Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Thenewold]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано25.09.20 12:54




ок



Тема С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 13:06



гледам я тази душевно полюция, откакто е постната, недоумявам, не разбирам,
пъ накрая се ядосах.

Случката:
групичка беззащитни и неохранявани жени все едно по каква причина нощуват на улицата. В България, където убиват беззащитни за 5 лева. В центъра на столицата, откъдето всеки пиян, изрод или просто безскрупулен престъпник може да нападне и обере всекиго.

Та, спят си тези беззащитни жени в неохраняеми палатчици - от месеци, всичката сволоч, която не е поискала, не ги е докопала. И в малките часове на денонощието поредният съмнителен левент им се натътрузва да ги подпитва дали имат скъпи телефони. Измисля си там, някакъв повод, той е без значение.

Ами ако аз кибичех на палатка на улицата, викайте ми ИДИОТ, ако призная на всеки съмнителен среднощен келеш, че нося в себе си скъпа вещ и пари кеш.
И, понеже не съм ИДИОТ, и без да спя зорлем по градските улици, понеже обикалям по диви места, привикнах, даже и в градЪ, да си нося тъпо евтино телефонче за 30 лв от Кауфланд. И в мангалската махала да го изпусна, и непознат мизерник да ми поиска телефон по нощИте на улицата - нито ще се притесня, ако ми го отнемат, нито ще се покажа нелюбезна.

Пък онова нещо, дето умишлено ходило да мами сами жени през нощта на улицата, за да ги разобличава, че притежавали смартфони, ма не му ги дали - да си дрънка, каквото си ще.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 13:21



Гешев е назначен, а не избран, защото беше безалтернативна кандидатура, а това само по себе си е голям порок в цялата структура на разделените три власти.

Главен прокурор е изборна длъжност.
Която си върви и с неудобствата - ако има само един кандидат, покриващ критериите на избирателите, а те са задължени да изберат някого, избират един от един.

После назначението е протоколно. Гешев е петият или шестият пореден, избран и назначен по все същите правила. И не носи никаква пряка вина за назначението си по Конституция, за да плаща с оставка.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Готвите ли се? Трето Всенародно Въстание в 17 ч!нови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.09.20 13:26



Значи народа е избрал и Гешев. Значи както протестите могат да доведат до остaвката на правителsтвото, така могат да доведат и до остaвката на Гешев.
QED


Е доведоха ли?
НЕ? Ама как тъй НЕ?!

Аааа, след 5-6 години може и да доведат.
Значи народът МОЖЕ.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: alisalisa]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.09.20 23:51



Та, спят си тези беззащитни жени в неохраняеми палатчици

Тооочно така. Напълно беззащитни и неохраняеми, в най-охраняемия район на България - триъгълникът на властта плюс БНБ. С повече камери на кв.м. отколкото около Белия дом вероятно.

И, понеже не съм ИДИОТ, и без да спя зорлем по градските улици, понеже обикалям по диви места, привикнах, даже и в градЪ, да си нося тъпо евтино телефонче за 30 лв от Кауфланд.

Напротив, ИДИОТ си. Щото сама си купуваш телефончето от Кауфланд, а на беззащитните женици им ги РАЗДАВАТ колективно безплатно, с предплатени карти, от които могат без проблеми да си говорят колкото искат с когото искат.

Ако обичаш - не ми адресирай постове.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.09.20 00:18



Ти и синът ти сте последните хора на света,
които имат право да осъдят морала на тези жени.

Дори няма да обяснявам защо - обяснението е във всичките ти постинги в тази тема - най-много в първия.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано26.09.20 06:49



И аз няма да ти обяснявам защо!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.09.20 09:38



Ти и синът ти сте последните хора на света,
които имат право да осъдят морала на тези жени.


Да се разпиша в темата. Прочетох началото и онемях. После тук там и запецнах в недоумение, че някой може да се гордее с такава постъпка.
И сега теб прочетох, че няма да обясняваш за морала-права си, няма да те разберат.
Иначе тази тема нямаше да я има.



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.09.20 09:48



Супер. Гордея се, че тази моя тема се превърна в тема, която разграничава моралните от неморалните.

Моралните до тук сте ти, алиса и пътникът, нямам време да търся по-нагоре, има още доста.

Неморалните ги предвождам аз.

Може и други да се инициират като първите или като вторите.

Не е задължително де. Участията в самата тема показват.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: С чего начинается изродщината?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.09.20 10:01



To не е за гордост, но е разбираемо.Който иска да сдобие лично впечатление от даден протест може да се завърти около него и да прецени съотношението между групите, характерни за всеки протест - яко платени, надничари, безплатни ентусиасти, редовните откачалки.За да се върти един протест в определена посока са достатъчни около 10% платени с поставена задача.Па другите нека да са спонтанни и безплатни ентусиасти...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.