Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Metropolis]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.10.20 16:07



Какво точно е казал Раданчо за "македонското малцинство"?

Може ли цитат? Че не му следя изявите, скучен ми беше.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: MupaM]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано09.10.20 16:06



kak гласувa e вaжнo.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Metropolis]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.10.20 16:18



Ми то в резолюцията, поне както беше публикувана, не видях да пише нещо за въпросното "малцинство". Само за сиганите.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.10.20 16:24



А кой е "натровеният адвокат"? Радан?

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: MupaM]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано09.10.20 16:25



От Европейския парламент остава забележката за ОМО "Илинден", която напомня, че страната ни е осъдена заради отказа да регистрира македонистката организация, която твърди, че у нас има македонско малцинство. Този казус присъства в текста за осъждането на случаите на омраза, дискриминация и спазването на правата на малцинствата. За изтриването на този текст от резолюцията са се обявили депутатите на ГЕРБ и Обединените патриоти, а оставането му в документа са подкрепили евродепутатите на ДПС и БСП.

България се задължава да изпълни решението на съда в Страсбург за признаване на ОМО "Илинден".


Александър Сиди за резолюцията на ЕП: Няма македонско

.

и това:

Й. като има предвид, че Венецианската комисия и БДИПЧ към ОССЕ са установили, че българският Изборен кодекс възпрепятства езиковото многообразие и правото на глас на гражданите, живеещи в чужбина;

15. Осъжда всички случаи на слово на омразата, дискриминация и враждебност срещу хора от ромски произход, жени, ЛГБТИ лица и лица, принадлежащи към други малцинствени групи – въпрос, който продължава да буди сериозна загриженост; призовава органите да реагират енергично при случаи на слово на омразата, включително от страна на високопоставени политици, да засилят правната защита срещу дискриминацията и престъпленията от омраза и ефективно да разследват и подлагат на наказателно преследване тези престъпления; приветства съдебната забрана на ежегодния неонацистки „Луков марш“ и започването на разследване на организацията, стояща в основата му – „БНС“; призовава българското правителство да засили сътрудничеството с международните и местните наблюдатели на правата на човека и да предприеме всички необходими мерки за ефективна защита на правата на малцинствата, по-специално правата на свобода на изразяване на мнение и свобода на сдружаване, включително чрез изпълнение на съответните решения на Европейския съд по правата на човека; призовава българските органи и длъжностни лица да осъждат категорично всички актове на насилие и слово на омразата срещу малцинства;

Редактирано от Metropolis на 09.10.20 17:35.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.20 16:40



Неее, Хаджигенов. Нали е от натровеното трио!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.10.20 16:49



Ох, божееее.

Вярно.

Хаджигенов май има клиенти и доходи, познат ми беше от медиите.

А като съм тръгнала да питам: кой го употреби пръв тоя лаф "отровното трио"?

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.20 17:12



Сашо Диков. Под този “псевдоним” те се вихрят години наред в тв Евроком, всеки последен петък от месеца. Има се предвид, че са отровни за Бойко, защото правеха точно това - да повръщат яростно по него.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: MupaM]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано09.10.20 17:35



На Отровното трио Тартарианец им вика "натровеното трио"



Страшен лаф!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано09.10.20 17:42



Рада Дълбоката
Ах, какъв бодър подтик да съм на тяхна страна ми даваш с тия лепкави чернилки ако знаеш? Почти автоматично, като рефлекс ми става симпатичен всеки човек срещу когото се пръскат такива.
Колкото и да ме е дразнел дотогава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.