Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: върховенство на законанови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано06.10.20 13:19



Аз пък ще го правя без пари

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: върховенство на законанови [re: PYTnik]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано06.10.20 14:22



Аз пък ще го правя без пари
Винаги съм подозирал, че в тебе дреме един Робеспиер.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.20 07:25



Сутринта една жена, доктор по философия, в интервю по радиото възразяваше срещу точността на термина "върховенство на закона"

Аз пък прочетох някъде, че плакатите с надписи на протестиращите били неправилни граматически, щото им липсвали некви запетайки и губели смисъл...



И забележи - беше материал от про-протестърски сайт, и авторът също май беше протестър.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано08.10.20 16:43



"Така днес в 14.00 ч. българско време ще започне финалното гласуване. Аз ще гласувам против резолюцията. ЕНП ще препоръча същото. Предполагам, че така ще постъпят и от ЕКР. Междувременно петимата депутати на БСП - Петър Витанов, Иво Христов, Цветелина Пенкова, Сергей Станишев и Елена Йончева са разпространили декларация, с която призовават всички евродепутати да подкрепят този клеветнически пасквил срещу нашата страна. Това е и обеца на ухото за десните хора у нас: социалист/комунист не се променя, дори и да влезе в Европейския парламент. Що се отнася до Кънев то той най-вероятно мишкува в групата на ЕНП. За него е важно да намери поне неколцина десни депутати, които биха гласували заедно с него срещу България. Може и да ги намери.
Впрочем, Кънев е единственият депутат от групата на ЕНП, който е гласувал против отбелязването на президента Радев в частта, в която се говори за корупция по високите етажи на властта, както и за "възможни връзки между престъпни групи ... и между чужди разузнавателни служби и съветници на президента". Гласувал е и против текста, който гласи: " във връзка с това Европарламентът приветства решението на българското правителство да изгони дипломати, за които се твърди, че са провеждали военен шпионаж и са събирали информация, класифицирана като държавна тайна, с намерението да я предадат на трета държава".
Кое тогава още не е ясно относно съвкуплението на "Демократична България", БСП и президента!? Опитът им да прикрият руската намеса във вътрешните ни работи. Има ли още някой у нас да не схваща, че т.нар. протест в България е част от руската хибридна война срещу нашата страна? И срещу Европейския съюз. Какво още трябва да се случи, за да схванем, че България е в опасност.
Засега мога да твърдя, че срещу антибългарската резолюция ще гласуват депутатите на ЕНП от Германия, Франция, Полша, Италия, Испания, Унгария, Словения и Хърватска, Литва, Латвия и Естония. Склонен съм да вярвам, че повечето депутати от Румъния, Нидерландия, Швеция и Чехия също няма да подкрепят този пасквил. Съмненията ми са за депутати от Белгия, Финландия и Люксембург. Гърците до последно не са ясни. Португалците - също. Но нека не избързвам. За съжаление социалисти, зелени, либерали и комунисти се очаква да имат мнозинство и да приемат резолюцията. В нея, както вече стана ясно, България единствено не е обвинена за корупцията при строежа на парахода "Титаник" и избухването на вулкана "Везувий". Има и една липса: няма го адреса на "къщата в Барселона". Защото, както дори Христо Стоичков знае, в Барселона има много къщи.
Резолюцията е необективна, провокативна, съдържа фалшиви новини и лъжи, клевети родината ни и много години напред ще бъде цитирана в други документи и резолюции на Европейския парламент и на Европейската комисия. А това е лошо. Това е мръсно петно върху нашата държава плеснато от българите Кънев, Йончева, Станишев, Витанов, Пенкова, Христов и техните другари в средите на социалисти, зелени, комунисти и либерали. Рана да беше - ще заздравее и ще се забрави. Но това е "лоша дума" и от нея дълго ще боли.
" - Александър Йорданов.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.20 17:21



Е, не е познал. Гласували са я. Даже точката за Истанбулската конвенция са оставили. За радост на Рада Дълбоката.

Да е жив Иво Христов - много е прав... дебили и инфантили.

Клубари, продължавайте да гласувате за ДБ!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.10.20 19:27



Тази резолюция няма законодателна стойност, което не прави резилът на продажниците по -малък.

Пп ако евродепутатката, оттеглила искането си и радевой да бъде включен в тази резИЛюция, знаеше колко дела е спечелил натровеният адвокатин, дето самодоволно се дуе как я заплашил със съд, нямаше да го оттегля.


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.20 20:04



Пп ако евродепутатката, оттеглила искането си и радевой да бъде включен в тази резИЛюция, знаеше колко дела е спечелил натровеният адвокатин, дето самодоволно се дуе как я заплашил със съд, нямаше да го оттегля.

А колко, всъщност?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.10.20 21:00



не съм сигурна, май нито едно.
с кво се изхранва тоя...


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Metropolis]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.10.20 21:41



Това е мръсно петно върху нашата държава плеснато от българите Кънев, Йончева, Станишев, Витанов, Пенкова, Христов и техните другари в средите на социалисти, зелени, комунисти и либерали. Рана да беше - ще заздравее и ще се забрави. Но това е "лоша дума" и от нея дълго ще боли." - Александър Йорданов.








_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.20 22:16



Има няколко души в този клуб, ЗАРАДИ които ще бъда изключително доволна, ако Боко отново спечели изборите. Някои открити, други скрити лимонки.

Просто не знам как ще издържа до м. март, за да се накефя.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.