Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Вторият локдауннови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано06.10.20 10:31



е как защо живеем - ми да консумираме и потребяваме, всичката тази постоянно произвеждаща се продукция, нали някой трябва да я постоянно изконсумирва, та да може да се получи печалбата (пари прим-ът), която да се реинвестира в още повече продукция, за която ще трябват още повече потребители да я изконсумират и платят, които пари да се вложат в следващото производство ... и така, чак до окончателната победа на капитализъмът





Тема Re: Кратък репортажнови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано06.10.20 10:39



Аз ги отдавам на това, че не той управлява директно.

Мне, досега наистина е било така, президентът да е само фигурант на разни стоящи в сянка мултимилиардери, обаче сега за първи път в историята има действително управляващ президент и всичките му там сенчести мултимилиардери, които държат всички телевизии и вестници, останаха с пръст в уста и буквално газ пикаят от вече 5 години ... той затва и чичко Дони реално няма друга линия на поведение, при положение че всички официални медии на 100% са против него, това също се случва за пръв път в историята - всички официални медии да са против президента и нон-стоп да го плюят и изкарват идиот ... затуй да му стискаме палци, щото ако има някой, който да се противопостави на световния локдаун - това е само чичко дони



Тема Re: Най-добрите международни епидемиолозинови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор DarkSide ()
Публикувано06.10.20 10:43



на кой още му дреме за мнението на епидемиолози, отдавна стана очеизвадно че план-демията няма нищо общо с епидемиологията и медицината, и че всички решения за "опазване здравето на населението", са изцяло политически и все в посока по-строго контролиране на въпросното население



Тема Re: Най-добрите международни епидемиолозинови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано06.10.20 10:54



Губернаторът на Флорида отмени всички "мерки" като се обоснова с техните препоръки.
Престъпление е да се държат стотици милиони здрави хора под ключ и карантина.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано06.10.20 11:03



видно е, че тук мнозинството са безпочвени оптимисти, вярващи в светлото бъдеще, че всичко ще мине от само себе си, щото не можело то така пак да ни затварят, откъде - накъде, нали чинно си носим маските и изпълняваме всички наредби ...


Кви БЕЗПОЧВЕНИ оптимисти, бря!
Факт, че на вас не ви разрешават дори да си изпикаете кучетата извън двора, ако сте без маски. Глоба - 250 евро.

факт, че ние си щъкаме без маски, където си поискаме и ДИШАМЕ.

И каква стана тя - ний, бедняци, мизерници, изпадняци, ама никой не ни отнема правото на свободен дъх дори на улицата.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Вторият локдауннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано06.10.20 11:11



И аз щях да питам за вида. Да направи варианти за залагане по видове. Примерно: А. само маски, Б. вечерен час, В. изходи на градовете, Г. забрана за отдалечаване повече от най-близкия магазин за ляб и тоалетна хартия, и квито там още варианти се сетите.

Аз съм много "за" здрав контрол за маските, и без ревове "ау, НАЙ-БЕДНАТА страна в ЕС предвижда не знам кви си глоби!". Другото вече, забраните за щъкане и пр., повече обърква нещата, отколкото си струва, ама не съм толкова умна да знам дали евреят и рептилите така са го замислили, с цел объркване на нещата, или е само страничен ефект. И няма да залагам.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 06.10.20 11:12.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.10.20 11:04



Не, не си разбрал! Цялата работа е да се чанчи населението, не е за печалба!





Тема Re: Най-добрите международни епидемиолозинови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор DarkSide ()
Публикувано06.10.20 11:15



Във Флорида са южняци и робовладелци, на тях им е простено, а пък в напредничавия либерален Брюксел забраниха консумацията на алкохол по улиците (каквото и да означава това)

Миналата седмица кризисният щаб в Белгия взе официално решение за отмяна на задължителното носене на маските на открито в Брюксел от 1 октомври, абсолютно никой не го спазва - навсякъде плакатите за задължително носене на маски си стоят и хората навън продължават тъпо и упорито да си носят маските !!! ???

... подават се нелогични команди и всички ги спазват, отменят се нелогичните команди, а всички продължават да ги спазват ??? това ако не е пример за промити мозъци, то аз не знам кое ще е ... плюс това, имаме си вече министър по ковида в правителството - следващото сигурно ще е създаването на министерство на любовта





Тема Re: Кратък репортажнови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано06.10.20 11:20



официални медии на 100% са против него

Без Fox и нейните коментатори, които са на негова страна. Най-вече Шон Хенъти,
Лора Инграм, Такър Карлсон, Съдийката Джанин, Марк Левин, Карл Роув и др.
Останалите са действително против Тръмп.

Това виси на улицата в Сан Франциско вече три години.






Тема Re: Вторият локдауннови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано06.10.20 11:30



Цялата работа е да се чанчи населението, не е за печалба!

като каза за чанч, чета в съседната тема, ох и ах, как Сийке, как онези не се къпят, пък ний не сме като тях, и се сещам как се къпехме в казармата - къпането, както и всяка друга дейност в БНА, имаше за основна цел изчанчването на бойците, а не постигане на някакво ниво на чистота, също както и смяната на бельото, физзарядката, та дори и храненето и ходенето до тоалетна бяха така направени, че максимално да изчанчват и минимално да удовлетворяват физиологическите потребности ... само че БНА не беше икономическа организация с цел печалба, а идеологическа с цел пречупване и промиване мозъците на младежите с идеята да бъдат използвани за пушечно месо без да задават въпроси ... а пък съвременното капиталистическо общество се бори за печалба и промиването на мозъците с цел създаване на безропотни консуматори не трябва да пречи на реализирането на печалби, тъй че изчанчването би трябвало да се прави интелигентно и да не пречи на печалбата ... само як чанч без нужда от печалба означава, че сме преминали обратно в тоталитаризъма - което и трябваше да се докаже - сриват икономиките и затварят хората единствено с цел да ги чанчат без да им дреме за икономическите загуби






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.