Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 14:33



Доойде време, ставайте! Оот сън се събуждайте!
Доооста робство и тиранство, всички на оруууужие!

В тази връзка да ви разкажа една историйка от онзи ден, ще се опитам да съм кратка.

Неделя сутрин. Уникалното се прибира от заведение, в което си ходят чат-пат и си куфеят на музики до късно. Обаче тоз път - много "до късно". Та чак до ранни зори. Минава пеша покрай палатковия лагер на майките на деца с увреждания с мото "Системата ни убива". Дето са там от година вече - пред Министерския съвет. Дето нахлуха онзи ден в парламента и правиха патаклама, щот ги извеждаха "зверски и нечовешки", понеже заявиха, че ще живеят там "до оставката".

Уникалното решава да разиграе театър. Отива при тях и им се оплаква, че му е паднала батерията на айфона и моли за зареждачка. "Ние смартфони нямаме и не използваме".(Как тогава по цял ден дращят из фейсоветге и снимки публикуват - не е ясно). "Амиии... (охка мойто), трябва спешно да пратя СМС на майка ми, ама тя е във Финландия". "Нямаш проблем, момче" - подават му се от няколко майки няколко ЕДНАКВИ БРАНДИРАНИ телефони, евтинджос, еднаква марка. "Ама това е международно, ще струва скъпо..." "Няма значение, момче, това са предплатени карти, ползвай каквото искаш". Моичкият ми пуска един празен СМС (та се чудих половин час) и казва - "Ето ви сега 20 лв, да си го платя " Повторно твърдение - "Нищо няма да плащаш, имаме неограничени разговори, ако искаш даже й се обади".

Та така....

Дооойде време, ставайте....



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 22.09.20 14:34.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано22.09.20 15:23



Интересно. Каква е била целта на театъра? Да кажем, имаха зареждачка, и после какво?



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано22.09.20 15:36



Откачалка!
Посра се с тез теми.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.09.20 16:29



"Да кажем, имаха зареждачка, и после какво?"
Нямаше да завърши измислената и история като за идиоти.

Аз съм пенсионер с малка пенсия, но имам неограничен интернет и неограничени разговори и в роуминг, и също бих дал телефона си, а не зареждачката на дете което лъже, че трябва да се обади на майка си.
А в измислицата на овцата, протестиращите се подредиха в редица и му показаха безплатните си телефони?!

Какво може да се очаква от дете възпитано от майка която се гордее с некоректната лъжа на детето си, че чак и по форуми се хвали.
Откакто съм в клуба 30 години, никога в клуба до сега не бях видял такова падение на човешки ценности!

Дали "мама" ще се усети и ще помоли адмирала да изтрие темата и?
Как мислиш, възможно ли е такова нещо да бъде изтрито?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 16:45



То отдавна е ясно - кинти, телефони, участия в услуга на политически мекерета.
Сега пък оня льольо, руският шпиони, и той партия стягал.

В България най - добре са русофилите. За когото и да гласуват, все е техен човек.


научи се да чакаш

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 17:45



Много тъпо, честно



Не разбирам на кой кво доказва с тоя театър? На майка си, че е права? На себе си, че може да метне едни тъпи лелки?

Не ги ли снима тайно? Утре да иде пак. Може да разбере къде пикаят тия гадини мръсни лъжливи...



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано22.09.20 18:05



Днес жандармерията им е претърсила основно лагера и са намерили даже туби с физиологичен разтвор. Представяш ли си?! Туби! Пет литрови! С физиологичен разтвор!
Нечувано!

Смъртно опасно е да си прост.


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:14



Много тъпо, честно

Не разбирам на кой кво доказва с тоя театър? На майка си, че е права? На себе си, че може да метне едни тъпи лелки?



"Тъпо" е това с вашата нестихваща наивност.

И още.

Той не съществува, за да доказва нещо на майка си, а на себе си. И успява. А то е, че всички са "един дол дренки". И че това е просто война между кланове и мафии. И само тъпите не го виждат.

Това е разликата между моето и твоето дете. Моето се интересува и се старае да е наясно с обстановката. А твоето си плюе на петите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 22.09.20 18:09.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: eta d]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 18:18



Може даже и вода да имат... И хляб...



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:22



Интересно. Каква е била целта на театъра? Да кажем, имаха зареждачка, и после какво?

Интересно е това, че комично заприличваш на българската прокуратура.

На нея така й тръсват някакви доказателства, а тя не преследва доказателствата, а пита кой ги е събрал и как!

А ако са имали зареждачка - е щял да импровизира друго. Той е артистичен и съобразителен.

Очевидно повече са ти "интересни" целите на Господин Никой - синът на Уникалната, отколкото на Госпожи "Системата ни убива", които се бият в гърдите като боркини за честност и справедливост.

Впрочем - всички апаратчета са били брандирани с "БОБ". Това е телефонният оператор, с който, кой знае защо, свързват името на Лая Манолова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:23



Може даже и вода да имат... И хляб......и еднакви телефони с предплатени карти...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 18:28



Да си ме видяла да пускам тема "На въстание, братя!"?

Седя си кротко, приемам факта, че имат право да стачкуват, оправдавам ви неудобствата на столичани (щото така и никой освен киро не каза, че нещо му се е нарушил пътя и маршрута), споделям, че не ме кефи детето ми да бъде част от нашето общество (няма да го уредя на пост и нямам пари да му налея зяа бизнес). Не агресивнича никак с вижданията си.

Ти малко прекали с "Ууууу, тия са боклуци!" Сега и синът ти конспиративно да следи коя жена - с какъв телефон... За какво му е това? Статия/репортаж ще пусне ли? Не, нали? За собствена консумация - като вампир... аууу тия кви са долни ги разбрах аз лично, но вие сте наивни и вярвайте в грешни медии... аз ще кажа на мама, да й стане хубаво и ще споделя на приятели. И кво? Нищо.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:29



Сега пък оня льольо, руският шпиони, и той партия стягал.

Нека, нека. Това ще откъсне електорат от БСП.



До март ще се появят още един кош льольовци. Само Волен ми е загадка за момента. Дали планува нещо, или ще се задоволи с ролята си на съпруг и татко... Нещо помръдва с някакво християнско движение, ама сигурно е наясно, че на тази платформа не може да събере много народ. Българинът е безбожен.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 18:31



И от ГЕРБ са така





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано22.09.20 18:40



Повече от година bob е част от А1 и никога не е бил самостоятелен мобилен оператор. Ква лая, ква манолова?

Пп: на много хора на "апаратчетата" пише боб, моп, поп, някои даже си караме отвеме на време и със старите нокии с антенките ...

Смъртно опасно е да си прост.

Редактирано от eta d на 22.09.20 18:43.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:43



За собствена консумация - като вампир... аууу тия кви са долни ги разбрах аз лично, но вие сте наивни и вярвайте в грешни медии... аз ще кажа на мама, да й стане хубаво и ще споделя на приятели. И кво? Нищо.

Не виждам какво вампирско намери в това един млад човек да желае да не е кон с капаци и да не гледа само едната страна на медала, но - правото на сравнения и литературни похвати си е твое.

Щото, нали, много е лесно да ходиш с паднало чене около онзи лагер и да скимтиш колко са онеправдани. По-трудното е да ЗНАЕШ и да си докажеш, че са онеправдани, но едновременно с това протестът им не е съвсем читав.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 18:47



Повече от година bob е част от А1 и никога не е бил самостоятелен мобилен оператор. Ква лая, ква манолова?

Част са, да, но все още са ЧАСТ, без да са слети напълно. Съществуват си И отделно, имат си техни номера и се плащат отделно, тези номера. Има бизнес хватки някакви, не ги познавам и не ме интересува.

Пп: на много хора на "апаратчетата" пише боб, моп, поп, някои даже си караме отвеме на време и със старите нокии с антенките ...


Да, за такива апаратчета става дума - нокиите с фенерчетата. И виж ти каква случайност - всичките в палатките имат такива!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 19:10



Бе кой нормален млад мъж ще дебне някакви майки за комплот, че и театър ще играе



Представяш ли си други млади хора, плъзнали в ГЕРБ младежи и ДПС младежи и им става лошо и звънят наужким на майка си и пишат компромати. Нали знаеш, че там лидерите са също на определен оператор, без ограничения, с еднакви телефони. Тва е много вампирско, ако не си журналист и да правиш някакво предаване. Дори не разбирам кое диктува необходимостта да се правиш на шут за собствено удовлетворение. Твоят синковец знае, че протестърите са боклуци. Моят знае, че управляващите са боклуци. Няма нужда да правят шоу. Ако искат - да направят разследване. Като не - да си вярват в квото искат.

Така аз си мисля. Аз понеже съм ходила на събрания на ГЕРБ младежи (колежка ме помоли, сега депутат) - прекръстих се, страхотия от неграмотност. Беше някаква сбирка за млади предприемачи. От всичките 50+ нямаше нито един предприемач, освен един от Карнобат. Имаше и лидери, които ги приветстваха.

