-тежко протичане за 3-6 седмици.

Логично е графиката на оздравелите да копира графиката на новозаразените с едно, да речем, 1 месечно закъснение. Обаче, белгийската - ТЦ. Новозаразените фърчат в небесата, оздравелите - нюню, и това от средата на лятото.

Още по-шантава е графиката на оздравели срещу умрели от всичките заразени, дето са 200 хил. и с месеци не оздравяват тези хора. Късметлиите, дето ги пишат оздравели са само 2 пъти повече от каръците, дето ги отчитат умрели. Въопще, една солидна смъртност са ви избарали, да си ебе майката врагът.

И общата картинка е - белгийците масово се разболяват от ковид, но малцина оздравяват.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 17:42



Хващам се тук, защото е КОВИД тема донякъде.

Току-що един ЛЕКАР при Ризова казва, че АКО някои от нас до момента няма познат, заразен с вируса - до 2-3 седмици ВСИЧКИ ще познаваме такива, а до 2-3 месеца всички ще познаваме по един починал от вируса...мисля, че е зам. шеф на лекарския съюз...Да, професор Николай Габровски

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 18:06



Абе да си попитам... вчера били направени над 8300 теста.... да му се невидяло -колко лаборатории има в България и по колко теста правят на ден?!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.10.20 21:29



Аз познавам 2-ма позитивни и 2-ма починали.Двамата позитивни са добре - едната ми е много близка приятелка. Единият починал го чакаха от няколко месеца. Беше с рак. Другият починал - за часове. За него - не знам детайли



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: 2biri]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.10.20 21:38



"Аз познавам 2-ма позитивни и 2-ма починали.Двамата позитивни са добре - едната ми е много близка приятелка. Единият починал го чакаха от няколко месеца"


Не е възможно позитивен да почине от рак...от една година насам няма ни един такъв случай...позитивните почиват от Ковид!
Може би неправилно си се изразила?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: PYTnik]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.10.20 22:02



Гарантирано почина от рак - последен стадий. Обществена личност. Не знам защо са му направили тест. Децата и съседите му знаеха, че е въпрос на много малко време.

А приятелката ми беше с високо кръвно и синузит. Намаше температура или кашлица, нито загуба на вкус и обонянии. При нея беше служебен тест. Пие лекарства за кръвно и упсарин.



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: 2biri]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано22.10.20 22:08



А аз друго се чудя, от къде намират хора за тестване..защото 8000 човека са си бройка..
а да не говорим, че събирането на хора накуп пред лабораториите си е жива зараза..



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано22.10.20 22:19



А аз друго се чудя, от къде намират хора за тестване..
Плащат на циганите и ги карат с автобуси





Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: ShokoLada]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.10.20 22:17



1. Често служебно. Няма не искам.
2. Оня ден имаше снимки на опашки от цигани пред лаборатория в ранни зори. Никой не можа да обясни кой ги е пратил там.
3. Стана хладно сутрин. Почнаха сополите.
4. Много хора имат от средна до силна хипохондрия. Новините са "шок и ужас, умират четвърт от хората"
5. Вече има отстъпки за семейства и фирми. Някои обичат промоциите.

8000 са малко. До семица ще станат 15000.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.