Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.10.20 17:45



Да помоля... от 21 часа ще се състои дебатът за върховенството на закона в България, в ЕП. Щял да бъде излъчван пряко на сайта на ЕП.

Някой да даде линк?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.10.20 18:08



БСП Хасково свали доверието си от Елена

.



Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.10.20 18:21



ЛАМБИ е прав, миграцията затихва, още година две и съвсем ще стихне. Поради липса на млади и здрави хора.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.10.20 20:31



Да, това е, тече в момента, има превод даже на български... след малко започва обсъждането за България.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.10.20 21:10



при мен не ще, имало съспенжън ъф дибейтс, демек отлагане, прекъсване, прекратяване на дебатите по технически причини.


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.10.20 21:25



"демек отлагане, прекъсване, прекратяване на дебатите по технически причини."
Абе как така се случва при теб все е друго отколкото при мен?

При мен има друго, някаква грешка към някого за неправилна информация...демек няма никакво отлагане , а е Слънчаво затъмнение, което после ще те се покаже като Лунно!




Да не ти пука, прехвърли проблемът при протестиращите, че свободната информация те информира

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.10.20 21:38



да, да, добре.


научи се да чакаш

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.10.20 06:37



Висях си и аз пред компа, дразнех се от прекъсванията, после случайно открих, че го предават и по тв АЛФА, там също имаше технически прекъсвания, но по-малко.

За пръв път слушам заседание на ЕП... не съм знаела, че ги излъчват.

Това, което чух като цяло беше доста интересно.

Първо - тотални калинки са изпратени в качеството им на преводачки в ефир на български език - симултативен превод, доколкото ми е известно.. Нямам идея през коя година са изпратени и по какъв механизъм. Очевидно връзкарки, защото хълцат, Ъ-кат, бъркат, пелтечат, имат отвратителни тембри, изобщо - нивото е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА...Имам братовчедка в този бранш - ще я попитам. Кой знае какви заплати получават... само една от тях беше горе-долу на ниво.

Второ - повечето евродепутати не знаят какво говорят и как да го кажат, артистичничат, определено не са стандартни със сексуалната ориентация.

Трето - нашите също са последна грижа. На може би най-важния дебат за България, в няколкото (1-2) минути, в които говори, Джамбазки си разреши открито да нападне ДПС, като заяви, че името на корупцията в България било именно ДПС и изобщо се държа скандално (според мен). После пък представителят на ДПС върна топката с пореден донос по адрес на Каракачанов и продаваните паспорти, като преди това акцентът му беше върху забраната на предизборна агитация на майчин език! Общо взето - очевидно за тях най-важното в този дебат беше да се оплюят взаимно, а не да дадат позиция по "върховенството на закона", каквато беше темата на дебата!!! Е какво очакваме... такива сме си и това си е...

Четвърто - На сайта беше отбелязано с точност до секунди кой точно евродепутат ще говори и колко минути... Повтарям - С ТОЧНОСТ ДО СЕКУНДИ! Това запис ли е или се случва на живо? И ако е на живо - откъде се знае изказването точно колко секунди ще трае???



Пето - Ленчето Йончева (макар и да не се чу какво каза) продължава да прилича на долнопробна чистачка от миналия век. Но не се различава особено много от останалите евродепутатки.

Шесто - Андрей Новаков е ОПРЕДЕЛЕНО ПИЧ и може би единствен от всички българи там има подобаващо ниво. Начи - да млъкнат тези, които твърдят, че всички гербаджии...(да не повтарям).

Седмо - за какви електронни или машинни избори говорите - ние дори техническата система на ЕВРОПАРЛАМЕНТА успяхме да хакнем, за да не се чуе дебатът както трябва!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: LAMBl]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.10.20 07:10



хахахха ламби, аз като ти казвам че цялата ви прехвалена икономика не струва чеп за зеле, а ти "ама как, ама как"
ето виж ружа, класика от учебник, 99% от хората виждат нещата точно така - "аууу как мизерстваме, това е цинизъм да казваш че благоденстваме" и чак треперят от справедлив гняв срещу циниците с розови очила дето викат на черното бяло. после се сещат че заради драченето с глупаци по форуми ще изтърват много изгодната оферта за почивка в гърция, валидна само до края на деня, и бързо отиват да букват, че няма време, уговорката с мимето да идат на новата фрешарница и да пробват сока от маракуя е след половин час.
кажи сега, струва ли си да измрем като динозаври, в името на "благоденствие" което никой не вижда? сега, ако поне се виждаше, да кажеш майната му "ще измрем да, но ще си поживеем славно като римски патриции преди това". а то за кво?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Цялата патаклама пред Европа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано06.10.20 08:21



Аз изостанах яко в новините напоследък. Специално що се отнася до тази тема - за щастие, понеже толко яд не мога да понеса просто! Радан Кънев протестирал отпред заедно с един от Триото, понеже Европа не наказва България. Вероятно ръка в ръка с Елена Йончева. Очакваме тук Христо Иванов заедно прегърнат с ръце през рамо с Корнелия Нинова да пеят интернационала, а генерал Атанасов и Станишев да вдигнат ръце напред със сплетени пръсти като в заставката на Мосфилм. "Туй, дето не е, а това, дето го няма, трябва да го има. Слънцето изгрява на запад, луната е касова бележка, звездите са консервирано месо, скорбутът е божия благословия, умрелият рита, скалите плуват, водата е газ, аз не съм аз, ти си някой друг, пък може и да сме близнаци, ако не сме мусака от загорели картофи, запържена със син камък. Събудете ме! О, няма ли някой да ме събуди!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.