Но не бих отишла сама да си докажа колко са тъпи или зависими (ясно е). Може би се е съмнявал за себе си?



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.09.20 19:12



Преди малко протестиращите не бяха повече от 1000-2000 души. Просто минах оттам... та доста е западнал този протест.





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано22.09.20 19:22



От шести клас, на едно море с мама и тати, не съм спала на палатка.



Смъртно опасно е да си прост.

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 20:04



Преди малко протестиращите не бяха повече от 1000-2000 души. Просто минах оттам... та доста е западнал този протест.

Не съм сигурна в това, което казваш. Минал си рано. В момента са много хора Нарочно беше избран този ден, за да е празничен и хората да не са на работа, да могат да дойдат от провинцията.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 20:23



Тва е много вампирско, ако не си журналист и да правиш някакво предаване. Дори не разбирам кое диктува необходимостта да се правиш на шут за собствено удовлетворение. Твоят синковец знае, че протестърите са боклуци. Моят знае, че управляващите са боклуци. Няма нужда да правят шоу.

Това е разликата между теб и мен, съответно между децата ни.

Моят син знае, че ВСИЧКИ са боклуци - и голяма част от управляващите, и част от протестиращите. Знам, че ще подскочиш - част от протестиращите не са боклуци в истинския смисъл на думата, те са искрено възмущаващи се и с право, но те са СЪУЧАСТНИЦИ. С присъствието си работят за каузата на истинските боклуци, които се възползват от тях.

Впрочем - миналата година ЛИЧНО на сина ми ЛИЧНО му бяха предложили да участва в протест именно в защита на "Системата ни убива" - 50 лева. Не е ЕЖК. Той не отиде.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано22.09.20 20:24



Не се бой. Кукловодите явно са се разбрали тъпакът да остане до редовните избори.
в ДИР и Фокус реално няма нищо.
А ето какво има в ДАРИК.
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/protest-v-sofiia-v-denia-na-nezavisimostta-snimkivideo-2241370

Постно е меко казано на фона на напоителните по 10 статии, обилно гарнирани с еднообразни изказвания на протестъри, като под индиго.
Нещо като полюциите с фапфап на поручика и пътника на виртуалния портрет на гнусния гъгнив фатмак.

Спокойно - редовните избори 90 на сто, останалите 10 са за някакъв измий-очи вариант с експертен кабинет някой месец преди това.
Човек се учи, дорде е жив. Важни изводи: 1. Не било конспирация, от гласовете ни не зависи нищо, решенията вземат....другаде. 2. В сравнение с тоя наш водевил, много по-интересно е положението в Щатите около президентските им избори. Чак до крах на долара и втора гражданска война. Боцко...боцко, моцко...идат интересни времена, не у нас, а по света (да, у нас също)





Тема каква е идеятанови [re: osvoboden pich]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано22.09.20 20:32



Всичко е за пред камерите, телевизионни и лични. Иначе какво да викат срещу празни прозорци, стени, зад които няма никого или срещу охранители / полиция.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: mangosutu168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 20:25



Не се бой. Кукловодите явно са се разбрали тъпакът да остане до редовните избори.

О, да, това стана ясно отдавна. И изобщо не ми е тема докога ще остане, защото още от самото начало е ясно, че решението нито е негово, нито "наше", нито на протестърите. Дори и да остане до март - то е достатъчно близко вече. И следващият управляващ пак не зависи от нас.

Просто е интересно човек да си доказва тези детайли ежедневно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: каква е идеятанови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 20:35



Всичко е за пред камерите, телевизионни и лични.

Така де. Целта е да има джумбуш, с който после да си подкрепят писъмцата до Европата.

Отровното трио май се взе много "на сериозно". Да, може и да успяват да променят нещо на местна почва, но чак да си въобразят, че ще променят дневния ред на Европа и света ...и техните машинации...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: mangosutu168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.09.20 22:43



Абе ако кукловодите на Байдън спечелят нищо чудно да ни спретнат едни избори по коледа и да ни инсталират Цв. Наглото.





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.09.20 22:48



"Да се твърди, че последните 10 г. са изгубени, е не просто лъжа, обидно е" -



и малко .



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Metropolis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 23:11



за определени неща не съм съгласна с него.
пристрастна съм, той вкара в политиката колегата си бисеров (колега от следването в су).


научи се да чакаш

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.09.20 23:15



В политиката никой никого не вкарва. Определена порода хора се натискат да влязат на всяка цена.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 08:05



Те отдавна вече не се борят за някакви привилегии и облекчения, партийно оцветени са, но има едно много важно "но". Те са герои в ежедневието си, които заслужават уважение дори и когато са глупави, истерични или манипулативни. Това поне е моята позиция, още навремето при грубиянското изказване на Валери Симеонов я казах. Истината може би и да е че са "кресливи и спекулират", но то много истини има. Ние например сме "грозни възрастни и песента ни е изпята", и това е самата истина, но не искам да го чувам от децата си например. Има и други думи, които мога да използвам "бавни неспособни сбръчкани слаботелесни демагози с увиснали пишки и цици" е доста точно, но (и това си е важно "но") правим малки вълшебства всеки ден за да подобрим живота на хората около себе си. Така че искаме и заслужаваме уважение.
Много важно, че Мая Манолова им дала телефони, вероятно и пари или че те ще използват грозно общественото мнение в нейна полза. И много важно, че сина ти го е разбрал и демонстрирал. Каквото и колкото и да разбере повече от нас и колкото и съобразителен, артистичен и умен да е(пу, пу, пу), всичко ще отиде нахалост, ако не разбере, че най-важното от всичко е да се отнася с уважение към тези майки.
И не само той, разбира се, и не само към тях.

Редактирано от Green Light на 23.09.20 08:15.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 08:10



Около 18:30 ч. минах оттам. Яко мегафони и масова истерия. Някъде измежду тълпата видях табелка "Ямбол"





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 09:03



всичко ще отиде нахалост, ако не разбере, че най-важното от всичко е да се отнася с уважение към тези майки.

Към кои ТОЧНО майки? Към всички майки на деца с увреждания ли (защото няма нормален човек, който не се отнася с уважение към всички тях, още повече, че по всякакви причини им се налага да живеят в държава, в която на групи като тяхната, и още МНОГО групи, положението е доста тежко), или към специално ТЕЗИ майки, които са там, повече от година (май), в палатки пред Партийния дом?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 09:11



На каквото пишеш на него отговарям. Момчето е говорило с конкретна жена- към нея мислите и действията му трябва да са насочени с това уважение и съчувствие за което пиша.

За всемирната милост и любов си има други теми, там ще дам друго мнеие.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 09:20



На каквото пишеш на него отговарям. Момчето е говорило с конкретна жена- към нея мислите и действията му трябва да са насочени с това уважение и съчувствие за което пиша.

Сега разбрах, но не смятам, че тези жени заслужават такова уважение, каквото ти прокламираш. Аз не бих уважавала хора, които се продават независимо за каква кауза.

АКО е истина това с продаването. Приемам, че Е. Може и да греша, но вероятността е малка.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.09.20 10:13



Аз не знам много за тази организация на майките, понеже нали има и други организации на хора с увреждания, но преди време бях останал с впечатлението, че преди време техните искания бяха удовлетворени ако не напълно, то в голяма степен. Това стана и със съдействието на тогавашния омбудсман, Манолова. Палатките им бяха изтеглени.
Може би месец след началото на сегашния протест палатките им пак се появиха, което отдавам на активността на отровното трио - те очевидно "контактват" всевъзможни организации за съдействие. Освен тази активност, при майките е нормално да има топли приятелски чувства към Манолова. Не само те, а и целият по-постоянен състав на протеста е подпомаган от разнообразни организации, фондации, фирми, партии, лица и т.н. На това отдавам твоята история с телефоните им (а отделно от протеста, майките сигурно си имат и постоянни източници, за да функционират като организация - собствени и привлечени средства).

Тук тематиката с уважението е някак странична. Несъмнено всички подкрепяме техните усилия да бъдат облекчени в тежкия им живот. Донякъде организацията им (или инициативата, не знам как е точно) е уникална, аз поне не мога да се сетя за аналог - може би пациентските организации. Самото им позициониране е измислено перфектно - има двете сакрални думи, майки и деца. Бащите къде са, впрочем? Но сигурно и те помагат.
Странична е тематиката към контекста: искането на протеста за оставка на конкретен премиер и конкретен главен прокурор. Тук за уважение само на основание предмета на дейност на майките изобщо не може да се говори - тъй като това уважение е или към цялата съвкупност протестиращи, или към никого от тях.

