Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tuzlija-179435]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано09.10.20 21:45



Тоьи от долния плакат повече го възприемам като"наш'то момче"...

Аз ни един от двамата.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: zaphod]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано09.10.20 21:58



Следя я отвреме на време повече от 3 години и знам че няма такова нещо. Или си се объркал или злословиш. И пак ще ти повторя че тук не става дума за личността на автора на тези думи. Приеми че съм ги написал аз.





Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.10.20 01:48




Аз пиша на пресекулки и не особено сериозно, но имам претенции никога да не съм била толкова неадекватна


Говоря че етикета с който ти образова аудиторията ме е навел на аналогия с кърджалийската путка. Това чия книжовна изява е?

Ти си адекватна, само дето ББ го усещаш като мъж топките си, колчем некой мръдне ти слагаш ръце на слабините си. Оня ден като си казах мислата за постинга на Фучеджиева ти като как намеси ББ в реплика? Ми те така се уча от теб





Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.10.20 01:58



Не приемам нито един от главнокомандващите им , партиите и идеологиите им.
И двете армии са чужди.
По всеобщи свидетелства тези от Вермахта са се държали у нас несравнимо по-прилично в сравнение с тези от Червената армия.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.10.20 02:02



Че го изчЕкате ББ, до март...


Кур за фатмака!
Кур за триото!

За КУрнелия, Мая, майките от " Системата..." и т.н. - без курове.Да ги е яд.





Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tuzlija-179435]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.10.20 02:17



Естествено, човека има некои работи да зачисти и подсигури.

Кур за фатмака!
Кур за триото!


Към фатмака отношение нямам, пасувам, за триото подкрепям.

Относно дамите, натикай надареното си в задниците им, да им умрат мутките от завист.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано10.10.20 02:50



За последното ти изречение - беше ми малко неудобно да репликирам една от клубарките в друга тема тази вечер, че тази практика е била основно средство за контролиране броя на децата например в градските работнически семейства във Франция в началото на миналия век.
В католическите селски райони още е било на принципа "Колкото Бог даде."



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.10.20 06:10



Говоря че етикета с който ти образова аудиторията ме е навел на аналогия с кърджалийската путка. Това чия книжовна изява е?

Ти си адекватна, само дето ББ го усещаш като мъж топките си, колчем некой мръдне ти слагаш ръце на слабините си. Оня ден като си казах мислата за постинга на Фучеджиева ти като как намеси ББ в реплика? Ми те така се уча от теб


Твоята неадекватност се състои в това, че коментирайки материали, илюстриращи нечий прякор, ти намесваш политически лица. Лицето Кънев си носи прякора независимо от политическите си действия. Материалът на Фучеджиева си е политически и няма нищо неадекватно, коментирайки го, човек да намеси всеки възможен политик.

Друга неадекватност. Наименованието, което ББ в личен разговор подхвърли за Цвета, тръгна като неин прякор именно от този случаен разговор. А прякорът на Кънев си е дългогодишен негов прякор, извън и преди активното му участие в политиката. Какво общо имат двата ”прякора” един с друг, или поотделно вторият според теб как е свързан с ББ?

Казваш нещо относно моето отношение към Боко, свързвайки го с някакви топки, които са мъжки атрибут (също свръх ”адекватно”, щото аз доколкото помня, съм жена). А не казваш нищо за собственото си отношение към него, което пък наподобява отношението на побеснял разпенен бик към червен цвят.

За жалост не е такова отношението ти към червения цвят в политически аспект. Там си трайкаш индеферентно и незаинтересовано. Нищо, че благодарение на побеснялото ви антибойковско ожесточение именно те се очертава да ни управляват.

А, и Славчо. БравоС на вас, разпенените бикове.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 10.10.20 06:20.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.10.20 08:16



Интересно ти какъв го дириш сред разпенените бикове?



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.10.20 08:29



Чета ги и им се "кефя".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.