Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.10.20 22:32




не мисля, че и този път ще спечели.

знсеш ли кое ми е чудно - как при толкова явни нарушения през всичките тия месеци, не поискаха отговорност от нарушителите.
оставиха ги да вилнеят.

създава се впечатление за безнаказаност на натровените.
странна ми е тая пасивност от страна на изпълнителната власт.

има нещо тука.


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.10.20 22:43



как при толкова явни нарушения през всичките тия месеци, не поискаха отговорност от нарушителите.

, която се чуди.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.10.20 22:52



Тази резолюция няма законодателна стойност

Точно. Изобщо не схващам политическата стойност на тоя ход с мрънкането пред ЕП. ЕС няма инструмент с който да стресне едно вмутрено правителство. Няма орган който да дойде и да каже "свободно, ние поемаме разследването" както е едно ФБР например. Цялата схема "ние сме в ЕС" е едно пазаристко лицемерие. Не съм подкрепник на излизане от съюза само щото засега ми изглежда по-малкото зло.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.20 22:53



има нещо тука.

Нещото е, че боковци не желаеха патаклами повече от случилите се. Не видя ли - първите дни повлякоха един-двама, и ЩО ВОЙ БЕШЕ ДО НЕБЕСАТА!!! Още говорят за "пребитите на еди-коя-си-дата"... Ти представяш ли си ако бяха арестували натровените? Тъпанарите от площада щяха да избеснеят до трошене и ексцесии, което СЪЩО трябваше да срещне достоен отпор от полицията, а Рада Дълбоката откъм Брюксел само това чака...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.20 22:54



Тази резолюция няма законодателна стойност, което не прави резилът на продажниците по -малък.

Те целяха да орезилят Боко и той вече да няма такава масова подкрепа, каквато имаше досега. И го постигнаха.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.10.20 22:59



да.


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.10.20 23:11



зад тая пасивност стоят скрити намерения.
не е само предизборна захаросаност.

и прокуратурата не реагира, не се самосезира.
има нещо, има.


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.10.20 23:52



има нещо, има.
То винаги има нещо.


Но в случая арестуването на тримата щеше да е контрапродуктивно. Преди 2 години в Париж стигнаха до този извод при разправата с Жълтите жилетки.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.10.20 00:00



но все пак се разправиха, нали.
къде с вода, къде с арести.


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано09.10.20 00:07



Разправиха се с вилнеещите, да, с тези, които палеха коли.
Имаше и арестувани, в определени дни по 700-800, но нито един от водачите за това,че бил казал нещо.
И доколкото ми е известно, няма и осъдени за метеж, опит за преврат или нещо друго политически мотивирано. Има за хулиганство, което си е в реда на нещата.

У нас събитията минават доста по-хрисимо: няма запалени коли, строшени витрини, няма и човешки жертви. Естествено, че може да се спретне някакво обвинение за триото, ама тогава познай какво ще стане в Брюксел.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.