Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 14:35



По съвсем груби сметки и измерено по Гугъл ърт - бул. Цар Освободител от СУ до Мария Луиза е около 20 000 квадратни метра - ако са по двама на квадратен метър - прави около 40 000 души.

Не знам какви сметки правиш, обаче в най-гъстия си вид протестът изобщо не е в тези рамки, а е от началото на Цар Освободител (на изток) до пред Партийния дом (на запад). МерИ там!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 14:46



Ти разбра ли, мръсниците майки му дали телефон да се обади на майка си, ей така щото са мръсници!

Ми дАли са му, разбира се, като не го плащат те!

Защо някоя не си е дала личния смартфон, дето лъжат, че нямат, а всеки ден пълнят ФБ със снимки и мнения? Да не би от предплатените телефончета да го правят?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: mangosutu168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 14:48



В крайна сметка, пак направиха дупка в морето. Очаквано. Просто им се чудя на акъла. Тъпоумници.

Не е точно така. Тези масовите те ги правят заради доносите, които пишат по адрес на собствената си държава навсякъде по света. Да подкрепят с доказателства. И постигат заплануваното.

Вместо да копаете дупки във водата, се хванете, организирайте нормален политпроект - очевидно не страдате от липса на финансиране. Защо ли не го правите?

Защото нямат потенциал - част от тях, а другата част просто се хранят в момента от протестите - парите на Божков. По-лесно е, отколкото да си намерят работа. А малките партийки просто сега ще се съюзят, и тарторите им ще влязат в парламента от това "сружение" - новото ОФ. Те си мислят, че като влязат там - веднага ще започнат да лапат. Без да си дадат сметка, че с толкова разпокъсан парламент няма да има правителство, нито коалиция. И така ще си ходим на избори сто пъти, и тогава НЕ ковид ще ни е виновен за икономическата катастрофа, а ПРОТЕСТИТЕ.


АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Добре денови [re: PYTnik]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 15:03



Аз ги купувам готови нацепени, а комшията частично си ги реже сам, частично си наема хора от други населени места наоколо. Това, което е важно, е, че хората се раждат различни. Един се ражда неспособен на нищо и ленив и ако уцели правилната епоха, става политкомисар и комуняка. Но често просто си вегетира в собствените лайна, тъй като просто не е способен на каквото и да е.
Да искаш от мен да отделям от залъка си, за да храня подобни дегенерати е нагло - той не ми е никакъв. А ако искате да ми вземете нивите (фабриките) единствено шибаната съветска армия може да ви спаси от бесилото и куршума, защото тези ниви и фабрики са потта и кръвта - моята и на предците ми, не са ваши. Хубавото е, че шибаната съветска армия вече не съществува


А и краят на евтината баница е съвсем скоро. Тогава вие, комуняките, ще се сетите за "който не работи, не трябва да яде" - една напълно забравена и неполиткоректна поговорка.



Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 15:00



Само в карето пред партийния дом и президентството измерих грубо около 11 000 кв. м. Имам веднъж около 70/70 м. и пред президентството около 80/80 м. ако са по около 2-ма на кв. метър са около 22 000 чиляка. Все си мислех, че са по-малко ама явно съм грешал. Естествено - всичко това е съвсем грубо и около...





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 15:13



Без да изпадам в обширен и убеден съм - безсмислен разговор, само ще ти щрихирам: Протестите не са причина, а следствие.
Следствие от същата причина, поради която, както писах на комуняката, комшията не може да си намери човек да му свърши рабоитата
Причината е прекалено дълго продължилия безплатен обяд: убеждението на цяло поколение вече, че някой им е длъжен - да ги храни, да ги облича, да им дава дипломи без да учат (история на изкуството, психология, политически науки и т н и т н - аха, все страхотни и необходими специалности). Да им осигури "кариера", работа зад бюро, власт и по възможност, безплатна смяна на пола и джуки като гуми на ТИР.
Съчетано с инфантилизъм и тотална липса на разбиране как работят физическите (и икономически) закони. И агресивната толерастия, в съчетание с това, според която всеки "има право" без да си мръдне гъза. В резултат, за да спечели симпатиите на тъпите маси, барабоко тегли заеми, за да увеличава пенсии, МРЗта и т н.
Заеми, които той няма да връща, защото следващият кабинет няма да е негов а по или по-по-следващ няма да може, като го гледам с каква скорост тлъстее му давам макс няколко години.
Хубавото е, че засилващата се инфлация (ФЕД твори от небитието трилиони долари и това съвсем скоро ще докара доларова хиперинфлация - букмаркнете си го някъде, ако още си мислите, че "всичко ще е както преди") ще стопи реално голяма част от тия заеми, но това е друга тема.,



Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 15:15



Грешката ти е в двамата на квадрат ;)))
В рехавите части плътността е с порядък по-малка, т е не са нагъчкани в правоъгълник с размер 50 на 100 см, а примерно 2 на 2 метра - 4 квадрата или почти порядък повече площ. Демек - ....



Тема Re: Добре денови [re: osvoboden pich]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 15:20



Не е ли по-скоро един човек на 4 квадратни метра /два на два?



Тема Re: Добре денови [re: mangosutu168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 15:21



Аз казвам "ако"... т.е. в най-сгъчкания вариант. Аз понеже съм кинта и 46 и тежа 40 кг. с мокри дрехи смятам по моите си мерки и теглилки.





Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 15:23



Прочети долното мнение.


Горе долу и около знаем квадратурата - оттук нататък остава проста аритметика. Пък ако не верваш - провери го сам... с линийката по гугъл ърт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.