Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:40 27.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема БСП  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано30.09.20 08:17



Роенето в БСП изглежда почти еднакво като роенето в ГЕРБ, но аз мисля, че под повърхността нещата са напълно противоположни. Докато Цветанов тепърва започва да къса парчета от ГЕРБ, в БСП най-после всичко приключи. Сега може да очакваме силен и енергичен лидер в лицето на Корнелия Нинова, която нищо чудно даже да привлече някои отцепени маргинали и същевременно ще видим първите пукнатини по авторитета на Вожда(в ГЕРБ). Доста кофти положение, защото ако бесепарите се откъснат далеч напред, ще гепят цялата власт. И за четвърти път (1- Луканов, 2- Виденов, 3- Станишев) ще гледаме един и същи филм.
Във всеки случай повече разнобой в БСП няма да видим. Точно навреме си подредиха нещата, перфектен тайминг. Не им се беше случвало скоро и може да се каже че е направо неочаквано.



Тема Re: БСП [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.09.20 09:11



Роенето в БСП изглежда почти еднакво като роенето в ГЕРБ

"Изглежда" само за хора, които ИЗОБЩО не следят събитията, ама ИЗОБЩО.

В ГЕРБ хората си подават оставките или ги изритват не по идейни причини или разногласия с вожда. Какъвто е сегашният случай с напусналите от БСП. И второ - в БСП няма никакви индикации за създаване на нова партия. Цецо гласи и подготвя това вече година, може и повече. Иска се доста труд и пари, за да го направиш.

ПП - всъщност не знам какво точно си имал предвид. Ако визираш не прякото настояще, а миналото - да, има прилики. Първанов и Петков с АБВ, Дончева с партия, Манолова - сега с разни движения... май имаше и още в годините.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 30.09.20 09:51.



Тема Re: БСП [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.09.20 09:35



Интересна ситуация.
При която нормалните гадаят кой точно луд ще стъжни животецът им, а не правят нищо което да промени вечният майтап на гаврата.

Пита се, кои са идиотите?



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: БСП [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано30.09.20 09:56



Никога не бих рискувал да прогнозирам развоя на събитията в дадена българска партия, дори да съм в нея. Уговорките, далаверите, мошиите между членовете й като комбинации са безброй.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: БСП [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано30.09.20 10:01



Ами нали и аз това казвам. В ГЕРБ има наченки на хаос, а в БСП свърши. Освен това май не наблегнах достатъчно или дори изобщо не успях да акцентирам върху различната ситуация и различната визия която очаквам да има БСП. Сега вече ще ги видим единни и със силен целеустремен лидер подкрепен от всички с думи и дела. Целта е една единствена, няма да има никакъв разнобой в мненията, нито взаимни обвинения. Очаквам стабилен тренд нагоре. Дано да греша!



Тема Re: БСП [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано30.09.20 10:03



Интересна ситуация.
При която нормалните гадаят кой точно луд ще стъжни животецът им, а не правят нищо което да промени вечният майтап на гаврата.

Пита се, кои са идиотите?


Хайде ти, мъдрецо, дето пълниш конкретните хорски теми с твойте отвлечени глупости, НАПИШИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ НЕЩО КОНКРЕТНО - КАК ВИЖДАШ СТЪПКИТЕ ЗА ОПРАВЯНЕ НА ДЪРЖАВАТА? Посъветвай ни, мъдрецо, какво да правим, какво да прави народът като цяло, какво да правят политиците, какво да правят българите зад граница... Покажи ни светлия път за бъдещето, мъдрецо, и нека всички поумнеем най-накрая поне наполовина колкото теб!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: БСП [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано30.09.20 10:07



Ами като си се сдедосал, аз какво да направя? Дръзновените рискуваме!
Смело пиша политически прогнози анонимно в интернет, пея без репетиция Каста дива в колата, а днес си направих цял термос от съвсем непознато кафе. "Живей на ръба" е второто ми име.



Тема Re: БСП [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано30.09.20 10:10



Да не се заяждахте така грозно щях да напиша че съм съгласен с теб. Пресече ме точно, когато щях да напиша че още допълнителен пипер в интересната ситуация дава това, че мъдреците само наблюдават (как нормалните едикаквоси...) и пазят мъдростите си за себе си.



Тема Re: БСП [re: Green Light]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано30.09.20 10:33



"Смело пиша политически прогнози анонимно в интернет, пея без репетиция Каста дива в колата, а днес си направих цял термос от съвсем непознато кафе." Сигурно и ноктите си режеш без упойка?





Тема Re: БСП [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано30.09.20 10:31



Сигурно и ноктите си режеш без упойка?

Няма да го питам при кой зъболекар ходи и защо...



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.