Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.09.20 21:52



ти сигурен ли си, че не си разговарял с руската секция на високо развития разум?
ако е тъй, за мен какво да ти кажат друго, освен да ме нарекат с неопределеното " приятелка"?
щото знаят, че враг не съм




научи се да чакаш

Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано21.09.20 22:54



Чети внимателно измислиците ми.
Виж идиота горе какво разбра за Висшият Разум, и вече знаеш защо Разум не се свързва с него, а с мен и теб.


И аз мисля, че не си враг, мисля че си напрегната и с зависима...като нас.

Какво ще си помислиш ако кажа всеки луд с номерът си?
Ама твоето и моето не е само номер, а цяла програма.

Защо тук не говорим за нас, а все за други?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.09.20 23:26



Бе моята е лесна, аз съм низше същество и не съм в полезрението на висшия разум..
Да му мислят висшите




научи се да чакаш

Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано22.09.20 00:01



Не изключвам теорията това наистина да е ювелирна акция на наште хора. От една страна ми се вижда доста трудно постижимо фосфороорганика от тоя калибър да бъде дозирана толкова прецизно, че жертвата да изпадне в кома, но да не умре, от друга - новичок-а съществува в много форми, вкл. и фин прах. Не изключвам и процедура с обратна връзка, т.е. в продължение на часове жертвата се обработва с дискретни порции, като след всяка дистанционно се наблюдават физиологически показатели като дишане, моторика и т.н. Процедурата се счита да за приключена след достигане на определени прагове на тези показатели.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.09.20 04:42



Виждал съм я баба ти ВангЯ как се свързва с Разума ви....

И висшите работи й все в устата.,.
Пак току рипне и почне да обижда ни в клин ни в ръкав...
Тривиално...

Тартарианката се явява свободен човек.
Ти не си.Така че напразно я набутваш при вас, зависимите.
Сака му се на "мъдреца"...

Редактирано от tuzlija-179435 на 22.09.20 05:51.



Тема Re: Мода, кво да прайш!нови [re: Santo Modesto]  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано12.10.20 22:59



Сър, ще се смееш но знаеш ли кога за пръв път се появява названието "Новичок" за това бойно отровно вещество... Поевява се в един американски холивуд филм по роман на Том Кланси- Всички страхове се казва...
Изгледай го ..има доста весели моменти... филма е от 2002 г.
а там по едно време в Грозни- Чечня ..по сценарий някакви руски генерали като опозициян а президента им използват за кротване на чеченците на нервно паралетичен газ Новичок:)) с масова гибел....на цивилно население...

Иначе в реалността, това което зная от мои руски познати...реалното название на това БОВ е А-302...съставен от няколко нетоксични и безвредни компоненти , които когато се съединят пор принцип след взрив или друго силно контактно действие в единна дисперсна маса или гел.. тогава се получав силно отровна нервно паралетична система която в рамките на минути убива без никаква алтернатива....
количеството което споменават в солзбъри намази по врата на скрипал според един от специалистите - участвал в разработката на това вещество казва че би отровила половината Сорлзбъри...
това с Навални...според тия спецове..той е тровен от цападни спецслужлби
кризата която го е пратила в болницата в Омск е от остър панкреатит...вечерта е пил като животно на някакъв пиански гуляй и алкохола и якото хапване ги е смесил ис антидепресани ..и комбинацията му е докарала остра панкреатична криза...
Чудя се до кога още ще търпи хладнокръвно и дипломатично руското военно и политическо ръкововство всички тия западни англосаксонски изгъзици..и не нашиба западните ублюдки и полови извращенци и дегенарти...а има поле къде да ги нашиба..кеф ти шотландия- отцепване от Англия...вземи и при вас...един хубав майдан сега да бъде спретнат Тръмп - Бидон...такава крехка стъклена къща има в САЩ а вашите хора замятали камънаци по руските джамове около границите им...

Май е време руснаците да набият яко канчетата на англосаксонсикте изроди и то така че да го помнят барем 100 години напред

Редактирано от shtirlic-149751 на 12.10.20 23:01.



Тема Re: Мода, кво да прайш!нови [re: shtirlic-149751]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано12.10.20 23:10



Винаги това ми е било разбирането по въпроса. И Навални си е сготвен, като стой та гледай. От Запада. Любопитно как този път се смиляват над човешкия живот ? Хем искат Навални да е умрял, хем искат да е жив.

Много смешни с тия обвинения и санкции. Не разбраха, че това не работи. И.... да ти кажа ..... много търпелив ми се вижда Путин. Да не му изиграе лоша шега това джентъленство .






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.