Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: двама мъже на еднаква възрастнови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.10.20 14:28



Според мен малък процент го правят за другите. На човек ако не му е кеф - не мож го накара да се мъчи така.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: двама мъже на еднаква възрастнови [re: parvaty]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.10.20 14:30



"може си каквото иска" Ама не го прави.

Що!? Луда работа! Сам си се изтезава!



Тема Re: двама мъже на еднаква възрастнови [re: LAMBl]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано29.10.20 14:35



А кой ти каза, че не го прави? Ти колко фитнес-мъже, подобни, познаваш?



Тема Re: двама мъже на еднаква възрастнови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.10.20 14:46



А, има мазохисти!

Питай мене! И аз до скоро тренирах, ама с ясното съзнание, че е от суета!!! Другите обикновено не си го признават, ... дори пред себе си. Сами се заблуждават, че е за здраве, за тонус, за незнамсикакво...



Тема Re: При нас започва от понеделникнови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.10.20 16:45



бидейки същество, на което спортът не е липсвал, да питам: що за спорт е това в залите?
напъват се разни, мирише, пот се лее...
спорт, пфффф




научи се да чакаш

Тема Re: При нас започва от понеделникнови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано29.10.20 20:35



ами, не знам, то е въпрос на вкус.. едно време залите миришеха на чорапи и тестостерон - сега има климатици, проветряват се, няма проблем. Има потни хора, но това е спортна зала.

Аз лично ходя на фитнес 1-2 пъти седмично вече, откакто започнах да ходя пак, де.. и гледам да ходя 2 пъти на пилатес при Карин и един път на фитнес-йога, при Диана. Диана няма видео на страницата на студиото, но Карин има - тук показва упражненията малко по-бавно, отколкото /някои/ ги упражняваме, но като цяло това е тренировката, която правим. Разбира се, разнообразява упражненията понякога с топка или ластици. Аз обожавам пилатес, пристрастих се, някак.. а и Карин е много добра, просто уникална. Жената е на 50, от 30 години е инструктор

. Страхотна!

Ето, заповядай, ако решиш да се раздвижиш и ти. От сайта на моето студио /на това, в което ходя, не е мое/. Моите любими упражнения започват към 9-10-та минута, особено това в 13,30 .. абе, всички са ми любими, ама тия конкретно много . Енджой :)





Тема Re: При нас започва от понеделникнови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано29.10.20 21:39




благодаря. букмаркнах си го.

мисля първите пет-шест пъти да го изгледам лежешком, пък като добия кураж, да опитам права


научи се да чакаш

Тема Re: При нас започва от понеделникнови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано29.10.20 22:01



Така и не разбрах що не идете пеша до магазина и да се върнете с 3 торби, не обърнете лозето, не измиете прозорците... Желанието да щъкаш, вдигаш, клякаш е похвално. Чак зала не ти трябва.

Няма ли да дойде мода да вършиш полезна работа с красиво клинче и маратонки? Примерно някоя мацка да си разходи дупето и да ми донесе две торби по списък? Може да ги носи за бицепс, трицепс, с прикляквания...както иска. Ще спести 5 лв за зала и ще я видят повече хора. Или да се пусне с едни ластици да ми измие прозорците? На чичо Киро Мустака ще му паднат очилата. Може да ги мие хоризонтално, вертикално...

Извън майтапа - толкова хора се нуждаят от здрави ръце и крака, а нямат средства.

И сина ми съм питала. Що не идеш да помогнеш на вилата? 2-3-5 часа блъскай квото искаш. Има 100 неща за правене. Не било същото... И ходеха 4 пръча на фитнес с кола





Тема Re: е как да няма?нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.10.20 22:22



Виж сега, лекарските сдружения ми препоръчват по рекламите и паста за зъби даже. Единствена, която решава всички проблеми!
На другия канал, девет от десет зъболекари ми препоръчват друга.
Пък в момента, един кош лекарски сдружения са се фанали за гушите по темата опасен ли е ковидът или не.

Фърлих едно око на статията. (Не, никога няма да науча немски. Нито в този, нито в бъдещ живот, а съм сигурен, че и в минал такъв не съм го знаел. Един ден, като се пенсионирам и ми остане мнооого свободно време, може да седна и най-накрая да науча френски, че да слушам Жо Дасен в оригинал. Но немски не. Този език ме отвращава и тази нация не я харесвам. Не знам дали има друга нация която да ми е толкова противна. Дори македонците направо ги обожавам, в сравнение с немците. Слава богу, гугълът превежда почти перфектно от немски на английски.)
Та...
Статията спада към тъй наречените ревюта, тоест, сама по себе си няма никакъв научен принос. На някоя селска конференция, примерно в Полски Тръмбеш, може и да мине. Дори в някое читалищно издание може да я публикуват. И до там. Подобни статии се пишат за пълнеж на критериите от ниско ниво, включени в изискванията за професионално израстване в научните среди. Да, в нея има цитирани други такива, които обаче в момента нямам време да оглеждам.

Като цяло - дай ми някаква статистика в тази област и аз ще ти натаманя каквито искаш изводи от нея.
Спортуващите са по-здрави?
Нямаш проблем!
Проведохме изследване между 1000 души. 20 спортуващи всеки ден собственици на фирми с оборот над 10млрд долара годишно, 80 спортуващи СЕО-та, със заплати над $1000000 годишно и 900 неспортуващи общи работника с надник $8 на час. Получените резултати категорично доказват, че спортуващите са по-здрави, децата им учат в по-добри училища, имат всичките си зъби, не пребиват жените си и шофират автомобили на цена над $100000.
Следователно, спортът е изключително полезен за здравето, бъдещето на децата, денталното състояние, семейните отношения и сигурността при шофиране.
Същевременно, 100-те спортуващи спортуват голф, пилатес (Квото и да значи това. Имам некво смътно усещане, че съм чел, че е нещо като аеробика за мързеливци. Тантрата на спорта, тъй да се каже.), лов и шахмат, а 900-те неспортуващи изминават минимум по 5км пренасяйки 3 тона товар дневно. Обаче не спортуват...

Казано с една дума - булшит.
Статистиките в тази област са една огромна измама, използвана най-вече за изкарване на пари.
Днес кафето е полезно, утре е вредно, а полезен е чаят.
Зависи кой е поръчал изследването - производител на кафе или производител на чай.

Истинските, медицински факти, показват следното:
1. Залежаването е вредно.
2. Спортът е вреден.
Истината е по средата.
Фитнесът категорично не е полезен, особено силовият такъв.



Тема Re: При нас започва от понеделникнови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано29.10.20 22:41



Е то, копането на лозе на чист въздух не е спорт, а хамалогия.
Хамалогията е вредна за здравето и имунната система.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.