Донякъде съм съгласен с Деница Сачева, макар да ми е доста противна като излъчване, заради бюрократичния си език в интервюта -

от dariknews.bg (това не е "Дарик радио", а сайт на Нова Бродкастинг Груп от 7 години насам, чрез Нетинфо - Дарик има други сайтове, dnews.bg и darikradio.bg) тя казва: "Това, което се случва навън, не е протест на майки на деца с увреждания, това са политически провокации. /...: Вера Иванова е част от работните групи на МТСП и като член на тези работни групи тя получава информация и документи, справки. Има възможност да участва в активен диалог и разработването на политиките".
Защото, какво аджеба означава акцията на "майките" в сградата на парламента от 16 септември, настояващи депутатите да подпишат декларации, че подкрепят протеста?! Че и с Мая Манолова, вече като лидер на политическа партия, напираща да влезе на Комисия по енергетика за цените на парното... Глупости някакви, неподлежащи на особено уважение.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 10:14



Както и деликатно да го въртите, майките заслужават уважение, а не подигравките на някакво невъзпитано хлапе!

Това е темата!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 10:25



Защото, какво аджеба означава акцията на "майките" в сградата на парламента от 16 септември, настояващи депутатите да подпишат декларации, че подкрепят протеста?! Че и с Мая Манолова, вече като лидер на политическа партия, напираща да влезе на Комисия по енергетика за цените на парното... Глупости някакви, неподлежащи на особено уважение.

Последният ти абзац (този, горният) сам по себе си дискредитира всичко прилично добро, написано по-горе за въпросната организация. Понякога от едно или две действия на човек или група ЛЪСВАТ неща, старателно прикривани и изигравани като театро в миналото.

И честно казано - СИЛНО ВЯРВАМ, че огромна част от протестиращите, дори и тези, които наглед са мирни, са онези "Да изпращам ли 5 хиляди души пред парламента или още няма нужда". Сещаш се чии думи са. И сещаш ли се защо той изведнъж замлъкна? Нали партия щеше да прави официално, политически проект някакъв? Разбра, че официално няма да му се получи и оттогава си действа по НЕГОВИТЕ СИ НАЧИНИ...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 10:21



Напротив, странична е политическата окраска на протеста им, а уважението е централната тема. Момчето е отишло при тях не за спор с идеологически аргументи, а за нормален човешки разговор, макар и театър. Моята теза е, че първото с което трябва да се отиде при тях е уважение. Или грубо казано - на тях аз лично бих им простил всякаква глупост или експлоатация на чувства. Най-голямото порицание към тях е да не се присъединя към исканията им. И така както усещам реакцията на обществото (в лицето на медиите) точно това става.


П.П. Впрочем, моите симпатии към младежа за политическата му ангажираност и интерес. Моите двамата ако ги питам кои са в "Системата ни убива" или коя е Мая Манолова в отговор ще получа замислен поглед в най-добрия случай.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано23.09.20 10:46



Снощи във Варна бяха около 170 човека, една вувузела, две полицейски свирки и един батка с мегафон, който ги дирижираше като привързани гребци-роби в древна галера.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 2biri]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано23.09.20 10:55



Петьо Блъсков
."Токсичният бъркоч от розови фашисти, соросоиди, отрочета на комунистически сатрапи, мафиоти, дребни бандити и заблудени хорица в момента прави последния си напън да върне държавата 30 г. назад.
След като системно опорочаваха и се гавреха с българското знаме, българският герб, пикаха върху сградата на министерски съвет и полицейски коли, пратиха 120 български полицаи в болница, връзваха бесилки, биха, чупиха, лъгаха, заляха 3 църкви с блажна боя, къртиха жълтите павета и поругаха националния монумент "Шипка", на изпроводяк беше логично да опитат да обсебят и Деня на независимостта.
Рехавата дружина от жадни за държавна лапаница се е стопила до ядрата на 30 маргинални партийки, които организираха цирка.
Как ще се отчитат в Дубай и в Белград, те си знаят.
След няколко месеца има редовни парламентарни избори. Нека тогава по-добрите победят!
Кръчмата затваря господа, на хората отдавна им се повръща от вас, изчезвайте, време е да метем!."

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 11:12



Напротив, странична е политическата окраска на протеста им, а уважението е централната тема.

Разбира се. Заради това е важно човек да си определи кого уважава и кого - не. И не "по презумпция", а според делата му.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Добре денови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:14



Свили са се протестите, това изглежда че е вярно. Аз през последните два три дена се мъчех да разбера бройката на протестиращите и питах наляво - надясно, и се оказа че по-вярна, точна и навременна информация от селската съседска връзка няма на света. Гугъл ряпи да яде. Неслучайно един от най-известните детективски образи е на мис Марпъл, бабката от село. Сведението е че полицаите охраняващи протеста напоследък се чувстват като на курорт - от рехава по-рехава тълпа протестиращи. Даже на Великото народно възстание 2 било пълна скука, та се чудели как да запълват времето.
Което сега и във връзка със симпатичната простащина на Блъсков повдига въпроса, добре де, няма ли за какво да се протестира? Това направо е отчайващо! Когато най-после има воля да се вдигне народа срещу корупцията във властта и в съдебната система*, когато могат точно да се назоват фигурите срещу които да се насочи недоволството, отново обществото е безсилно, отново е подменено, манипулирано, подведено... За нормално ли да приемем сегашното положение власт-съд-медии и да престанем да наливаме от пусто в празно?

*песен, която пеем 30 години!!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:18



Тук се различваме, за мен има и "по презумция". Според мен и за теб има, за всички има, но нека затворим темата ако искаш, нито аз, нито ти имаме проблеми с възпитанието.
Просто исках да кажа важната истина, че истината не винаги е най-важното. :-) Възпитанието е.



Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 11:27



Свили са се протестите, това изглежда че е вярно.

Не знам откъде черпите тези сведения... сами с очите си не погледнахте ли снощи? Предаваха и по нормалните телевизии, и по вашия ФБ.. Не се доверявай на ЕЖК, хората пак бяха в цялото Ларго и чак до края на площада на изток. После при сблъсъка пред старото НС пак бяха огромна тълпа.

Просто се чудя... не на теб персонално. След като ХОРАТА ЗНАЯТ, че нещо се случва и то може би е важно - ЗАЩО поне малко не се информират по-адекватно? По-често, по-настойчиво?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 11:33







АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:44



Ами добре де, дай някакво инфо. Само на БТА не съм се обадил да питам - каква е бройката протестиращи горе долу?
Иначе вчера снимките от протеста бяха тези:


най-м,ногобройната снимка от 127



, макар скрийншота да е от предаване на Нова Тв

Аз не съм впечатлен, това беше национален протест - организация имаш за хора от провинцията, а не могат да напълнят дори бул Руски. Дори не могат да започнат да го пълнят - само малкото площадче пред Президентствот са напълнили и то-както се вижда от близките кадри - рехаво.



Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:52



Не знам- по снимки на мен ми се струва малко, на теб - много, а къде е реална оценка от знаещи хора? Политици, полицаи, журналисти..., толко' ли никой не го интересува колко са тези хора?!



Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано23.09.20 12:02



1. Бройката е свързана с числото на престъпниците, които си позволяват да пристъпват закона. А това е така, защото тези протести с малки изключения не са регистрирани в Общината.

2. Протестите са окървавени с кръвта на полицаите, охраняващи тези престъпници.

3. Протестите не са протести, защото престъпниците си позволиха да блокират важни кръстовища в столицата и в големите градове. А това не е разрешено от закона.

4. Всеки има право да протестира, но не и по този начин, по който го правят шайката престъпници.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 12:04



И в този случай законите, правилата и бройката нямат никакво значение.
Хората са обезверени, апатични вече към такива протести, убедени че са без значение...и заради това не излизат по площадите.
И са прави, че законите, правилата и бройката нямат никакво значение.

Всъщност протестиращите са огромно мнозинство, видимо и от фейса, а и от референдумът на Слави, какво като са много, законно и по правилата.

Това обаче не променя силата на напрежението което нараства все повече и повече.

Нима управляващите не можаха до сега да направят референдум за да стане на всички ясно искал ли ги народа, кой ги иска и кой не ги иска-нали това трябва да е Демокрацията.

Според мен протестите текат мирно и нормално и това е положително, а какво ще се получи малко зависи от бройките.
Резултатът иде от друго място, както винаги е било, пак така ще бъде!

Пак според, мен критичната маса на разумът, праведността, достойнството все още не е в тяхна полза..имаме още много да зреем.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Добре денови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 12:18



И според мен са много, направо цялото общество вижда че има корупция и услужливо правосъдите (всъщност "правосъдие"- в кавички), но няма отдушник изход, начин да покаже. Начинът е протести, но това сега както стана ясно, също е фалшиво. "Също" имам предвид като фалшивата партия - алтернатива ИТН. Няма политическо представителство, няма легитимен протест... Какво да търсим тогава, какво да чакаме? Ракиената реколта? За смелост





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.09.20 13:07



С това съм напълно несъгласен

- уважението е по презумпция, не може да е тема. Никаква тема.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: PYTnik]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.09.20 13:09



Не коментирам хлапето. За него те са непознати лелки. Защо не го попиташ дали уважава майките? Ще ти отговори еднозначно - и може да те прати на твоята





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 13:21







Тема Re: Добре денови [re: PYTnik]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 13:23



Комуняшки идиотии)
Ако застанеш на изхода на София по Хемус 9даже не към Гърция илки Тракия) и броиш хората в колите, напускащи столицата в петък вечер (НЕ ДЪЛГИ празници - нормален петък), ще преброиш за десет минути повече народ, отколкото вмирисани лумпени-дебили на т нар "протест".

