Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Вторият локдауннови [re: Deern]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.10.20 18:33



Не затворени области, а цели държави.
Германия ше е затворена, за разлика от България.
Пикът ще е 2025г.
Ще продължи докато се появи истински страшен глобален проблем, който няма да засегне България.


За да се научим какво се нарича истински проблем за разлика от измислен от нас.
Който сее вятър жъне бури.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 05.10.20 20:57.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: vozac]  
Автор DarkSide ()
Публикувано05.10.20 19:48



Мадрид е вече затворен, пред затваряне са Париж, Марсилия, Бордо и Нант, в Лондон също има засилване на ограниченията, тук в Брюксел от цял месец реват че положителните случаи "експлодират" всеки ден и работата бавно, но много сигурно си върви къмто пълното затваряне - а ако нас тук на запад ни затворят, не вярвам вас да ви оставят на мира, само защото сте им симпатични



Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано05.10.20 20:34



Гласувам, че няма да има втори локдаун по нашенско. Няма да има затваряне на градове, КПП-та и подобни.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: osvoboden pich]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.10.20 20:36



А тия кабинки дето ги писаха по вестниците, за какво са ги поръчали от МВР?



Тема Re: Вторият локдауннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор DarkSide ()
Публикувано05.10.20 20:46



а пък и тези милиарди, дето ги наляха в откриването на ваксината ... като ги гледам в момента как яко си избиват инвестираното в тестовете, не знам как е при вас, но тука тестват сякаш края на света е настъпил и хората (да им се чудиш на акъла) се редят на километрични опашки, сякаш са пуснали банани по татово време ... и по 50 - 60 еврака тестчето, ей тъй се прави бизнес!



Тема Re: Вторият локдауннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано05.10.20 20:52



Според мен е за да се презастраховат - да бъдат готови за всяакви ситуации както се казва. Не смятам, че при затихваща т.нар "пандемия" ще стигнат до това.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: osvoboden pich]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.10.20 21:13



Той:"сякаш са пуснали банани по татово време ... и по 50 - 60 еврака тестчето, ей тъй се прави бизнес!"

Ти:"Според мен е за да се презастраховат "

Аз: Не зная какво да кажа!




Не спирам да се удивлявам. От какво да се презастраховат и защо им е да го правят? За пари ли?
Ами те парите се в бананите!

Или за чест и достойнство става дума , А?

И как се прави презастраховка за чест и достойнство, с банани ли?

Не спирам да се удивлявам!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Вторият локдауннови [re: osvoboden pich]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.10.20 21:22



Аз нищо не смятам.
Точно както с вируса, заразността, опасността му (знам, че е опасен), не мога да изградят мнение.
Нямам данни.
Но предполагам - даже писах вече - че нас до края на октомври най-вероятно ще ни затворят.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.10.20 21:24



локдаун не решава нищо.


научи се да чакаш

Тема Re: Вторият локдаун [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide ()
Публикувано05.10.20 21:47



Как да не решава, колкото по- дълъг и гаден е локдауна, толкова по-добре ще се харчи вълшебната ваксина като я открият.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.