Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 23.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 14:33



Доойде време, ставайте! Оот сън се събуждайте!
Доооста робство и тиранство, всички на оруууужие!

В тази връзка да ви разкажа една историйка от онзи ден, ще се опитам да съм кратка.

Неделя сутрин. Уникалното се прибира от заведение, в което си ходят чат-пат и си куфеят на музики до късно. Обаче тоз път - много "до късно". Та чак до ранни зори. Минава пеша покрай палатковия лагер на майките на деца с увреждания с мото "Системата ни убива". Дето са там от година вече - пред Министерския съвет. Дето нахлуха онзи ден в парламента и правиха патаклама, щот ги извеждаха "зверски и нечовешки", понеже заявиха, че ще живеят там "до оставката".

Уникалното решава да разиграе театър. Отива при тях и им се оплаква, че му е паднала батерията на айфона и моли за зареждачка. "Ние смартфони нямаме и не използваме".(Как тогава по цял ден дращят из фейсоветге и снимки публикуват - не е ясно). "Амиии... (охка мойто), трябва спешно да пратя СМС на майка ми, ама тя е във Финландия". "Нямаш проблем, момче" - подават му се от няколко майки няколко ЕДНАКВИ БРАНДИРАНИ телефони, евтинджос, еднаква марка. "Ама това е международно, ще струва скъпо..." "Няма значение, момче, това са предплатени карти, ползвай каквото искаш". Моичкият ми пуска един празен СМС (та се чудих половин час) и казва - "Ето ви сега 20 лв, да си го платя " Повторно твърдение - "Нищо няма да плащаш, имаме неограничени разговори, ако искаш даже й се обади".

Та така....

Дооойде време, ставайте....



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 22.09.20 14:34.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано22.09.20 15:23



Интересно. Каква е била целта на театъра? Да кажем, имаха зареждачка, и после какво?



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано22.09.20 15:36



Откачалка!
Посра се с тез теми.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.09.20 16:29



"Да кажем, имаха зареждачка, и после какво?"
Нямаше да завърши измислената и история като за идиоти.

Аз съм пенсионер с малка пенсия, но имам неограничен интернет и неограничени разговори и в роуминг, и също бих дал телефона си, а не зареждачката на дете което лъже, че трябва да се обади на майка си.
А в измислицата на овцата, протестиращите се подредиха в редица и му показаха безплатните си телефони?!

Какво може да се очаква от дете възпитано от майка която се гордее с некоректната лъжа на детето си, че чак и по форуми се хвали.
Откакто съм в клуба 30 години, никога в клуба до сега не бях видял такова падение на човешки ценности!

Дали "мама" ще се усети и ще помоли адмирала да изтрие темата и?
Как мислиш, възможно ли е такова нещо да бъде изтрито?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 16:45



То отдавна е ясно - кинти, телефони, участия в услуга на политически мекерета.
Сега пък оня льольо, руският шпиони, и той партия стягал.

В България най - добре са русофилите. За когото и да гласуват, все е техен човек.


научи се да чакаш

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 17:45



Много тъпо, честно



Не разбирам на кой кво доказва с тоя театър? На майка си, че е права? На себе си, че може да метне едни тъпи лелки?

Не ги ли снима тайно? Утре да иде пак. Може да разбере къде пикаят тия гадини мръсни лъжливи...



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано22.09.20 18:05



Днес жандармерията им е претърсила основно лагера и са намерили даже туби с физиологичен разтвор. Представяш ли си?! Туби! Пет литрови! С физиологичен разтвор!
Нечувано!

Смъртно опасно е да си прост.


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:14



Много тъпо, честно

Не разбирам на кой кво доказва с тоя театър? На майка си, че е права? На себе си, че може да метне едни тъпи лелки?



"Тъпо" е това с вашата нестихваща наивност.

И още.

Той не съществува, за да доказва нещо на майка си, а на себе си. И успява. А то е, че всички са "един дол дренки". И че това е просто война между кланове и мафии. И само тъпите не го виждат.

Това е разликата между моето и твоето дете. Моето се интересува и се старае да е наясно с обстановката. А твоето си плюе на петите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 22.09.20 18:09.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: eta d]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 18:18



Може даже и вода да имат... И хляб...



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:22



Интересно. Каква е била целта на театъра? Да кажем, имаха зареждачка, и после какво?

Интересно е това, че комично заприличваш на българската прокуратура.

На нея така й тръсват някакви доказателства, а тя не преследва доказателствата, а пита кой ги е събрал и как!

А ако са имали зареждачка - е щял да импровизира друго. Той е артистичен и съобразителен.

Очевидно повече са ти "интересни" целите на Господин Никой - синът на Уникалната, отколкото на Госпожи "Системата ни убива", които се бият в гърдите като боркини за честност и справедливост.

Впрочем - всички апаратчета са били брандирани с "БОБ". Това е телефонният оператор, с който, кой знае защо, свързват името на Лая Манолова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.