И мантрите ти за обезверени хора са толкова кухи, колкото са и тия на тъпия ти гъгнив фатмак.

Обезверените хора да се хванат да бачкат нещо и ще се обе-обезверят отчасти.
на село комшията не може да намери човек да му ореже дървата - никой вече не иска да работи (преди 10 години бяха две дузини, миналата - двама, сега вече никой не ще). Щото получават социални помощи, помощи за дърва, помощи за кура ми и на скота просто не му се работи - той не се къпе, сметката му за вода в 1-2 лева (пак са му много), тока - 5-10 лева - ето това е всичко, което трябва да знаем за комуняшките ти дегенерати.
А мантрите са дори не обида за събеседника, а за самия мантробълващ.



Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 13:29



1. Не са хора, а манипулируемо тъпо стадо бесхаберници. 2. Не са и толкова много - отговорили са ти вече. И трето 0- нещо много сте ги зауважавали тия мърли. Всяка нормална жена над 40 е вече майка. майките на болни и "различни" получиха това, което искаха (доста сериозни суми и отстъпки от държавата) преди доста време и сега геройски се грижат както могат за лишените от късмет, за съжаление свои деца. ТЕЗИ майки заслужават моето уважение.
Ония мърли по палатките на тъпата кофра маноложа - йок. Защо не са при болните си деца/роднини? Или са ги взели с тях в палатките? С какво право? Отговорът на тези въпроси е основа на отношението ми към тези опитващи се да правят политкариера на гърба на нещастните си близки. Нулев респект. Дикси.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 13:33



В крайна сметка, пак направиха дупка в морето. Очаквано. Просто им се чудя на акъла. Тъпоумници. Вместо да копаете дупки във водата, се хванете, организирайте нормален политпроект - очевидно не страдате от липса на финансиране. Защо ли не го правите? А, сетих се, щото сте малко малоумни, но недостатъчно, за да не схванете, че нямате шанс. Станете координатори на Слави да ви е матама.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 13:40



Понякога пишеш пълни глупости: " Защо не го попиташ дали уважава майките?"
Защо вярвам на майка му, тя описа в подробности как хлапето е уважило майките, и това ми е достатъчно за да не задавам глупави въпроси на невъзпитан човек!
Що за идиот хлапак може да се изгаври с майки....и ме питаш да го питам?????


Ти разбра ли, мръсниците майки му дали телефон да се обади на майка си, ей така щото са мръсници!
Ще попиташ ли майките защо са го уважили, защо не ги попиташ майките?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Добре денови [re: mangosutu168725]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 13:50



"PYTnik]

Комуняшки идиотии)"


Нали не е към мен лично, а е към други идиоти?

Щото ако е лично, ме задължаваш, да ти посоча поименно истинските идиоти!
Пък списъкът няма да ти хареса!

"на село комшията не може да намери човек да му ореже дървата "
Е, разбрахте ли с комшията си, че няма чак толкова много идиоти да ви орежат дървата!?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 13:57



По съвсем груби сметки и измерено по Гугъл ърт - бул. Цар Освободител от СУ до Мария Луиза е около 20 000 квадратни метра - ако са по двама на квадратен метър - прави около 40 000 души.





Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 14:35



По съвсем груби сметки и измерено по Гугъл ърт - бул. Цар Освободител от СУ до Мария Луиза е около 20 000 квадратни метра - ако са по двама на квадратен метър - прави около 40 000 души.

Не знам какви сметки правиш, обаче в най-гъстия си вид протестът изобщо не е в тези рамки, а е от началото на Цар Освободител (на изток) до пред Партийния дом (на запад). МерИ там!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 14:46



Ти разбра ли, мръсниците майки му дали телефон да се обади на майка си, ей така щото са мръсници!

Ми дАли са му, разбира се, като не го плащат те!

Защо някоя не си е дала личния смартфон, дето лъжат, че нямат, а всеки ден пълнят ФБ със снимки и мнения? Да не би от предплатените телефончета да го правят?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: mangosutu168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 14:48



В крайна сметка, пак направиха дупка в морето. Очаквано. Просто им се чудя на акъла. Тъпоумници.

Не е точно така. Тези масовите те ги правят заради доносите, които пишат по адрес на собствената си държава навсякъде по света. Да подкрепят с доказателства. И постигат заплануваното.

Вместо да копаете дупки във водата, се хванете, организирайте нормален политпроект - очевидно не страдате от липса на финансиране. Защо ли не го правите?

Защото нямат потенциал - част от тях, а другата част просто се хранят в момента от протестите - парите на Божков. По-лесно е, отколкото да си намерят работа. А малките партийки просто сега ще се съюзят, и тарторите им ще влязат в парламента от това "сружение" - новото ОФ. Те си мислят, че като влязат там - веднага ще започнат да лапат. Без да си дадат сметка, че с толкова разпокъсан парламент няма да има правителство, нито коалиция. И така ще си ходим на избори сто пъти, и тогава НЕ ковид ще ни е виновен за икономическата катастрофа, а ПРОТЕСТИТЕ.


АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Добре денови [re: PYTnik]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 15:03



Аз ги купувам готови нацепени, а комшията частично си ги реже сам, частично си наема хора от други населени места наоколо. Това, което е важно, е, че хората се раждат различни. Един се ражда неспособен на нищо и ленив и ако уцели правилната епоха, става политкомисар и комуняка. Но често просто си вегетира в собствените лайна, тъй като просто не е способен на каквото и да е.
Да искаш от мен да отделям от залъка си, за да храня подобни дегенерати е нагло - той не ми е никакъв. А ако искате да ми вземете нивите (фабриките) единствено шибаната съветска армия може да ви спаси от бесилото и куршума, защото тези ниви и фабрики са потта и кръвта - моята и на предците ми, не са ваши. Хубавото е, че шибаната съветска армия вече не съществува


А и краят на евтината баница е съвсем скоро. Тогава вие, комуняките, ще се сетите за "който не работи, не трябва да яде" - една напълно забравена и неполиткоректна поговорка.



Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 15:00



Само в карето пред партийния дом и президентството измерих грубо около 11 000 кв. м. Имам веднъж около 70/70 м. и пред президентството около 80/80 м. ако са по около 2-ма на кв. метър са около 22 000 чиляка. Все си мислех, че са по-малко ама явно съм грешал. Естествено - всичко това е съвсем грубо и около...





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 15:13



Без да изпадам в обширен и убеден съм - безсмислен разговор, само ще ти щрихирам: Протестите не са причина, а следствие.
Следствие от същата причина, поради която, както писах на комуняката, комшията не може да си намери човек да му свърши рабоитата
Причината е прекалено дълго продължилия безплатен обяд: убеждението на цяло поколение вече, че някой им е длъжен - да ги храни, да ги облича, да им дава дипломи без да учат (история на изкуството, психология, политически науки и т н и т н - аха, все страхотни и необходими специалности). Да им осигури "кариера", работа зад бюро, власт и по възможност, безплатна смяна на пола и джуки като гуми на ТИР.
Съчетано с инфантилизъм и тотална липса на разбиране как работят физическите (и икономически) закони. И агресивната толерастия, в съчетание с това, според която всеки "има право" без да си мръдне гъза. В резултат, за да спечели симпатиите на тъпите маси, барабоко тегли заеми, за да увеличава пенсии, МРЗта и т н.
Заеми, които той няма да връща, защото следващият кабинет няма да е негов а по или по-по-следващ няма да може, като го гледам с каква скорост тлъстее му давам макс няколко години.
Хубавото е, че засилващата се инфлация (ФЕД твори от небитието трилиони долари и това съвсем скоро ще докара доларова хиперинфлация - букмаркнете си го някъде, ако още си мислите, че "всичко ще е както преди") ще стопи реално голяма част от тия заеми, но това е друга тема.,



Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 15:15



Грешката ти е в двамата на квадрат ;)))
В рехавите части плътността е с порядък по-малка, т е не са нагъчкани в правоъгълник с размер 50 на 100 см, а примерно 2 на 2 метра - 4 квадрата или почти порядък повече площ. Демек - ....



Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 15:20



Не е ли по-скоро един човек на 4 квадратни метра /два на два?



Тема Re: Добре денови [re: mangosutu168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 15:21



Аз казвам "ако"... т.е. в най-сгъчкания вариант. Аз понеже съм кинта и 46 и тежа 40 кг. с мокри дрехи смятам по моите си мерки и теглилки.





Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 15:23



Прочети долното мнение.


Горе долу и около знаем квадратурата - оттук нататък остава проста аритметика. Пък ако не верваш - провери го сам... с линийката по гугъл ърт.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: mangosutu168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.09.20 15:34



всичко ще е

.



Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 15:53



Преди седмица имаше някакви измервания - някой си беше дал зор математически да изчислява и с помощта на дрон, и съм запомнила смътно, че във въпросната площ в най-добрия случай могат да се съберат 5 000 души. Чудя се как да го потърся в гуглето...

А иначе са ми много забавни тия черненотиквеници по техните телевизии, които обявяват, че на тия въстания имало "стотици хиляди" човеци... И Андрей Райчев веднъж се изцепи, ама той стигна до 100 000 ...

Но каквото и да е - много си бяха.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Metropolis]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 15:52







Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.09.20 16:04







Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 16:06



Инсталираш от


В инструментите имаш линия, като там избираш път и мериш. Колкото и да са много, избирателите на ББ на последните избори с фалшименто или без бяха около милион. Протестиращите пак са по-малко. Аз за този тип така или иначе няма да гласувам щото се огъна при далеч по-малоброен протестен натиск и позволи това своеволие с блокиране на ключови кръстовища и с това попречи на нормалните хора да си вършат нормално работата. Работещите хора правят това райско кътче и тази райска земя работеща и създаваща доходи за други обикновени работещи хора. Толкова от мен.



Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.09.20 16:08



а бяхa ~ 1 000 000.





Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано23.09.20 16:32



Потърси в 24 часа



Ето част от тези изследвания:







Има и още

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 16:49



Защо да не вярвам ти поне си първия който вкара някаква логика и изчисления
С моите пресмятания излизат 3000 човека Малко се забавих



Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 16:56



Само груби сметки предложих, но квадратните метри са горе-долу такива. Пък и не е някаква тайна - всеки може да си го сметне сам. Не знам за друга програмка освен гугъл ърт, която да позволява подобно нещо.





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.09.20 19:03



Интересно е това, че комично заприличваш на българската прокуратура.

Аха, но на безименната прокуратура, не на оня льольо на който му искат оставката щото той си е добре да е там да пази Боко нали



Ако ми казваш да си се впечатлила от това, че тези дето нощуват по кръстовищата биват обгрижвани, прости че няма да ти повярвам. Дори аз който желая оставката на прокурор и б б нямам никакви съмнения по казуса. Очакваш на мен да ми падне капата от това че някой ги е снабдил с телефони, палатки, бутилки, яйца от пъдпъдъци и прочие? Последната година покриваш почти пълната симптоматика на заразена с Кировирус (всички освен мен са с ръце в г*** и мозък в коремната кухина някъде около ненужния вече апендисит), затова няма да се обидя.

Обратно на твоето хлапе. Отишло е при жените с презумпцията че има нещо за изобличаване там. Какво е било то и как първата стъпка ще му даде резултат? Поискване на зарядно по никакъв начин няма да му покаже че тия хора имат мобилни телефони еднакво брандирани, отделно че въобще не се разбира какво е целял. Ми това дете утре ще поиска да стане инженер като кандидатства в художествената академия, и това ли няма да ти изглежда странно.



Тема зимайте заеми докато лихвите са ниски и още даватнови [re: mangosutu168725]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.09.20 19:43







Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.09.20 21:06



Ако излезем от кръга на политическите пристрастия (по презумпцуя тук фенове на бб няма) ,
ще замирише на нещо много лошо покрай "системата ни убива ".
Тук се присъединявам към мнението на геврека, който пък в случая се съгласява със сачева, тая тая неприятна и за мен мома.

Тези хора имат тежка съдба, безспорно.
Но в момента, в който спекулират с тая съдба, остави облагите, те никога няма да са се урачвновесят мъката, обслужвайки явно нечистоплътни личности и политическите им щения, уважението някак отива на заден план...


научи се да чакаш

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 21:07



оня льольо на който му искат оставката щото той си е добре да е там да пази Боко нали

Всичките про-протестъри сте изкукуригали... От какво льольото пази Боко? Това е ТРЕТИ прокурор по времето на Боко, ако не и четвърти. Някой от миналите дали го "пазеше", Боко? Боко си е опекъл нещата предостатъчно добре и никакъв прокурор не може да му изкара и една стотинка. Нито български, нито европейски, нито световен. Бъди сигурен в това.

Точно колкото Сноуи е смешна като се пеняви срещу вируса, щото си мисли, че всичко й е ясно - точно толкова и такива като теб предизвикват смях, докато си мислят, че знаят кой-знай кво и защитават някакви "правдиви" тези..

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Добре денови [re: mangosutu168725]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 22:55



"Да искаш от мен да отделям от залъка си, за да храня подобни дегенерати е нагло - той не ми е никакъв."


Стига бе пич, и с мен ли се заяде


Абе никой не иска нищо от теб, най-малко пък аз, ти написа тук, че няма кой да ви нареже дървата, а аз само го потвърдих че е така!

"Тогава вие, комуняките, ще се сетите за "който не работи, не трябва да яде" - една напълно забравена и неполиткоректна поговорка."
И какъв е проблемът, че няма кой да ви нацепи дървата ли, ами да мрът от глад да ги ибъ и в кумоняките мързеливи!

Аз нямам нищо общо с тях, само ми предложи и ще ти нацепя дървата, за да имам какво да ям!

Какъв ли не ме изкара долен.
Обиден съм ти!

Няма да ти пиша вече, ако щеш ми се разсърди!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: tartarianeyes]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано24.09.20 00:08



Ако излезем от кръга на политическите пристрастия

Моят интерес в тази тема е извън политиката, можеш да погледнеш нагоре. За системата ни убива не се нуждая от убеждаване, но след постинга на Грийна ме е срам да кажа какво мнение изразих за тази организация пред Безсънна няма и седмица назад. Те са се превърнали в инструмент, и на много хора, включително аз, им е трудно да видят нещо повече отвъд тоя инструмент.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано24.09.20 00:09



От какво льольото пази Боко?

не можах да си обясня по друг начин защо не ме произведе в каскет ми в някаква безлична прокуратура





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.09.20 06:22



не можах да си обясня по друг начин защо не ме произведе в каскет ми в някаква безлична прокуратура

Че защо да те произведа в каскет? Това, което казах, е че много често прокуратурата, когато това й изнася, не се съсредоточава върху показаното престъпление, а върху способите, с които е документирано... Не говорят за престъплението, а питат кой го е установил и как... и "народът" винаги се възмущаваме от това. Но изведнъж и някои в тази тема се превърнаха в прокурори и то - заинтересовани. Не било важно какви са майките, важно било защо и как били "изловени" и законно ли е това, и уууууууууууууу за заловителя!

Впрочем, заловителя го разпитах по-подробно, и разбрах, че той наистина е нямал батерия тогава и наистина е поискал от тях зареждачка за малко, и в момента, в който са му казали, че НЕ ПОЛЗВАТ И НЯМАТ смартфони - се е възмутил вътрешно, защото е фейсбукаджия и ежедневно прехвърля новини от техния лагер, непременно заснети и пуснати от смартфони, и понеже СИ ИМА ПОЗИЦИЯ по въпроса - е продължил с импровизациите.

За сведение на "заинтересованите прокурори" - това не променя съществено позицията от темата ми, защото той НАИСТИНА е позициониран от страната на антипротестърите, и това, че "театърът" го е играл от втория момент, а не от първия, не е съществена разлика.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано24.09.20 09:37



И защо искаш оставката на главния прокурор г-н Гешев ?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.09.20 10:22



И защо искаш оставката на главния прокурор г-н Гешев ?

Впрочем - когато имам време да мисля по въпросите - и аз се питам същото. Айде, за Боко и с-ие ми е ясно. "Съсипаха държавата, 10 години простаци и некадърници ни управляват, не оправдаха доверието..." и пр, и пр.. ама Гешев? Първо - не сме го избирали ние, за да му искаме оставката, второ - избиран е по специалните промени и закони на Христо Иванов, трето - все пак нещо мърда човекът, телефонни измами стихнаха, престъпленията понамаляха, преследва некви олигарси - независимо червени ли са или сини - колкото по-малко от тях мърдат - толкова по-добре...

На всичко отгоре протестър трябва да е адски тъп, за да си въобразява, че дори и да постигне оставката на правителството - Гешев никой не може да го "уволни". И кво - още 4 години ли ще врякат по жълтите павета, и след изборите ли, дори и да са предсрочни? И ако стихнат след евентуална оставка на Боко - това няма ли да ги направи въздухари, след като непрекъснато заявяват, че "само оставката на ДВАМАТА" ги устройва?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано24.09.20 10:26



защото влезе в президентството с екип "барети", с оръжие, да търсят и вземат компрометиращи документи



Тема Re: Добре денови [re: PYTnik]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано24.09.20 11:20



Не се заядох с теб, а с комуняките. Очевидно се засегна, ерго - си комуняка. не, че не го знаем, кой друг ще харесва гъгнивия изкуственяк-фатмак.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: vozac]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано24.09.20 11:15



А как иначе, ако не изненадващо? Да предупредят няколко дена по-рано и да уговорят удобен час? Това е несериозно.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано24.09.20 11:47



Дали пък защото Гешев не замита под килима случаите на шпионаж в полза на чужда държава ?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.09.20 12:36







Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.09.20 13:21



Дали пък защото Гешев не замита под килима случаите на шпионаж в полза на чужда държава ?

