Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Аз залагам на маска с шнорхелнови [re: BATHco]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано21.10.20 13:36



Това с камерата към маската може да бъде разгледано като иновация, могат да го въведат като задалъжителен елемент за привличане под наказателна отговорност на тези без маските:))
Но иначе няма шанс решението, отново ще вдишваш и пръскаш бацили наоколо:)

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: MupaM]  
Автор DarkSide ()
Публикувано21.10.20 14:05



"Правим се пред Европа" - а има ли наистина възможни мерки, които не са правене, и кои са те?

Една възможна мярка е да не се прави нищо.

Щото както пише най-официалния белгийски



през първите 4 месеца на 2015 грипът в Белгия е убил почти 6000 души В ПОВЕЧЕ от починалите за същия период от грип през 2014 - сиреч ако ги броим от нулата, а не като плюс в сравнение с предходната година, спокойно изкарваме цифрата от ковида за същия период на 2020. През 2015-та не са се взимали никакви мерки и животът си вървеше нормално.

По-надолу в статията, същият вирусолог, който тази година се превърна в пророк на Апокалипсиса, най-спокойно обяснява през 2015-та, че тези по-смъртоносни години били НОРМАЛНИ се случвали на ВСЕКИ 7 - 8 години - което доказва, че случващото се през 2020-та в Белгия - страната с най-много починали в света на глава от населението - е НАПЪЛНО НОРМАЛНО и си е било очаквано от експертите и нищо ново и апокалиптично не е станало, та да има нужда от маски, гелове, шлемове, и разбира се, локдауни. Освен че спонсорите им са ги натиснали да се правят на утрепани и да вещаят края на света.



Тема Re: Аз залагам на маска с шнорхелнови [re: BATHco]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано21.10.20 14:16



Горещо препоръчам "бъфче" -

удобно, леко, сигурно, винаги на врата ти "под ръка"



Била съм коронавъзраст)))!!

Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: ShokoLada]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.10.20 14:29



1. Пипат, но като са им затворени устите и носовете, вероятността от зараза се намалява.
2. Има хора с леки симптоми, а и за тези без симптоми май изобщо не е сигурно, че не разпространяват заразата.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.10.20 15:22



Тази новина ми липсваше. Проверих, по-скоро е изключение. Някой самозабравил се директор така е решил. Инак има и по-стари статии за ученици с одеала, ама те са за нефункциониращо отопление и че учениците са си носели завивки.
Маските на открито в Италия ги задължиха отново в края на септември и това си е първа стъпка към локдаун. Първоначално Конте рече, че е изключено да има втори локдаун, но от седмица се говори за възможен такъв между Коледа и Нова година. От няколко дни вече казват, че не се изключва възможността за пълна изолация.
След 6 вечерта в супермаркетите не се продава алкохол. Снощи след работа съпругът ми минал да пазарува, харесал си някакво червено вино и му казали, че не могат да му го продадат. Показали му коша с "пропуснати печалби".



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: Asia.]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.10.20 15:50



Това пък с алкохола в магазините защо?
Нали нямате навик да сбирате кварталните пиянки на тротоара и да си подавате бутилката от уста на уста?



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: alisalisa]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано21.10.20 15:58



Хората почват да налитат да се целуват... и други работи:) Затова -никъф алокохол за избягване на тесни контакти:)

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: hypey]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.10.20 16:17



Стига, бе. Да лишиш италианец от чаша винце с вечерята, си е държавно престъпление.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: alisalisa]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано21.10.20 16:25



Извън престъплението да те лишат от доказаната профилактика с червено вино, ако мислим позитивно, като няма алкохол, значи търсиш други удоволствия. А може би е начин за справяне с демографската криза, нещо като във вица "дълго и тъжно":)

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: alisalisa]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.10.20 16:33



И ние не можем да си го обясним това при положение, че се готвят да въведат вечерен час. А пиянки по градинките, от както разкараха румънските роми, през деня не съм виждала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.