Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Е добре де,нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.20 09:21



Аз си спомням тук една тема преди може би година, в която всички дружно ми обяснявахте колко е добре животът в България и как се бил повишил стандарта.. за всички не знам, но ти участваше в погото

Не знам какво е "погото", но мнението ми продължава да е същото. Европарите са за това - да помагат и да компенсират донякъде вноските, които нямаше да са ни в минус, ако не бяхме членове на ЕС. Така че - да, от европарите определено си има нужда. Както навремето - от съветските пари. Дребна държавица като нашата няма как да не разчита на чужди пари.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Е добре де,нови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.20 09:25



останалите нямаме никаква нужда от европари, разчитаме на това което правим


Тц. Помисли по-глобално.

Примерно - АЗ разчитам на това, което правя ЛИЧНО - посреднича при продажба на имоти. Стотинка европари не съм и помирисала. НО голяма част от купувачите получават такива пари и благодарение на тях МОЯТ бизнес върви.

Вероятно могат да се дадат много такива примери на преплитане на европарите с парите на тези, които "разчитат на това, което правят". Никой не си изкарва парите от въздуха, обикновено работи в среда, която по някакъв начин има достъп до европарите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано04.10.20 09:33



Пак сте на първа страница във вестника.

Не пише че ще спират “едни пари” за България, общо взето пише същото като преди 2 седмици, даже пак е цитиран онзи идиот за хляба на децата и хайвера за олигарсите в България.

Борисов се облегнал и гледа сеира, защото знае че точно за тия “едни пари” не управлява улицата и в момента България е единствената с това необмислено искане.

Когато Орбан започне да протестира срещу евро фондове, тогава можеш да се притесняваш.



Апропо един виц :

— Кое е по-опасно - новия коронавирус или протестиращите срещу Борисов?
— Разбира се че Борисов е най-опасния на цялата земна шайба.






Тема Re: Е добре де,нови [re: UnicaDonna]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.10.20 09:55



ще оживееш и с по-малко клиенти




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: нека ги спратнови [re: zaphod]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано04.10.20 09:58



+1



Тема Що да няма?нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.10.20 10:43



Швейцария да не би да е по-голяма?

Иначе, като те чета, вкл. и отговорът към Зейфод - ти значи нямаш против корупцията, щото така ти върви бизнеса... направо припадам, като почна да чета такива писания..



Тема Re: Е добре де,нови [re: zaphod]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.10.20 10:54



Уоу!! “Депата за човешки отпадъци”??

Не знам какво да ти кажа.. ти си знаеш каква е причината за толкоз жлъч..

Това, което си правиш , каквото и да е то, няма как да ти носи печалба без потребление .. а то е от средата.



Тема Re: Що да няма?нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.20 13:27



“Иначе, като те чета, вкл. и отговорът към Зейфод - ти значи нямаш против корупцията, щото така ти върви бизнеса... направо припадам, като почна да чета такива писания..”

Парвати, ще се въздържа да оценявам коментара ти като ниво, за да не употребя грозни думи.

Ако в твоята глава европарите непременно означават корупция - иди на доктор. Не си добре.

Още по-ярък симптом за нуждата ти от доктор е напънът да сравняваш България с Швейцария в 21 век.

Или просто си пишеш така, колкото да напишеш нещо.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Е добре де,нови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.10.20 13:29



Сигурно и ти.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: ad miral]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано04.10.20 13:41



ааа, така по бива да бъде.


Тъй и тъй се изпедепца в най древната професия в политиката, та Парижът най ще му приляга.

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.