Лайк!

Дори в момента припушва някакъв подобен скандал...



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Vassilia ()
Публикувано24.09.20 14:48



Как защо?
Защото има пиано в хола





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано24.09.20 15:27



е не, можеше да е по-дипломатично
и проблемът стана личен



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.09.20 15:57



е не, можеше да е по-дипломатично
и проблемът стана личен


Защо? Специално отношение към ченгетата - сътрудници на катила? Каквото за всички - това и за тях.

Доколкото виждам - те сами взеха да се отказват от него...съветниците му.

Признавам, че това подпали фитила и катилът само това чакаше, а и черепа също, но - си беше в реда на нещата. Всичките ни прокурори са такива непохватни и демонстративни. Дано си е взел поука...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Добре денови [re: mangosutu168725]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано25.09.20 08:18



" ... Да се опитваш да поддържаш добри отношения с комунист, е като да ухажваш крокодил. Не знаещ дали да го погъделичкаш под брадичката, или да го халосаш по главата. Отвори ли уста, не можеш да разбереш дали се опитва да се усмихне, или се кани да те нагълта наведнъж ... "

От реч на Уинстън Ленърд Спенсър Чърчил

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано25.09.20 08:39



" ... Разузнаване, събиране на военна информация, намеса в изборните процес у нас от страна на Русия и още и още. Основна пречка за развиването на тази дейност се оказва Иван Гешев. Затова и протестите срещу него се засилиха вчера, именно когато държавното обвинение за пореден път удари шпионските игри на Русия и инсталираните от тях хора. Именно затова бе и истерията на Румен Радев за влизането в кабинетите на неговите съветници, единият от които обвинен директно в шпионаж.
За Илия Милушев стана ясно, че е изнасял секретна информация, която неправомерно е съхранявал в кабинета си на Дондуков 2 с надеждата, че там никой няма да влезе да проверява. Да, но съдът реши, че има достатъчно основания за обиск и след него военна прокуратура събра достатъчно доказателства, за да повдигне обвинения. Как да се харесва Гешев, когато едни милиони за финансиране на партии и НПО-та у нас ще секнат и когато инсталираните у нас от Кремъл във властта не могат да си свършат работата заради лошия прокурор..."

Автор: Гергана Ингилизова

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Добре денови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.09.20 09:38



"Абсолютно бялото и абсолютно черното са просто дефект на зрението"



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.09.20 09:58



Взимаш желаното за действителност, май френд. Гешев не е защитник на български интереси, който гони руски дипломати, отдавна разбрахме че това са дипломатически ходове, реалната шпионска игра е невидима. Гешев е назначен, а не избран, защото беше безалтернативна кандидатура, а това само по себе си е голям порок в цялата структура на разделените три власти. Ако народното събрание и правителството работят ръка за ръка и заедно с това прокуратурата се пръсъедини към тях, тогава нещата опасно силно заприличват на тоталитарен режим. Да повторим: първо - назначението само по себе си е повод за протест. Второ: обслужването на интересите на власт-имащите. Разследват се хора само защото са имали връзка с Божков, а не се разследват Горанов и Борисов среяу които излизат компромати. Това пък прилича на политическо обслужване. Има сериозно журналистическо разследване за кражба на бизнес с помоща на специализираната прокуратура и впечатлението е че сигналът се замита.
Така че Гешев е основният, най-видимият и най-"системният" дефект срещу когото да бъде насочено нашето недоволство.

@Уникалната
А как очакват протестиращите да си подаде оставката, като не са го избирали ли (въпросът може би е на Уникалната)? Ами те не са избрали и правителството, нали така? Как очакват да си подаде оставката?
Нали това са протестите - призив, кресчендо, пречка, саботаж..?

Редактирано от Green Light на 25.09.20 09:52.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано25.09.20 10:02



с нищо не мога да ти опонирам, права си
въпрос на гледна точка, но с институции, на най-високо ниво не бих постъпил така
можеше по-мирно и тихо да се изземе информация, документи, носители

и ББ и президента и всички нищо не печелим от тези протести, само губим
и този/тези които ги финансират - също губят: яйца, тоалетна хартия, храна и вода да стачкуващи, палатки, телефони
няма да подаде оставка и така трябва

и ако протестите продължават, ще ме накарат да гласувам за ББ, ей така на инат, да не са другите



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано25.09.20 10:56



1. " ... Гешев не е защитник на български интереси, който гони руски дипломати, отдавна разбрахме че това са дипломатически ходове, реалната шпионска игра е невидима. ...""
А ти как го знаеш това след като шпионската игра е невидима

2. "...Гешев е назначен, а не избран, защото беше безалтернативна кандидатура, а това само по себе си е голям порок в цялата структура на разделените три власти..."
Не е безалтернативна кандидатура, защото можеше и да не бъде избран. Но за него гласуваха всички без трима. Така че горното твое твърдение е невярно.

3. "Да повторим: първо - назначението само по себе си е повод за протест. Второ: обслужването на интересите на власт-имащите. Разследват се хора само защото са имали връзка с Божков, а не се разследват Горанов и Борисов среяу които излизат компромати. Това пък прилича на политическо обслужване. Има сериозно журналистическо разследване за кражба на бизнес с помоща на специализираната прокуратура и впечатлението е че сигналът се замита. "

Много съжалявам за всички тия небивалици. Но какво да се прави ...

4. ".. Ами те не са избрали и правителството, нали така? Как очакват да си подаде оставката? ..."
Кой ти каза, че правителството не е избирано. Макар и непряко е избирано. По законите на България правителството е законно и е избрано, защото е излъчено от партията (или коалицията) с най-много гласове от изборите

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.09.20 11:23



По същите закони, избраното политичиеско статукво номинира членовете на ВСС, които на свой ред избират ГП. Значи народа е избрал и Гешев. Значи както протестите могат да доведат до остaвката на правителsтвото, така могат да доведат и до остaвката на Гешев.
QED

1, 2 и 3 не мога да разбера дали са глупости(демагогия) или опит за обида, но няма и да опитвам повече.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.09.20 11:53



Ти май много не си наясно. Правителството е излъчено от мнозинството в парламента, така работи демокрацията в повечето случаи, заради това се счита, че тъй като парламентът е избран от нас - заради това и правителството също. Правителството не е отделна единица, а е функция на избрания от нас парламент.

Съдебната власт, напратив, си е съвсем самостоятелна единица и не е функция на нито една институция, избирана от нас.

И е доста първобитно да смяташ, че единствеността на кандидитурата на Гешев е неква абсурдност. Беше така поради измененията в закона, направени от твоя Христо Иванов

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.09.20 12:15



Колкото сме гласували за Каракачанов да е минитър на отбраната, толкова и за Гешев да е ГП. Ако НС е еманацията на твоя(например) избор и неговите последващи решения са продължението му, както искаш да ме убедиш, то тогава ВСС е също твой избор, нали така? Половината му членове се гласуват от НС.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано25.09.20 12:15



Това не са протести, а престъпления. Защото организаторите на т.н. протести не спазват законите и наредбите, т.е. пристъпват законите и наредбите.
За да бъдат законни, организаторите трябва да организират т.н. протести в Общината и задължително да получат разрешение за тях. Но те не се регистрират, защото освен права поемат и задължения.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.09.20 12:18



Ама ние тук с теб за какво пишем, всъщност?
Има въпрос: "Какъв е смисълът и логиката да се протестира срещу Гешев?"
Моята теза е: "Какъвто е и смисълът да се протестира срещу правителството. Двете неща следват еднаква логика."
Твоята теза каква е?



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано25.09.20 12:37



Моята теза е пределно ясна.
1. По закон всеки има право да протестира, но в рамкте на закона.
2. Така наречените протести, организирани от Румен Радев и компания, Божков и олигархия са незаконни и затова престъпни.
3. Нека всички, които "протестират" да не нарушават законите и да си искат каквото и да е. Тяхна работа. А оставки и прочие се подават и приемат пак по законен ред.
Това е. Сегашният т.н. "протест" е незаконен и затова престъпен

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.09.20 12:54




ок



Тема С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 13:06



гледам я тази душевно полюция, откакто е постната, недоумявам, не разбирам,
пъ накрая се ядосах.

Случката:
групичка беззащитни и неохранявани жени все едно по каква причина нощуват на улицата. В България, където убиват беззащитни за 5 лева. В центъра на столицата, откъдето всеки пиян, изрод или просто безскрупулен престъпник може да нападне и обере всекиго.

Та, спят си тези беззащитни жени в неохраняеми палатчици - от месеци, всичката сволоч, която не е поискала, не ги е докопала. И в малките часове на денонощието поредният съмнителен левент им се натътрузва да ги подпитва дали имат скъпи телефони. Измисля си там, някакъв повод, той е без значение.

