Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.10.20 19:06



само дето имаме 10 пъти повече трупове от вас,
Нашите възрастни повечето измряха по друга линия, затова са по-малко труповете при нас. Вие си имате много възрастни, затова мрат.

Ние сме на път пролетта да нямаме трупове. Кой умрял-умрял, кой отишъл при вас, кой другаде по белия свят-ще им берете грижата вие





Тема Re: Вторият локдауннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор DarkSide ()
Публикувано13.10.20 19:28



Повече от половината от умрелите в Италия били немци - пенсионери, преселили се там на евтинджоса.



Тема пък австралийците...нови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.10.20 21:30



гледай какво нещо:





Тема Re: Вторият локдауннови [re: Crrafterr]  
Автор 2biri ()
Публикувано14.10.20 00:10



Сексшопът до моя офис никога не е затварял.

Но кметът отряза лостовете, на които децата ходеха да се потят. И вдигна пейките от парковете





Тема Re: Вторият локдауннови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.10.20 19:05



Слагаха ми фентанил в упойките при ооерация.


научи се да чакаш

Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор DarkSide ()
Публикувано19.10.20 09:59



да докладвам за протокола - от днес в цяла Белгия всички ресторанти, кафенета, дискотеки и прочие заведения са затворени като начало за един месец, пък ще видим по-подир ... нощните магазини ги затварят в 22 часа, а от полунощ до 5 сутринта е забранено да се излиза навън - въведен е т. нар. полицейски час на територията на цялата страна

а във Франция полицейският час е въведен в най-големите градове, касае общо 20 милиона човека и е от 21 часа вечерта до 6 сутринта

новините по тлевизията и в двете държави са апокалиптични - навсякъде болниците се препълват и положението било по-зле от това през март, докторите и медсестрите изнемогвали и нямало да издържат на напрежението ...



Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.10.20 13:20



Ясно като бял ден- ако не се ваксинираш ще умреш.

Даваш ли даваш балканжи Йово, хубава Яна да ваксинирам....и Кочо Честименски...мамка му и комунизъм, до къде ни докара...

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Вторият локдауннови [re: PYTnik]  
Автор DarkSide ()
Публикувано19.10.20 13:43



По-ясно и от бял ден е че правителствата се грижат за интересите на големите фармацевтични мултинационали, а не за интересите на "поданниците" си



Тема при нас е факт първият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.10.20 19:22



Berchtesgadener Land. Столица на района е Бад Рейхенхал, има най-много случаи в цяла Германия. Това се намира в основата на Тирол, до Залцбург. Наблизо е Карвендел, уникална планина.. та, всичкото това от днес е в карантина и затворено.

За останалите нас от понеделник важи маска-задължение навсякъде. Тук не е спирало в градският транспорт, в училище тръгнаха с маски, вече са задължителни и през занятията.. не знам..

Въпрос на седмици е, според мен, да ни затворят. Тук е позволено до 5 човека на кръчма, след 22,00 няма алкохол, което мен лично не ме бърка, аз по клубове не ходя, обаче.. маски постоянно и навсякъде, вероятно всички ще бъдат принудени да работят от вкъщи.

Обмисля се удължаване на ваканцията с 4 седмици, като лятната ще бъде съкратена с две.. засега родителите надават вой. Проблемът е, че приеха наредба - класните стаи да се проветряват поне 50 процентна от времето. На дъщеря ми учителката проветрява постоянно, ама тук е вече 4-9 градуса.. детето беше болно две седмици, защото просто в час не се стои от студ.. дала съм й одеало, всички деца са си занесли и стоят с одеала в училище... направо на маймуни ни обърнаха.. но.. ще трябва да издържим някак..

И това затваряне на границите.. както казах, живеем във времена на ново капсуловане на обществата. Е виж Геврека какво е написал за Австралия..



Тема Re: Вторият локдауннови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.10.20 20:02



Докладвам — в петък през 2 села от Хамбург имаше шопинг нощ.
Ограничението беше до 00.00 часа през ноща, вместо цяла нощ



Ние влизахме само в магазина за мебели, защото бяхме взели и кучето на среднощната разходка.
Искаме да ни правят кожен ъглов диван 4 х 3,5 метра — нямаше такъв в каталога, но избрахме модела, кожата и пълнежа и ще го удължат.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.