Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Баварците казаха,нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.10.20 00:07



Че е получил лекарства в експериментална фаза, до каквито нямат достъп ежедневните хора.

Само казвам.



Тема Re: Баварците казаха,нови [re: parvaty]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.10.20 00:26



Ако е така, той ще получи и специална смърт равна на твоята...или нямаш представа?
И аз нямам, може и да се насере докато се възнася....

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Баварците казаха,нови [re: parvaty]  
Автор ellynora (x)
Публикувано07.10.20 00:41



А не е ли това експериментално лекарство, не чак толкова експериментално и в определен момент ще го пуснат за всички след като определен процент от човечеството си замине. За сега не са умрели достатъчно.



Тема Re: Баварците казаха,нови [re: ellynora]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.10.20 06:53



Нямам представа, за това нищо не казаха.



Тема Re: Кратък репортажнови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.20 07:12



А толкова ли е трудно, ако всичко написано от теб е чистата истина, да се държи малко по-нециркаджийски? А? Тогава може би не 55, а 85% от американците ще му повярват... а нали УЖ това е целта му - да му вярват, за да направи Америка велика? В името на целта да престане да се държи и да говори като пълен идиот? Дори Жорж Ганчев не може да му стъпи на малкия пръст по идиотско държание, макар и да са от един и същи цирк...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Баварците казаха,нови [re: parvaty]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано07.10.20 08:20



Той не е болен. А човек, когато не е болен, каквото и да му дадат, ще действа
чудодейно и ще го излекува за броени часове.





Тема Re: Кратък репортажнови [re: UnicaDonna]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано07.10.20 08:22



В името на целта да престане да се държи и да говори като пълен идиот

Това ли пише за него в българската преса?



Тема Re: Кратък репортажнови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.20 08:28



Това ли пише за него в българската преса?

Не, това са мои лични впечатления от излъчването му. Няма нужда дори да знам КАКВО говори, достатъчно е да видя КАК го говори. Също - информирайки се за някои ФАКТИ и негови инфантилни действия. Като например поведението му и апелите му от 3 дни насам, откак е "болен". И не само, но сега за това се сещам.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Кратък репортажнови [re: UnicaDonna]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано07.10.20 08:46



Не е нищо в сравнение с онова, на което беше подложен, последните 4 години.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.10.20 09:56



Аз залагам на януари - февруари, като тръгне и грипът.
Тогава не би било и така драматично като през пролетта, когато имаше драма в селското стопанство, заради сеитбата.
Но "залагам" е силно казано, по-скоро вероятността е по-голяма.

Иначе гледах тая сутрин по Нова онзи математик от Щаба (извинявам се, че не мога да запомня името), според когото октомври е ясен с нарастването, но критичен ще е ноември - тогава или се сриваме, или се успокояваме и кривите спадат до 20-30 на ден. Ноември щял да бъде като юли, един вид. Или оптимизъм, или песимизъм.
Това само за България де.

По БНТ1 отчетоха успеха на Швеция със стадния имунитет - с уговорката за две неща при тях: невисока плътност на населението и висока съзнателност, т.е. пазят се и без налагани административни мерки. Нещо такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.