Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано09.10.20 08:14



има нещо тука.

Слушах преди малко по ТВ, не знам кой гербаджия беше, още се разсънвах в кревата.
Та развяваше тезата : обвиняват ни, че има диктатура, че няма свобода на словото... а виждате ли, няма по демократично правителство от нас-протестите месеци продължават, всеки е свободен да изяви мнението си (перифразирам)

Дет се вика : ти му кажи п%ъдни, то се нас%ра.
Демкрати, демократииии





Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.10.20 09:21



Има начин.
За една вечер в ареста и там да се подшушне на мангалите, че са за блудство с 6 годишно циганче...
После ако щат и във Ватикана да се плачат, не в Брюксел....



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.10.20 09:24



Тоьи от долния плакат повече го възприемам като"наш'то момче"...



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.10.20 09:29



Той така и така естествено губи популярност поради дълго стоене във властта.Явно зорът е да се катализира процесът.Нещо като сценария "Всички против СДС" преди 20 години.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.10.20 09:36



Ако е живот и здраве и ако нещата вървят така - ще гласувам за листата на ГЕРБ с преференция за кандидата от СДС, както на европейските избори.
"Ще строим живота нов
не с другаря Димитров-
с Александър Йорданов!"





Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано09.10.20 13:14



Забравяш Йончева и нейната покровителка Корнелия Нинова

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.20 13:42



Забравяш Йончева и нейната покровителка Корнелия Нинова

Не я забравям, ама нейното е по-разбираемо, все пак. Враг е на Боко, иска да го свали от власт... лява партия - чоплят си там нещо... А Рада уж е ОТ НАШТЕ... От една и съща партия с ГЕРБ.

За сведение Нинова и Йончева май са раз...ритали тиквите напоследък. Хасковската партийна организация е свалила доверие от Йончева с доста мъгляви мотиви (четох ги и изобщо не разбрах за какво иде реч) и има някакви вътрешни бури, ама не знам подробности и много на тъмно става.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано09.10.20 13:41



Обърнали са се в гроба всички, които се бориха и паднаха за каузата на Македония. Българската.

А колкото до истанбулската конвнция и гей браковете - Йончева може спокойно да се ожени и да бъде защитена

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Thenewold]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.10.20 14:07



Предци на всички нас, до един, са се били за българската кауза в Македония, поне в Първата световна война.
Само доброволците сред тях, неподлежащи на мобилизация в Българската армия, са хиляди и хиляди.
Хиляди от тях не са имали потекло от Македония



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано09.10.20 15:59



Мисля, че позицията на г-н Кънев за "македонското малцинство в България" е последният пирон в ковчега. Лидерът и довчерашна икона на нашата "градска десница", на практика затвърди най-голямото престъпление на българските комунисти, а именно - предадоха собствения си народ и то в собствената си страна. С насилие и репресии превърнаха собствените си сънародници в "македонци". И мисля, че с това темата, че нашите либерали от "градската десница" са не само физически, но и морални наследници на дебелата червена номенклатура, наистина е приключена". - Irini Zikidis




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.