Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.09.20 10:05



Е па тези от протестите , както се казва го играят курвачката, па после пищят, че им се отвръща по подобаващ начин.



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 10:07



Ами аз не се втурнах първосигналната, защото отначало ми се стори, че Уникалната просто описва една леко дърварска и необмислена постъпка на отрочето ни.
Разликата в години между Уникалното и Липарското е 1-2, в полза на Уникалното.

И на мойто келешче може да се случи /и се е случвало/, подведено от предразсъдъци, пакостливост и самозаблуда, че върши някакво геройство, да прави изцепки, че и да ми се хвали с тях. После обикновено си имаме продължителни разговори с анализ на ситуацията и подбудите.

В тази тема ме втрещи не магарията на момчето, на годините на моето, а самодоволното одобрение на майката. Язък за момчето, колкото и да ми е кофти да го кажа.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.09.20 11:24



Постъпката има няколко теми за размисъл:
лъжата на момчето-въпрос на възпитание
гордостта на майката-разбираемо
майките от палатките-отзовават се, помагат веднага на младежа

И... чак последно това, което дъвчите, но аз не гледам на политическата страна, а на човешката и моралната.

Защото другия път същата авторка на темата ще квичи, ако някой на улицата не помогне на отрочето й. И ще търси от девета дерета вода да докаже, че отказалите помощта са комунисти

Не знам как се връзвате още на такива теми и политиканствате но припадък-все омраза, ненавист, противопоставяне.





Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.09.20 11:47



Който както го разбира.
Лично аз нямам навик да поставям хората в ситуации.В случая бих отишъл, обикалял, наблюдавал - да видя кои са и за какво се борят.



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.09.20 11:42



И на мойто келешче може да се случи /и се е случвало/, подведено от предразсъдъци, пакостливост и самозаблуда, че върши някакво геройство, да прави изцепки, че и да ми се хвали с тях. После обикновено си имаме продължителни разговори с анализ на ситуацията и подбудите.

да, същото споделям и аз. Иначе се случва във всяко семейство децата да направят нещо необмислено, веселяшко според тях. Но... след това идва отрезвяването.
В случая, няма такова, напротив, има поощрение.

Както и да е, писах достатъчно.



Тема а в Швеция...нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано26.09.20 11:59



В отговор на:

В България, където убиват беззащитни за 5 лева. В центъра на столицата, откъдето всеки пиян, изрод или просто безскрупулен престъпник може да нападне и обере всекиго



Тук интересното е, че в Швеция не нощуват на улицата по тези причини, чета това: "" ("...нещо става в тази страна. Само през 2019 година е имало над 100 бомбени нападения, а престъпленията стават все по-брутални")

В България, както свидетелстваш, беззащитни жени спят в неохраняеми палатчици на улицата Няма бомбени нападения срещу тях, няма убити за 5 лева, никоя не е обрана. #ХубавоЕ



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 12:41



В случая бих отишъл, обикалял, наблюдавал - да видя кои са и за какво се борят.


Точно така. И го правя и аз. Често ходя на техните протести, въртя се между тях, слушам... на тези не съм ходила, заета съм, а и са достатъчно прозрачни. Ако трябва - ще провокирам. Защото понякога по друг начин не можеш да разбереш истината - всичко е зазубрено и се повтаря като мантра и опорна точка по телевизора. Ако не си между тях, да те приемат за един от тях - никога няма да разбереш нищо.

Ама карай. Мисирките да си мисирстват колкото си искат тук. И мисирите. Той Боко чудесно им го каза -


АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 26.09.20 12:54.



Тема Re: а в Швеция...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 12:47



#ХубавоЕ

Хубаво е, да. Само че никой от врякащите не се сеща за това и чия е може би заслугата. Врякат "О-став-ка"...



Така болезнено му се ще да влезе в парламента, че е готов и с дявола да се съюзи... и показаха репортаж - в момента, в който си оправя възела на вратовръзката, за да изглежда добре, като го покажат по телевизора...

Ще ми причакват те точно пък доктора, толкова известен и уважаван, и неполитизиран до момента... и ще му викат, че е мутра...

ТОТАЛНА КРЕТЕНИЯ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 13:19



Абе да нарочиш някакви хора и умишлено да ги измамиш, за да ги натопиш и очерниш, никога не е било "веселяшко" в моето семейство, ама нейсе.

И под "семейство" разбирам много широк кръг от роднини, които един с един не си приличат по характери и убеждения. Просто каквито и да са различията ни, има морални граници, чието престъпване никой не оправдава - и една от тях е да си доказваш неква твоя си правота чрез лъжа, измама или /пу-пу/ престъпление.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: а в Швеция...нови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 13:24



Че мен и Липарските посред бял ден са ни обирали в градски транспорт, н пазар и улицата - ай, не ми се отваря дума колко скъпи вещи, пари и документи са дали фира на възможно "уж" най-безопасни и охраняеми места.

Аз се мъкна с тел. за 30лв - необираем - щото нямам пари за тел. за 500.
НалЕ?



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.