Ами ако аз кибичех на палатка на улицата, викайте ми ИДИОТ, ако призная на всеки съмнителен среднощен келеш, че нося в себе си скъпа вещ и пари кеш.
И, понеже не съм ИДИОТ, и без да спя зорлем по градските улици, понеже обикалям по диви места, привикнах, даже и в градЪ, да си нося тъпо евтино телефонче за 30 лв от Кауфланд. И в мангалската махала да го изпусна, и непознат мизерник да ми поиска телефон по нощИте на улицата - нито ще се притесня, ако ми го отнемат, нито ще се покажа нелюбезна.

Пък онова нещо, дето умишлено ходило да мами сами жени през нощта на улицата, за да ги разобличава, че притежавали смартфони, ма не му ги дали - да си дрънка, каквото си ще.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 13:21



Гешев е назначен, а не избран, защото беше безалтернативна кандидатура, а това само по себе си е голям порок в цялата структура на разделените три власти.

Главен прокурор е изборна длъжност.
Която си върви и с неудобствата - ако има само един кандидат, покриващ критериите на избирателите, а те са задължени да изберат някого, избират един от един.

После назначението е протоколно. Гешев е петият или шестият пореден, избран и назначен по все същите правила. И не носи никаква пряка вина за назначението си по Конституция, за да плаща с оставка.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 13:26



Значи народа е избрал и Гешев. Значи както протестите могат да доведат до остaвката на правителsтвото, така могат да доведат и до остaвката на Гешев.
QED


Е доведоха ли?
НЕ? Ама как тъй НЕ?!

Аааа, след 5-6 години може и да доведат.
Значи народът МОЖЕ.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.09.20 23:51



Та, спят си тези беззащитни жени в неохраняеми палатчици

Тооочно така. Напълно беззащитни и неохраняеми, в най-охраняемия район на България - триъгълникът на властта плюс БНБ. С повече камери на кв.м. отколкото около Белия дом вероятно.

И, понеже не съм ИДИОТ, и без да спя зорлем по градските улици, понеже обикалям по диви места, привикнах, даже и в градЪ, да си нося тъпо евтино телефонче за 30 лв от Кауфланд.

Напротив, ИДИОТ си. Щото сама си купуваш телефончето от Кауфланд, а на беззащитните женици им ги РАЗДАВАТ колективно безплатно, с предплатени карти, от които могат без проблеми да си говорят колкото искат с когото искат.

Ако обичаш - не ми адресирай постове.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 00:18



Ти и синът ти сте последните хора на света,
които имат право да осъдят морала на тези жени.

Дори няма да обяснявам защо - обяснението е във всичките ти постинги в тази тема - най-много в първия.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано26.09.20 06:49



И аз няма да ти обяснявам защо!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.09.20 09:38



Ти и синът ти сте последните хора на света,
които имат право да осъдят морала на тези жени.


Да се разпиша в темата. Прочетох началото и онемях. После тук там и запецнах в недоумение, че някой може да се гордее с такава постъпка.
И сега теб прочетох, че няма да обясняваш за морала-права си, няма да те разберат.
Иначе тази тема нямаше да я има.



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 09:48



Супер. Гордея се, че тази моя тема се превърна в тема, която разграничава моралните от неморалните.

Моралните до тук сте ти, алиса и пътникът, нямам време да търся по-нагоре, има още доста.

Неморалните ги предвождам аз.

Може и други да се инициират като първите или като вторите.

Не е задължително де. Участията в самата тема показват.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.09.20 10:01



To не е за гордост, но е разбираемо.Който иска да сдобие лично впечатление от даден протест може да се завърти около него и да прецени съотношението между групите, характерни за всеки протест - яко платени, надничари, безплатни ентусиасти, редовните откачалки.За да се върти един протест в определена посока са достатъчни около 10% платени с поставена задача.Па другите нека да са спонтанни и безплатни ентусиасти...



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.09.20 10:05



Е па тези от протестите , както се казва го играят курвачката, па после пищят, че им се отвръща по подобаващ начин.



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 10:07



Ами аз не се втурнах първосигналната, защото отначало ми се стори, че Уникалната просто описва една леко дърварска и необмислена постъпка на отрочето ни.
Разликата в години между Уникалното и Липарското е 1-2, в полза на Уникалното.

И на мойто келешче може да се случи /и се е случвало/, подведено от предразсъдъци, пакостливост и самозаблуда, че върши някакво геройство, да прави изцепки, че и да ми се хвали с тях. После обикновено си имаме продължителни разговори с анализ на ситуацията и подбудите.

В тази тема ме втрещи не магарията на момчето, на годините на моето, а самодоволното одобрение на майката. Язък за момчето, колкото и да ми е кофти да го кажа.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.09.20 11:24



Постъпката има няколко теми за размисъл:
лъжата на момчето-въпрос на възпитание
гордостта на майката-разбираемо
майките от палатките-отзовават се, помагат веднага на младежа

И... чак последно това, което дъвчите, но аз не гледам на политическата страна, а на човешката и моралната.

Защото другия път същата авторка на темата ще квичи, ако някой на улицата не помогне на отрочето й. И ще търси от девета дерета вода да докаже, че отказалите помощта са комунисти

Не знам как се връзвате още на такива теми и политиканствате но припадък-все омраза, ненавист, противопоставяне.





Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.09.20 11:47



Който както го разбира.
Лично аз нямам навик да поставям хората в ситуации.В случая бих отишъл, обикалял, наблюдавал - да видя кои са и за какво се борят.



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.09.20 11:42



И на мойто келешче може да се случи /и се е случвало/, подведено от предразсъдъци, пакостливост и самозаблуда, че върши някакво геройство, да прави изцепки, че и да ми се хвали с тях. После обикновено си имаме продължителни разговори с анализ на ситуацията и подбудите.

да, същото споделям и аз. Иначе се случва във всяко семейство децата да направят нещо необмислено, веселяшко според тях. Но... след това идва отрезвяването.
В случая, няма такова, напротив, има поощрение.

Както и да е, писах достатъчно.



Тема а в Швеция...нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано26.09.20 11:59



В отговор на:

В България, където убиват беззащитни за 5 лева. В центъра на столицата, откъдето всеки пиян, изрод или просто безскрупулен престъпник може да нападне и обере всекиго



Тук интересното е, че в Швеция не нощуват на улицата по тези причини, чета това: "" ("...нещо става в тази страна. Само през 2019 година е имало над 100 бомбени нападения, а престъпленията стават все по-брутални")

В България, както свидетелстваш, беззащитни жени спят в неохраняеми палатчици на улицата Няма бомбени нападения срещу тях, няма убити за 5 лева, никоя не е обрана. #ХубавоЕ



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 12:41



В случая бих отишъл, обикалял, наблюдавал - да видя кои са и за какво се борят.


Точно така. И го правя и аз. Често ходя на техните протести, въртя се между тях, слушам... на тези не съм ходила, заета съм, а и са достатъчно прозрачни. Ако трябва - ще провокирам. Защото понякога по друг начин не можеш да разбереш истината - всичко е зазубрено и се повтаря като мантра и опорна точка по телевизора. Ако не си между тях, да те приемат за един от тях - никога няма да разбереш нищо.

Ама карай. Мисирките да си мисирстват колкото си искат тук. И мисирите. Той Боко чудесно им го каза -


АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 26.09.20 12:54.



Тема Re: а в Швеция...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 12:47



#ХубавоЕ

Хубаво е, да. Само че никой от врякащите не се сеща за това и чия е може би заслугата. Врякат "О-став-ка"...



Така болезнено му се ще да влезе в парламента, че е готов и с дявола да се съюзи... и показаха репортаж - в момента, в който си оправя възела на вратовръзката, за да изглежда добре, като го покажат по телевизора...

Ще ми причакват те точно пък доктора, толкова известен и уважаван, и неполитизиран до момента... и ще му викат, че е мутра...

ТОТАЛНА КРЕТЕНИЯ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 13:19



Абе да нарочиш някакви хора и умишлено да ги измамиш, за да ги натопиш и очерниш, никога не е било "веселяшко" в моето семейство, ама нейсе.

И под "семейство" разбирам много широк кръг от роднини, които един с един не си приличат по характери и убеждения. Просто каквито и да са различията ни, има морални граници, чието престъпване никой не оправдава - и една от тях е да си доказваш неква твоя си правота чрез лъжа, измама или /пу-пу/ престъпление.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: а в Швеция...нови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 13:24



Че мен и Липарските посред бял ден са ни обирали в градски транспорт, н пазар и улицата - ай, не ми се отваря дума колко скъпи вещи, пари и документи са дали фира на възможно "уж" най-безопасни и охраняеми места.

Аз се мъкна с тел. за 30лв - необираем - щото нямам пари за тел. за 500.
НалЕ?



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано26.09.20 13:33



Вече споменах в друга тема, че съм анти червена. Ясно е горе долу какво мисля за протестите
Борба между две мафии- абсолютно.

