Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 24.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.09.20 14:19



Тия за цианкалий не са ли чували?

Да приемем, че искате да отровите жената. Или съседа. Идва на гости, правите кафе и пред вас в аптечката имате арсен, рицин, антракс на прах и новичок. Какво сипвате? Според мен е въпрос за 2 лева в стани богат. Ми то бяла кристална захар да му сипер май е по-опасно от тоя новичок, егати, тия руснаци един човек не успяха да убият с него.
Направо да ги ожалиш, що не питат някой дет чете Агата Кристи, бе?!

Ако минем на по-високо ниво например 3ти клас втория срок, в прикриването на доказателствата са направо пълна трагедия. Тровят - тровят, това всички го знаеме, само някой да ми каже че руснаците не тровят когото видят и вече не съществува за мен! Кусурът им е обаче че когато работата опре да отровят някого с новичок, много бързо забравят. Отравят го и после нито махат бутилката с водата часове наред, нито даже правят полицейско следствие за да замажат следите, ами оставят кой каквото иска да вземе и да го занесе в цивилизацията за изследване. И то-бутилка минерална вода, а от ясно по-ясно е, че това е доказателство за най-високо ниво. Е заради такива неща и Северен поток 2 може да спре, а какво ще правим ако Германия остане без газ? Не, питам ви, закъде ще изнасяме продукция от автомобилостроителните ни заводи, ако Германия остане без газ?



Моето също.



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.09.20 14:25



Куршум в главата също щеше да убие Навални, но нямаше да уплаши последователите му.

п.п. Харесва ми как се шегуваш с дебелащина. Антипода е админа, когато се шегува с фиността си в разказ за клане на прасета или пилета.



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Deern]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.09.20 14:28



Защо куршум в главата няма да уплаши последователите му, а отравяне щеше? Пък и ако ще е до плашене можеха да го нарежат на малки парчетам, да го запалят или удавят в сярна киселина, или пък да го оженят за Искра Фидосова. Защо точно новичокът е такъв ужас за последователите?



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.09.20 14:56



в прикриването на доказателствата са направо пълна трагедия.

Мен ако питаш - изобщо не става дума за ПРИкриване на доказателства, а за РАЗкриване. В смисъл на ИЗФАБРИКУВАНЕ.

Тоест - новичокът е мушнат в шишето на немска територия. Руснаците твърдяха, че в организма на Навални няма никаква отрова. Тя се установи чак в Германия.

Ти май искаш да кажеш точно това, ама си прекалено завоалиран и човек не винаги може да ти различи иронията от истината и мненията от литературните произведения. Сега не ми се разгадава.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.09.20 15:15.



Тема вече си мислех, че в тоз проруски клубнови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.09.20 15:04



никой няма да повдигне темата..

Обаче, тази статия е силно невярна.

Първо, на Навални му става лошо и изпада в кома още в самолета, кацат някъде в Русия, където го приемат в болница. Близките му настояват да бъде лекуван в Германия. От болница Шарите, Берлин, изпращат още след два дни самолет, излетя от Берлин в 4,00 часа местно време. Цял ден - 16 часа - рашките не пускат Навални с мотива, че здравословното му състояние не позволява транспортиране, а самолетът, с подготвена апаратура и лекарски екип от немската болница чакаше на летището за да отведе Навални в Берлин. Чак в 21,00 са получили разрешение, в 22,00 са излетяли.

Това става четвъртък или петък преди три седмици.. лекарите от Шарите казаха, че докато текат тестовете не могат да кажат какво се е случило с Навални. След 4 дни излезнаха с експертиза - преди повече от две седмици - че той е бил отровен с Новичок. По радиото поясниха, че това е рядък вид лабораторно произвеждана отрова. Меркел и Макрон още същият ден поискаха обяснение от Кремъл. Не само, че не са отричали - до този момент няма официално становище от Москва.

А в момента ЕП настоява за санкции и пълно разследване, европейско, на отравянето на опозиционерният лидер.

Пиша ти новините така, както ги казаха тука.

Ето ти и новината от Днес.бг.относно исканията на ЕП:





Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.09.20 16:05



"Свободна Европа" пишат, че Вил Мирзаянов, един от екипа около Новичок, твърди, че идеята е била да не убиват Навални, а само да го извадят от строя. Затова са му дали отровата A-261 за пиене, а не през кожата.
Пък откривателят на токсина Пьотр Кирпичев добавял гуанидин вместо амидин и така увеличил токсичността. Глей как ги разбирам тия работи



Мирзаянов:
"Задържането на Навални в болницата в Омск може да е било, за да се изчака организмът да отхвърли следите от отровата. Обаче... изчистването от Новичок станало прекалено бавно."

Друг един казва, че "Новичок е отрова от военен клас. 1-2 милиграма = смъртоносна доза" (една дъждовна капка = 30 mg, пишат).

Сега, арсен, рицин, антракс, цианкалий - откъде е доставен явно се проследява по-лесно. За групата Новичок май е мъгла, засега. Максимална топ сикрет, колкото да си блъскаме главите подозрително като при вирусите хив, сарс-ков-2.



Тема Мода, кво да прайш!нови [re: Crrafterr]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано19.09.20 16:26



Новичокът е толкова отровен, нуждае се от такива предпазни мярки, че току изтрепе трепачите... Да използваш новичок е нещо като в ръкопашен бой да действаш с ръчни бомби...

Обаче явно това е модата, и толкоз! Пък и разните писачи по сведомниците, тъкмо са научили една руско-звучаща дума - що да си гънат гладките мозъци че да учат друга!? А думата пък каква дума! И "нов" има, да натяква за нещо ново, непознато, мистериозно, и "чок" има, да звучи на руски, значи на върло-касапско-катилско подозрително заплашително! А пък с испанското "и" по средата, и леко артистично-френско произношение на "чок" в "шок" - ей ти дума за чудесата: нов и шок! Както се казва, звучи на пазаризъм, на банков влог, на кариерно изракетване.





Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.09.20 17:01



Ти сигурно се правиш на тъп.



Куршум, нож, всеобщи отрови не са държавен подпис.

Новичок е абсолютно държавен печат и еднозначен за тълкуване.



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Deern]  
Автор Zirzi ()
Публикувано19.09.20 17:43



А ако искам да изглежда като държавен подпис, как ще постъпя в случая?

Аз съм опозиция, искам да изглежда като държавен подпис - как?

Редактирано от Zirzi на 19.09.20 17:45.



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.09.20 20:28



Това нещо е толкова отровно, че Навални, както и Скрипал, отдавна трябваше да бъдат на оня свят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.