Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: zaphod]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.10.20 08:47



"ще измрем да, но ще си поживеем славно като римски патриции преди това" Аз не ща! Кой ги знае тия у Рим, какъв им е бил интернета, пък сигурно и парното им е било скъпо. После iPhone 11 излезе скоро, значи са карали на някакви тъпи Нокии... абе не ми ги хвали.



После, както съм казвал неведнъж, аз съм природозащитник! Тоест, съм за измиране на човешката раса! Нали ние хората замърсяваме природата и причиняваме глобалното затопляне? С нашата смърт, ще спасим света! Като Христос - смъртта със смърт ще победим!

Тоест, винаги има за какво да се умира!

Смърт на човечеството, свобода на природата!!! Ура!!!



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.10.20 09:11



Аз изостанах яко в новините напоследък. Специално що се отнася до тази тема - за щастие, понеже толко яд не мога да понеса просто! Радан Кънев протестирал отпред заедно с един от Триото, понеже Европа не наказва България. Вероятно ръка в ръка с Елена Йончева. Очакваме тук Христо Иванов заедно прегърнат с ръце през рамо с Корнелия Нинова да пеят интернационала, а генерал Атанасов и Станишев да вдигнат ръце напред със сплетени пръсти като в заставката на Мосфилм.

Чети мойте прогнози и хич няма да си "изостанал".

Отдавна написах, че ще има предизборна коалиция "Всички срещу ББ" и ще видиш още по-причудливи прегръдки тепърва.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: LAMBl]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.10.20 09:30



ее, че кой ти каза че цялото човечество ще измре, няма бе, само тия със големите бевепета, другите си продължават бодро да унищожават природата и да се плодят






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано06.10.20 10:04



Toзи филм вече сме го гледали 2001 - всички срещу СДС(ОДС).



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано06.10.20 10:06



България ще бъде сред първите пет държави, за които Съветът на ЕС ще предложи през ноември да бъдат проверени за състоянието на правовата държава. Другите четири държави ще са Белгия, Дания, Естония и Чехия.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: zaphod]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.10.20 10:29



Е, стига с този песимизъм! Бъди оптимист, всички ще измрем!





Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: Crrafterr]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано06.10.20 11:02



Сутринта една жена, доктор по философия, в интервю по радиото възразяваше срещу точността на термина "върховенство на закона". Предлагаше да се замени (на български) с друг, по-точен, например "правова държава". Дори, ако правилно я разбрах, смяташе, че самата дума "върховенство" навява мисъл за някакъв вид господарско разпореждане на "върховните".
Може би и ти си имал предвид нея или друг на нейното мнение. Аз лично не съм сигурна дали е важно един вече наложил се термин, погрешно или правилно "изкован" / преведен, но наложил се, да се заменя с друг като неточен, ама въпрос на виждане, предполагам.



”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема върховенство на законанови [re: MupaM]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано06.10.20 11:15



Това са половинчати работи.


Правосъдието, правораздаването никога не може да се освободи от субективния фактор, значи винаги ще има лобиране и двойни стандарти.
Докато се прави от хора.
Да го предоставим на кюмпютрите!

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: върховенство на законанови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано06.10.20 11:17



"Да го предоставим на кюмпютрите!" Може и на мен, ... срещу подходящо заплащане.





Тема Re: върховенство на законанови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано06.10.20 13:09



Да го предоставим на кюмпютрите!
Най-добре на Всевишния (Буда, Христос, Кришна....). Само две хартийки са необходими и две думички : виновен, невинен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.