Мернах изказване на Филип Димитров, че ако изгоним
тези политици, трябва да внасяме нови от чужбина или друга планета.
Да се замерва с яйца и домати е неприемливо....заносват храна, значи не са гладни.
Преди време един новозелански политик го бяха замерили с вибратор (не е майтап)
Не съм фенка на Б.Б, прост човек е. Но като бяха на власт царската партия,
дошли от чужбина доста образовани хора, нищо не направиха.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 4ereshka2]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 13:47



Не съм фенка на Б.Б, прост човек е. Но като бяха на власт царската партия,
дошли от чужбина доста образовани хора, нищо не направиха.


Нещо такова е и моята философия.

Имам богат житейски опит, контакти с всякакви хора, от най- до най-.Имала съм възможност да се уверя, че понякога цинични и безпардонни личности са перфектни професионалисти и много добри хора, отговорни и сериозни, и ЧЕСТНИ. Точно заради това са ми смешни гуспоичките, погнусени от изказването на ББ за Цвета. Помежду си с приятел или колега всеки има право да говори каквото си иска, по какъвто си иска начин. Това, че някой го подслушва и изважда на бял свят личните разговори НЕ ДОКАЗВА НИЩО. Била председателка на парламента... ти да не мислиш, че някои от погнусените не говорят и с още по-гадни думи за МИНИСТЪР-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДЪРЖАВАТА? Или пък други - за президента?

На ББ грешките по отношение на държавата и народа не са че е прост или че е чел една книга. Много други са, и те НЕ СА ПОСЛЕДСТВИЕ от тези двете.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: а в Швеция...нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано26.09.20 14:07



за 500 лв не е телефон, а компютър, една от дребните му странични функции на който е телефонията.
Моята благоверна е по-бедна от теб: мъкне се не с един тел. за 30, а с два за по 0 лв! (ония, дето ми ги дават като бонус от време на време) То верно, че по служба й е забранено да носи други, но все пак. Беднотия до шия





Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.09.20 15:46



Твоето семейство е едно, уникалното семейство е друго.



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано26.09.20 18:50



Тая слухти по протести ли?
Откачена работа ей





Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 19:40



Твоето семейство е едно, уникалното семейство е друго.

В стремежа си за ялова ирония ДОРИ не усещаш колко си права.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано26.09.20 20:19



Значи се кефите като лъжете, и нюхате за хората.
Докладвате ли където трябва, и колко ви плащат?
Или се радвате каквото ви подхвърлят от огризките им?
Няма ирония, тъжно и срамно е за поруганите чест и достойнство!
То е ясно че това не достига до теб и не те засяга, значи на ирония ти прилича?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано26.09.20 20:39



еехх, ако не са нут и уникалната, какво ли щеше да е...




научи се да чакаш

Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: PYTnik]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано26.09.20 21:08



Каква ирония. Това е ужасно. Предполагам се пише къде ли не. Чувствам се мръсна, че го прочетох



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: PYTnik]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано26.09.20 23:28



И освен останалото се кефим какво лайно е гъгнивият ти гнусен фатмак.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.09.20 08:43



еехх, ако не са нут и уникалната, какво ли щеше да е...

Не знам какво те накара да ме сложиш с Нут в една кошница.. но е най-странното нещо, което ми се е случвало тук.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.09.20 13:26



каквото и да " гмецнете" тук, става предмет на всенародно обсъждане.
никой друг не се радва на такова внимание




научи се да чакаш

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано27.09.20 13:58



Мда. Протести и страх от миризливки
Внимание и чудо





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Albena l]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.09.20 14:05



А ти не завиждай




научи се да чакаш

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано27.09.20 14:23



На какво. Треперя за 3 теми на първа





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано28.09.20 18:12



Лидерите на този протест са: президентът Румен Радев, избран от БСП, самата БСП и нещо, нарекло се „Отровно трио“ -

.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.09.20 19:15



Всеки се упражнява... Пак се нароиха партии, партийки и партийчЕта... И всички работят за Бойко. Колкото повече са - толкова по-малко вероятно е да влязат в парламента...

Само цецо цветанов работи директно за бсп. Защото къса електорат от герб. В друг момент бих се зарадвала, защото от тъпия сам по себе си електорат на Боко най-тъпата част ще последва такъв торен бръмбар като цецо. Можеше гнойта малко да се прочисти. Но черепа омаза цялата картина с тия протести и сега нинова без да е очаквала може и да спечели... Или Славчо, което ще бъде еманация на фразата "всеки народ си заслужава управлението".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: vozac]  
Автор Liya ()
Публикувано28.09.20 19:20



и ако протестите продължават, ще ме накарат да гласувам за ББ, ей така на инат, да не са другите
И аз, и аз


И не сме само аз и ти така.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.09.20 19:25



А, разгеле! Търсех кой е написал таз крилата фраза, за да го лайкна, ама не намерих... Возач бил значи.

Браво, Возач!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано29.09.20 08:59



Фамилията на Бабикян се е сдобила с луксозна вила в Гърция? Във фейсбук потребител разкрива новината, че наследникът на метежника Хаго Бабикян е купил палатът за 180 хил. евро.
" ... Наши приятели имат от 3 г. вила в Гърция. Тази до тяхната се продаваше. Преди месец я купил някой си Хаго Бабикян от Варна..."



Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.09.20 09:15



Можеш ли да пуснеш повече информация? От ФБ, примерно - линк нещо?

А, прочетох... мислех, че е нова информация, а тя била стара

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 29.09.20 09:11.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано29.09.20 09:24



От ФБ

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.09.20 09:30





Синът Бабикянов ще съди сайта за клевета.

Което ме навежда на следните мисли - видя ли сега, Бабикян, колко е гот някой да помести "информация", че имаш скъп имот някъде в чужбина? Дали в Гърция или в Испания - все едно - въпрос на мащаби...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано29.09.20 10:54



Не е ли вече пето наред? Или шесто беше? Обърках им каунта.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: mangosutu168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.09.20 10:58



Неее, четвърто в събота щяло да има.

Има гласове да бъде блокирано метрото, защото, нале, Цветето Караянчева била им казала "Протестирате, ама после се качвате на метрото и се прибирате вкъщи...Ми хОдете пеша бе!".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано29.09.20 10:54







Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: Albena l]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.09.20 11:09



"Чувствам се мръсна, че го прочетох"
И все по- мръсно става!
Същите тук които плюят системата, че тоз лайняр, другият лайняр, всички са лайняри, същите тез са против онези които са За промяната за към нещо по добро!
Плюят се и гръмогласно твърдят, че по- добро от това няма.
Плюят е се борят да си остане същото!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: mangosutu168725]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано29.09.20 12:08



Снощи някой си Виктор Лилов се покачил пръв на трибуната на протеста и заявил, че ГЕРБ е зловреден тумор, който в продължение на повече от десет години източва държавата.

„За да изчегъртаме тези престъпници от властта, за да ги отстраним от държавата, това означава да сме заедно. Няма друг начин освен да сме единни. Това означава не да сме пасивни наблюдатели, не да пазим рецептата за свалянето на властта само за себе си, означава да измисляме акции, да се организираме в групи, да сме активни в собствения си град, село, кооперация, блок, къща…”, продължи Лилов.

Той заяви, че освен, че ГЕРБ управлява държавата, управлява и столицата и припомни огромният бюджет, с който разполага града. „Не само, че трябва да премахнем Борисов, не само, че трябва да премахнем Гешев, ние трябва да премахнем и Фандъкова – този приятен параван за организирана престъпност”, посочи Лилов.

Справка:
Виктор Лилов (48 г.) е музикален мениджър ("Месечина мюзик") и издател (Black Flamingo Publishing). Той беше член на Гражданския съвет на Реформаторския блок и кандидат за евродепутат от РБ. Стана известен не само със силно либералните си политически възгледи, но и с това, че е единственият български политик, който не крие, че е гей, а открито заявява различната си сексуална ориентация. През декември получи наградата за ЛГБТ личност на годината. В края на миналата година Лилов напусна – по принципни съображения – Реформаторския блок и стана един от най-видните членове на новата либерална партия ДЕОС.

Въпрос: Всички ли с нетрадиционна сексуална ориентация са и малко психопати ???

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.09.20 14:40



Като гледам какво пише за този специалист Лилов из гуглето - протестът съвсем се дискредитира...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.09.20 15:19



"Като гледам какво пише за този специалист Лилов из гуглето - протестът съвсем се дискредитира..."
Пък аз като ви гледам уникалните какво пишете и ме се досира!
Но то е така с гледането...ама ти да видиш като гледаш как ибъ проститутките, и няма да повярваш какво виждаш?
Иначе се гледай, то е лесно, не е като да мислиш?
Нали си знаеш, че твоето е от гледане, не е от мислене.



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано29.09.20 15:38



Абе на проститутките целта им е да си вземат хонорара, пък дали можеш да ги ИбЙеш, дали ще те гледат как сереш - все тая. Това пусто сране ВСЕ ти е в устата...



Редактирано от tuzlija-179435 на 29.09.20 15:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.