Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Вторият локдауннови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано27.10.20 20:51



Нокаут ли е?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Вторият локдауннови [re: PYTnik]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.10.20 22:49



Нокаут ли е?





Тема Re: Вторият локдауннови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано28.10.20 08:16



Чак след 3 нокдауна



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Вторият локдауннови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано28.10.20 10:43



знам
още няколко дни и ще разберем дали ще има



Тема Re: Вторият локдауннови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано28.10.20 11:52





Георги Тодоров
Днес е особен и хубав ден. Министърът издаде очакваната от мен, непрофесионална и глупава заповед за онлайн обучение, засягаща децата от горните класове и студентите, най будната и най-незастрашената част от населението от която и да е инфекция. Вчера откровенно непознаващите медицинската наука от УС на БЛС, с малки изключения , отложиха събора ни и го обявиха за дистанционно провеждане, за да може по-лесно без опозиция да си прекарат интересите на болниците , против нас, обикновените лекари! И не на последно място този събор е незаконен. Дистанционни събори няма в устава на БЛС.
А довечера ще бъда от 20.00 в Студио Хъ за да успокоя малко хората, облъчвани от мейн стрийм медиите за страх, за да изоблича в лъжа Ангел Кунчев за тестовете и доцентството му! Както и невежеството на министъра, но той толкова си може, горкия, такъв беше и като директор на болница. За да вдъхнем малко вяра в обществото , че ще преминем заедно, и няма да позволим да се плашат хората с вируси и липса на лекари. И други неща ще си поговорим!
20.00, 7/8ми ТВ, Стуфио Хъ.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано28.10.20 11:59





Ангел Кунчев е твърде елементарен с манипулациите си. Професор Гайдарски е почтен човек и информацията му от първа ръка от шеф на голяма лаборатория е само потвърждение на това за което писах. У нас няма капацитет за тестовете, които се обявяват 8,9,12 хиляди. Те могат ръчно да правят и сто хиляди теста, но достоверността им е ..... хайде да си спестя.
Предизвиквам го и го наричам манипулатор, за не използвам друга дума. Той на Мангъров и Тодоров не се съгласи да излезе на публичен дебат, че на мен ли, още повече за него вероятно съм под ранга му. А аз просто казвам неща от лабораториите, от тези с по-висока от него компетентност. Не искам с мен да спори, а с тях.
Това че една лаборатория има 200 пункта за пробовземания изобщо не означава, че има капацитет на 200 лаборатории, съответно оборудване. Принципът на фунията.
Накрая тези проби трябва да се обратаботят от машини, които ги има само няколко десетки лаборатории, и там ще разберете че ние нямаме съвременни високопроизводителни машини, като тези в Германия, дори в Полша.
Да не говорим и тук Кунчев очевидно го кара "през просото" - когато се взема пробата /там също се допускат грешки/, някъде са от носоглътката, някъде са слюнка, тестовете са различни. При тези манипулации, извръшване от набързо "квалифицирани" лаборанти, могат и се допускат грешки. След това се подготвят за съхранение и транспорт, и тези дейности са под наблюдение и оторизирани от лабораторни лекари, защото тези манипулации крият риск от контаминация или нарушения на процедурите.
Да не говорим за по-късните етапи, които изискват изключително строга технологична дисциплина, надзор и контрол през лабораторни лекари.
У нас ВСИЧКИ лабораторни лекари са 375 души. Смятайте как стоят нещата с тези 200 пробовземащи пунктове, които Кунчев изтъква като доказателство за капацитет за тестове.
Ама карай едни наши близки до властта да направят едни пари.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано28.10.20 12:19



махам, при мен се отвори и пари не са ми искали

Редактирано от snowprincess на 28.10.20 13:27.



Тема Re: Вторият локдауннови [re: snowprincess]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано28.10.20 12:51



НЕ работи -- искат пари! НЕ давайте моля никакви линкове към платени "услуги"!


Това тука е обществен Интернет форум -- с достъп до него без заплащане.
Логично е и линковете дето се дават да са само до достъпна, безплатна информация.

НЕ всички тука сме милиардери като вас!
Ако ще обсъждате вируса в научен сайт или подобно, тогава давайте такива линкове..




Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор DarkSide ()
Публикувано28.10.20 19:10



предсказанието ми (от края октомври до началото на май) е на път да се сбъдне, засега в първата си част, щото както са я подкарали, до края на седмицата западна европа ще е затворена на 100% в локдаун, остава ми само да се надявам дано да не се сбъдне и втората му част на предсказанието ми





Тема Re: Вторият локдауннови [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.10.20 19:07



Георги Тодоров е твърде елементарен в манипулациите си.
Учебните занятия се ограничават не защото учениците са най-застрашени, а защото са в една от най-добрите позиции да разпространяват заразата.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.