Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.10.20 10:31



- уника - международното препоръчано писмо се движи бавно, описма се във всяка пощенска станция. ако не му е даден приоритет/ не е платено за бърза поща/, наистина е бавно. за около 35 лева, от Интайм документи се доставят в по-голямата часто от европа

Абе човек... А-поща (приоритетно), препоръчано... ПРЕДИ вируса стигаше за 3 дни, 4 максимум.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано21.10.20 10:43



Абе Уни, пощенска конвенция виж, имаш право на писмена рекламационна претенция, може да ти върнат парите



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: ShokoLada]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.10.20 10:44



За себе си - може. За Гошо и Марийка не може да вземе решение дали да са без маски в същия магазин, където той пазарува или работи. А това също има значение - дали другият, който може да е заразен, носи маска.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Аз залагам на маска с шнорхелнови [re: 2biri]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано21.10.20 10:57



ъ

И задължително с монтирана екшън камера, за да не се пропусне нещо важно .....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: 2biri]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано21.10.20 11:25



Това не е трагедия, ако го броим необходимото зло, чрез което се правим пред Европа, че взимаме мерки.

Трагедията е, че вчера върнаха "драстичните" мерки и в Белгия. Писах си с една приятелка от там и каза, че за един месец са затворили кафенета, ресторанти, домашните посещения били допустими до 1 човек. И всичко започнало от задължителните маски навсякъде. Дарки да каже повече.

Стигнем ли пак до там, като опоскам семейните мазнинки, отивам да живея в Банкя, при Борисов.

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar


Тема Залагай!нови [re: eta d]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано21.10.20 11:40



Залагай, залагай ..... че станахме за смях пред чужденците с тези "некои съобръжения". Виж костааа!

Отменя се традиционният фестивал на сармата и кюфтето в Генерал Тошево, предаде "Фокус" от Варна.

Всяка година на 8 ноември за празника на добруджанското градче се организира този кулинарен фестивал, който събира ентусиасти на градския площад. Тази година той няма да има издание поради въведените противоепидемични мерки в страната.


Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: Vtasahme q]  
Автор DarkSide ()
Публикувано21.10.20 11:45



потвърждавам за Белгия, аз вече го писах това в темата ми за втория локдаун, който ни се пече на всички ни



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: Vtasahme q]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.10.20 11:52



На мен ми се струва, че маските наистина (както и властта твърди, нищо, че знаем, че тя само ни лъже ;)) не се очаква да подготвят и ускоряват, а напротив, да отлагат другото. Ама който както го разбира... ;)

"Правим се пред Европа" - а има ли наистина възможни мерки, които не са правене, и кои са те?

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: MupaM]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано21.10.20 13:26



Да, обаче Гошо и Марийка пипат същите стоки, които и аз, взимам техните пари във вид на ресто.
А и друго..какъв е този вирус, който позволява на Гошо и Марийка да са в магазина.. обикновено болният човек му е лошо и си седи в къщи.
И какъв е този парадокс, да се предпазва от вируси..имаше бум на хепатит, на трески, на какво ли не, да не говорим гриповете..обаче те сега се сетили за коронавирус...като се видя, че дори не е толкова смъртоносен.



Тема Re: Шлемове - йок.нови [re: 2biri]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано21.10.20 13:43





Смъртно опасно е да си прост.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.