Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Добре денови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 12:18



И според мен са много, направо цялото общество вижда че има корупция и услужливо правосъдите (всъщност "правосъдие"- в кавички), но няма отдушник изход, начин да покаже. Начинът е протести, но това сега както стана ясно, също е фалшиво. "Също" имам предвид като фалшивата партия - алтернатива ИТН. Няма политическо представителство, няма легитимен протест... Какво да търсим тогава, какво да чакаме? Ракиената реколта? За смелост





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.09.20 13:07



С това съм напълно несъгласен

- уважението е по презумпция, не може да е тема. Никаква тема.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: PYTnik]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.09.20 13:09



Не коментирам хлапето. За него те са непознати лелки. Защо не го попиташ дали уважава майките? Ще ти отговори еднозначно - и може да те прати на твоята





Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 13:21







Тема Re: Добре денови [re: PYTnik]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 13:23



Комуняшки идиотии)
Ако застанеш на изхода на София по Хемус 9даже не към Гърция илки Тракия) и броиш хората в колите, напускащи столицата в петък вечер (НЕ ДЪЛГИ празници - нормален петък), ще преброиш за десет минути повече народ, отколкото вмирисани лумпени-дебили на т нар "протест".

И мантрите ти за обезверени хора са толкова кухи, колкото са и тия на тъпия ти гъгнив фатмак.

Обезверените хора да се хванат да бачкат нещо и ще се обе-обезверят отчасти.
на село комшията не може да намери човек да му ореже дървата - никой вече не иска да работи (преди 10 години бяха две дузини, миналата - двама, сега вече никой не ще). Щото получават социални помощи, помощи за дърва, помощи за кура ми и на скота просто не му се работи - той не се къпе, сметката му за вода в 1-2 лева (пак са му много), тока - 5-10 лева - ето това е всичко, което трябва да знаем за комуняшките ти дегенерати.
А мантрите са дори не обида за събеседника, а за самия мантробълващ.



Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 13:29



1. Не са хора, а манипулируемо тъпо стадо бесхаберници. 2. Не са и толкова много - отговорили са ти вече. И трето 0- нещо много сте ги зауважавали тия мърли. Всяка нормална жена над 40 е вече майка. майките на болни и "различни" получиха това, което искаха (доста сериозни суми и отстъпки от държавата) преди доста време и сега геройски се грижат както могат за лишените от късмет, за съжаление свои деца. ТЕЗИ майки заслужават моето уважение.
Ония мърли по палатките на тъпата кофра маноложа - йок. Защо не са при болните си деца/роднини? Или са ги взели с тях в палатките? С какво право? Отговорът на тези въпроси е основа на отношението ми към тези опитващи се да правят политкариера на гърба на нещастните си близки. Нулев респект. Дикси.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu168725 (ultimate hero)
Публикувано23.09.20 13:33



В крайна сметка, пак направиха дупка в морето. Очаквано. Просто им се чудя на акъла. Тъпоумници. Вместо да копаете дупки във водата, се хванете, организирайте нормален политпроект - очевидно не страдате от липса на финансиране. Защо ли не го правите? А, сетих се, щото сте малко малоумни, но недостатъчно, за да не схванете, че нямате шанс. Станете координатори на Слави да ви е матама.



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 13:40



Понякога пишеш пълни глупости: " Защо не го попиташ дали уважава майките?"
Защо вярвам на майка му, тя описа в подробности как хлапето е уважило майките, и това ми е достатъчно за да не задавам глупави въпроси на невъзпитан човек!
Що за идиот хлапак може да се изгаври с майки....и ме питаш да го питам?????


Ти разбра ли, мръсниците майки му дали телефон да се обади на майка си, ей така щото са мръсници!
Ще попиташ ли майките защо са го уважили, защо не ги попиташ майките?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Добре денови [re: mangosutu168725]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 13:50



"PYTnik]

Комуняшки идиотии)"


Нали не е към мен лично, а е към други идиоти?

Щото ако е лично, ме задължаваш, да ти посоча поименно истинските идиоти!
Пък списъкът няма да ти хареса!

"на село комшията не може да намери човек да му ореже дървата "
Е, разбрахте ли с комшията си, че няма чак толкова много идиоти да ви орежат дървата!?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.09.20 13:57



По съвсем груби сметки и измерено по Гугъл ърт - бул. Цар Освободител от СУ до Мария Луиза е около 20 000 квадратни метра - ако са по двама на квадратен метър - прави около 40 000 души.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.