Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: БСПнови [re: 2biri]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано03.10.20 22:23



"Което не решава нищо." А защо трябва да решава нещо?



Бири, комунизмът свърши преди 31 години. От тогава не е работа на държавата да се грижи за доходите на населението. Това още ли не си го разбрала?



Тема Re: БСПнови [re: LAMBl]  
Автор 2biri ()
Публикувано03.10.20 22:38



Ламби, държавата като управлява ляво или дясно, нима мислиш, че управлява само бизнеса? Основно управлява простите като мен, които й работят. И родителите ми, които са й работили. Условията за частния бизнес са много важни за предприемачите, но те са 10% народ, съответно имат работници на заплата, които също зависят от регулациите на държавата.

Ти би им плащал по 250, доволен от управлението. Но няма как да живеят. Затова държавата управлява ляво и дясно. На теб ти осигурява възможност да инвестираш във флекс, като искаш и да работиш вечер на частно. На тях им осигурява минимум доход, нищо че на теб не ти отърва.

Спирам. Ти не работиш с хора с 600 лв. нето с деца с машини, от чиято работа зависиш. Гледната точка е друга.



Тема Re: БСПнови [re: Green Light]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано03.10.20 22:53



Леле екшанът в БСП продължава:


Елена Йончева, която би трябвало да бори българската корупция в ЕП, работи срещу партията, която я инсталира там.
Точно като Станишев. Две подли човечета. Така изглежда отстрани.
Няма да се занимавам с отношенията им.
Та тя настоява БСП да напусне парламента, за да падне правителството.
Ще падне, колкото предния път, когато напуснаха.
Ще бъде самоубийствен акт и лишаване от трибуна.
Това целят предателите.
Аз я призовавам да напусне, заедно със Станишев, Европейския парламент.
В знак на протест, че там не обръщат внимание на протестите в България срещу корупцията.
Това ще е много забележим в Европа акт.
Не че се надявам на такава самоотверженост.
Да видим лозунгите в действие.
Хайде, Елена, прибери се. Нали парите не са водещ мотив да висиш там и да се чудиш каква глупост да измислиш.
Все пак, не всеки симпатизант на БСП е взел пари от КТБ.
А и не си спомням да има много почтени българи, които да са го направил
и. - Богомил Бонев



Тема Re: БСПнови [re: Metropolis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано03.10.20 23:16



ами нончето на богомил нали е в парламента.
кащяло да излизат



кви услуги извършва там, отделен въпрос.


научи се да чакаш

Тема Re: БСПнови [re: Metropolis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.10.20 23:19



Оф, и тоя е един милиционер...
Не че ми е симпатична особено Йончева, ама тоя ми се скара у фейса, що не съм си бил написал името. И взе да ме разпитва по милиционерски тертип.





Тема Re: БСПнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано03.10.20 23:38




е кво очакваш, ченге


научи се да чакаш

Тема Re: БСПнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано03.10.20 23:41



Абе човек ти какво очакваш от хора дето скачат от партия в партия. Ленчето и тя от същото тесто. Но това му изказване е индикатор че между клана на Нинова (Бонев -Нонева) и Станишев-Йончева ще има яростна борба за скалпове.



Тема Re: БСПнови [re: Metropolis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано03.10.20 23:34



Дреме ми на гъза - да се самоизяждат.



Тема Re: БСПнови [re: Metropolis]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано03.10.20 23:47



Но това му изказване е индикатор че между клана на Нинова (Бонев -Нонева) и Станишев-Йончева ще има яростна борба за скалпове.

Борбата вече е приключила. Нинова е избрана от членската маса и вече разчиства.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.