Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: 2biri]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано23.09.20 10:55



Петьо Блъсков
."Токсичният бъркоч от розови фашисти, соросоиди, отрочета на комунистически сатрапи, мафиоти, дребни бандити и заблудени хорица в момента прави последния си напън да върне държавата 30 г. назад.
След като системно опорочаваха и се гавреха с българското знаме, българският герб, пикаха върху сградата на министерски съвет и полицейски коли, пратиха 120 български полицаи в болница, връзваха бесилки, биха, чупиха, лъгаха, заляха 3 църкви с блажна боя, къртиха жълтите павета и поругаха националния монумент "Шипка", на изпроводяк беше логично да опитат да обсебят и Деня на независимостта.
Рехавата дружина от жадни за държавна лапаница се е стопила до ядрата на 30 маргинални партийки, които организираха цирка.
Как ще се отчитат в Дубай и в Белград, те си знаят.
След няколко месеца има редовни парламентарни избори. Нека тогава по-добрите победят!
Кръчмата затваря господа, на хората отдавна им се повръща от вас, изчезвайте, време е да метем!."

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 11:12



Напротив, странична е политическата окраска на протеста им, а уважението е централната тема.

Разбира се. Заради това е важно човек да си определи кого уважава и кого - не. И не "по презумпция", а според делата му.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Добре денови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:14



Свили са се протестите, това изглежда че е вярно. Аз през последните два три дена се мъчех да разбера бройката на протестиращите и питах наляво - надясно, и се оказа че по-вярна, точна и навременна информация от селската съседска връзка няма на света. Гугъл ряпи да яде. Неслучайно един от най-известните детективски образи е на мис Марпъл, бабката от село. Сведението е че полицаите охраняващи протеста напоследък се чувстват като на курорт - от рехава по-рехава тълпа протестиращи. Даже на Великото народно възстание 2 било пълна скука, та се чудели как да запълват времето.
Което сега и във връзка със симпатичната простащина на Блъсков повдига въпроса, добре де, няма ли за какво да се протестира? Това направо е отчайващо! Когато най-после има воля да се вдигне народа срещу корупцията във властта и в съдебната система*, когато могат точно да се назоват фигурите срещу които да се насочи недоволството, отново обществото е безсилно, отново е подменено, манипулирано, подведено... За нормално ли да приемем сегашното положение власт-съд-медии и да престанем да наливаме от пусто в празно?

*песен, която пеем 30 години!!!



Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:18



Тук се различваме, за мен има и "по презумция". Според мен и за теб има, за всички има, но нека затворим темата ако искаш, нито аз, нито ти имаме проблеми с възпитанието.
Просто исках да кажа важната истина, че истината не винаги е най-важното. :-) Възпитанието е.



Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 11:27



Свили са се протестите, това изглежда че е вярно.

Не знам откъде черпите тези сведения... сами с очите си не погледнахте ли снощи? Предаваха и по нормалните телевизии, и по вашия ФБ.. Не се доверявай на ЕЖК, хората пак бяха в цялото Ларго и чак до края на площада на изток. После при сблъсъка пред старото НС пак бяха огромна тълпа.

Просто се чудя... не на теб персонално. След като ХОРАТА ЗНАЯТ, че нещо се случва и то може би е важно - ЗАЩО поне малко не се информират по-адекватно? По-често, по-настойчиво?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.09.20 11:33







АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:44



Ами добре де, дай някакво инфо. Само на БТА не съм се обадил да питам - каква е бройката протестиращи горе долу?
Иначе вчера снимките от протеста бяха тези:


най-м,ногобройната снимка от 127



, макар скрийншота да е от предаване на Нова Тв

Аз не съм впечатлен, това беше национален протест - организация имаш за хора от провинцията, а не могат да напълнят дори бул Руски. Дори не могат да започнат да го пълнят - само малкото площадче пред Президентствот са напълнили и то-както се вижда от близките кадри - рехаво.



Тема Re: Добре денови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 11:52



Не знам- по снимки на мен ми се струва малко, на теб - много, а къде е реална оценка от знаещи хора? Политици, полицаи, журналисти..., толко' ли никой не го интересува колко са тези хора?!



Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор Thenewold (Тарантула)
Публикувано23.09.20 12:02



1. Бройката е свързана с числото на престъпниците, които си позволяват да пристъпват закона. А това е така, защото тези протести с малки изключения не са регистрирани в Общината.

2. Протестите са окървавени с кръвта на полицаите, охраняващи тези престъпници.

3. Протестите не са протести, защото престъпниците си позволиха да блокират важни кръстовища в столицата и в големите градове. А това не е разрешено от закона.

4. Всеки има право да протестира, но не и по този начин, по който го правят шайката престъпници.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти!
\\\\\\\"Песен за Бхагават\\\\\\\"


Тема Re: Добре денови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 12:04



И в този случай законите, правилата и бройката нямат никакво значение.
Хората са обезверени, апатични вече към такива протести, убедени че са без значение...и заради това не излизат по площадите.
И са прави, че законите, правилата и бройката нямат никакво значение.

Всъщност протестиращите са огромно мнозинство, видимо и от фейса, а и от референдумът на Слави, какво като са много, законно и по правилата.

Това обаче не променя силата на напрежението което нараства все повече и повече.

Нима управляващите не можаха до сега да направят референдум за да стане на всички ясно искал ли ги народа, кой ги иска и кой не ги иска-нали това трябва да е Демокрацията.

Според мен протестите текат мирно и нормално и това е положително, а какво ще се получи малко зависи от бройките.
Резултатът иде от друго място, както винаги е било, пак така ще бъде!

Пак според, мен критичната маса на разумът, праведността, достойнството все още не е в тяхна полза..имаме още много да зреем.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.