Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.10.20 12:41



Организаторите на ковидгеноцида ги очаква наказателен съд - Д р Рейнер Фулмич





Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.10.20 12:45



"Световен съюз на Лекарите"

Берлин 10.10.2020

“Аз съм от Холандия и искам да заявя, че ние нямаме медицинска “пандемия” или “епидмия”. Също заявяваме, че Ковид19 не трябва да бъде в повече в листа “А” защото сега знаем, че е обикновен грипен вирус, а обикновеният грипен вирус не влиза в листа “А”. Затова започваме съдебен процес в Холандия заедно с много лекари и медицински сестри, 87000 медицински седтри, които не искаме ваксината, която се подготвя за нас.
Искам да заявя, че щом няма пандемия, се чудя защо децата ни са на училище с маски. Имаме абсолютни конституционни права и те не могат да бъдат нарушавани по каквато и да е медицинска причина.
Няма нужда от паника също и в медицинската практика. Паниката бива създавана от фалшиво-позитивните ПСР тестове. 89 до 94 % от тези ПСР тестове са фалшиво-позитивни. Те не свидетелстват за Ковид-19, като съответно останалите са фалшиво-негативни. Трябва да започнем да гледаме клиничната картина.
Лекарите трябва да спрат да гледат тези тестове, това е много важно. Да се върнем към клиничната картина и фактите.
В Холандия пресата и медиите публикуват новината, че ПСР тестът не е коректен и аз много се радвам. Има надежда!”

“Излезнаха статитически данни, че до април 2020 г. смъртните случаи в Ирландия са 0. Това са официалните статистики от CSO (Central Statistics Office), първият смъртен случай беше през април.
За цялата 2020 г. до този момент имаме 98 смъртни случая от 5 милиона. В Ирландия 30 000 души умират всяка година, 10 000 от сърдечни заболявания, 10 000 от ракови заболявания, 98-те случая са можели да бъдат предотвратени с превенция и лечение. Сега виждаме, че вероятно ще има хиляди смъртни случаи
в Ирландия от ракови и сърдечно-съдови заболявания. В общественото здравеопазване ако въвеждаш политика,
носеща повече вреда отколкото полза, тя трябва да бъде спряна и ние като хора на науката и лекари заявяваме, че карантината и затварянето причиняват повече вреда отколкото добро. Ако политиците, регулаторите и тези, които пишат тези насоки, работят в интерес на хората от своите страни, те трябва да спрат затварянията, да спрат социалното дистанциране и маските, карантините и да върнат страните ни към нормалното.”

“86 % от случаите на позитивен тест нямат абсолютно никакви симптоми. Това са нормални здрави хора. Нямаме каквато и да е причина да продъчжаваме със затваряния и карантини.”
Превод : Владислава Даракчиева





Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: snowprincess]  
Автор DarkSide ()
Публикувано19.10.20 12:50



и още от Берлин:





Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: snowprincess]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.20 13:10



Няма как лекарите да го спрат.
МВФ дава заеми за Ковид 100 милиарда, включително и за ваксините.
Хубавите новини са, че човечните се разграничиха от нечовечните, и че опасност друга няма.
Днешните уплашени, първи ще им потърсят сметка, и бързо ще забравят в какво са ги забъркали.

А пуделите винаги ще ги има, да подлайват за огризки.
Няма да свърши скоро и няма да е лесно, всички ще платим скъпа цена.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.10.20 13:58



Преводачката да си изгори дипломата, ако е филолог


("излезнаха" ?!?!)



Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано19.10.20 14:08



постнал съм оригиналното видео, почти никой от говорещите не е нейтив спийкър и всичко се разбира много лесно и ясно



Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.20 14:08



Това е единственото, което впечатли и мен!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.10.20 14:13



Какво ви впечатлява в излезването?



Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.10.20 15:17



от болестта, която я няма, и тези покрай тях какво ги очаква?



Тема Re: Организаторите на ковидгеноцида ги очакванови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.10.20 15:12



Грешната дума... ти май на майтап го изби.

Половината депутати са от тая група. А председателката на НС се изцепва също така с “отпреде” и “отзаде”...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.