Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.20 10:37



Приятелю, много голяма ... заблуда е за хора на нашата възраст да приемат "противника" за тъп. Аз самият имам теми от сорта на "Русия и отровната им политика" и подобни, в които защитавам тезата, че логичните, никога неотменени цели на руската политика изискват една слаба, бедна и разединена България, бедни и разединени съседи и т.н. Даже още повече - смятам и пиша, че руският режим е най-вреден за самите руснаци. Но каквито и зверове да чертае въображението ми за върхушката и олигархията, така и не мога да си ги представя глупаци.
И Бангладеж да реши да убие Навални пак отдавна щеше да е мъртъв, а ти ми приказваш, че КГБ (или ФСБ) са го изтървали, не ами са оплели конците дотам, че са пуснали отровата да стигне до германски лаборатории и че са заснети от хотелски портиер докато я сипват... Хайде малко по-сериозно!

Редактирано от Green Light на 21.09.20 10:48.



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано21.09.20 11:36



В този живот никой не рискува да бъде осъден от народен съд. От "демократичен" може, но аз не съм от смелите. Виж как постъпиха с информаторите на Асанж и със самия него. Който го е посетил в затвора, твърди че е бил подлаган на психологически тормоз.
За камерите пишеш, че изчезвали. Щото първо от щаба на Навални твърдяха, че е отровен на летището, пък там камери имало и се виждало, че нищо му няма. На Путин изобщо не му трябва мъртъв. Жив е много по-безопасен. Май е разочаровал твоите господари.





Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано21.09.20 11:46



Няма проблем. Това не са мои твърдения. Аз не искам да доказвам нищо, нито пък се засягам.
Просто, в духа на темата, преразказвам какво се говори по руската телевизия,
защото специалистите по КГБ-ФСБ нямат време да проверят това.
Специалистите отсичат, че тези работи не са верни.

Продължаваме със същия темперамент.

Не е вярно, че Политковская беше тровена-недотровена, преди окончателно да я застрелят.
Не е вярно също, че кръвните й проби изчезват от болницата.
Не е вярно, че Владимир Кара-Мурса е тровен-недотровен.
Не е вярно, че Пьотр Верзилов е тровен-недотровен.
Не е вярно, че Литвиненко е успешно отровен. Не е вярно, че в наръчника на КГБ
за бойните химически вещества от 72'година пише, че полоният не може да бъде открит в кръвта.
Не е вярно, че Скрипалите са тровени-недотровени.
Баща и дъщеря изпадат заедно в кома на една улична пейка.
Не е вярно това. Били са пияни.
Не е вярно, че Александър Мишкин е доктор от ГРУ.
Не е вярно, че Анатолий Чепига е полковник от ГРУ.
Не е вярно, че Дмитрий Биков е тровен-недотровен.
И така нататък...





Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.09.20 13:21



който смята руснаците за глупаци, е, меко казано, наивен. според мен.
преди няколко години писах, че русия и сащ нямат интерес от силен ес и работят за обезкървяването му.

отношението към България е специално, като към ренегат.
за което допринасят и малоумниците, които се прекланят пред руската държава, загърбвайки българския национален интерес.

русия не е всемогъща, отдавна са я " подкарали", както казва бай данчо, и япония, и китай.
китай тихичко и кротичко се настанява в руски територии, чрез разни договори за икономическо сътрудничество.

предричат разпад на русия, което според мен няма да е добре.
равновесието ще бъде нарушено, не е добре за никого.


научи се да чакаш

Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: tartarianeyes]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.09.20 14:26



Тарти, симпатяго готина, кой го предрича тоя разпад, па айде и ти да ме хвърляш в оркестри, филхармонии и биг мадафака бендове? Сигурно ще са тия, които направиха Калифорния независима когато победи Тръмп?
Голяма опасност ми е в тоз живот това, че ни съм фил и ни съм фоб. Започнах да говоря в рими, значи съм оставил кафето да изстине.
Представям си една маса аз, Ржевски, ти и Хари, и започва лаф за Русия. На 15тата минута започваме да викаме, а към 20тата вие тримата се споглеждате и дружно ми хвърляте един лобут, накрая си викате аре дай пет пак стана нашто



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.09.20 15:15




Като започнем от широкоизвестното библейско предсказание за жълтата раса (пътника най -добре ще ти посочи източник, аз не намирам), помисли логически - няма вечни империи, рано или късно има разпад. И турция я чака същото.

Сега чета за и от митрополит Методий Кусев.
Забележителна личност.
Когато имаш време (това е от него) . Обърни внимание на последния абзац.

https://liternet.bg/publish29/mitropolit-metodij/1913-rusia.htm

С анализите на футуролозите от "стратфор " няма да те занимавам, тъй като първо, американска агенция, второ, не знам доколко тези анализи са обективни, тъй че ги приемам като някаква информация.

Преди години, работейки на морето, се срещах с много руснаци, голяма част от тях от далечния изток и сибир.
Разказваха как ходят да си пазаруват в китай, как все повече китайци сключват бракове с рускини, правят бизнес с русия.

Като питах не се ли опасяват от това нашествие, мнението беше, че това са традиционни отношения между хора от двете страни на границата, и че както китайци ходят из сибир, тъй също и руснаци шетат из китай.

Това бе преди около 15 години. Не зная как мислят сега тези хора.

Ако с теб, ауси и ржевский седнем на една маса, ще пеем руски романси, частушки, мръсни песни и те така.
Аз ще пия водка. За вас не знам


научи се да чакаш

Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: tartarianeyes]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.09.20 16:02



И аз си мислех, че Пътникът чете религиозните източници, които цитира, ама...



С писанията на митрополит Методий по темата отдавна съм напълно съгласен.



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: tuzlija-179435]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано21.09.20 20:49



ПЪТникът е в силна връзка с висш високо развит Разум и черпи от него.
На ПЪТникът са му показани такива неща, които са далеч от представите ти.
Дори и представите ти за Религия са резултат на ограничената ти същност.
И представа си нямаш колко си глупав и упорит в глупостта си, заради което никой Разум няма да налива в кофа без дъно като теб.

Разумът и Мъдростта са по- близо до теб отколкото ръката ти, глупако глупав



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.09.20 21:40



Рожбо ехидНИна,
Твоят РАЗУМ, с когото твърдиш, че имаш силна връзка е просто ОНЯ, който е изкушавал Христа в пустинята.
Естествено, че е на ръка разстояние от тези, които го търсите.

Самият израз "рожби ехидНИни (а не ехидНИни) който цитираш мнократно , показва, че просто плясваш цитати без да ги измисляш.И ред други такива примери от Библията.
Фактът, че си мислеше персонажа от индийската митология Шива с многото ръце за жена (а той е мъж) показва колко си чел това, което също цитираш напоително.

Абе ТЪПник си си.Това, че рипаш да обиждаш не променя факта.



Тема Re: Бе що се мъчат руснаците с тоя новичок,нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано21.09.20 21:43



Не съм ги питал дали китайците ще превземат света, защото "превземат" ми е дума с неясно понятие, и това обезсмисля Въпросът ми.

Но казаха, че Китай ще спечели, а Русия ще остане Силна, защото от нея ще дойде новата Култура и ще превземе целият Свят.

На въпросът ми каква е тази нова Култура на Човечеството, ми отговориха съвсем кратко: "Човечеството ще осъзнае, че Любов е по- добро от война!"

Да ги питам ли как и кога точно ще се случи?
Казаха: "Скоро, вече сме в началото на края!"

Много сме разговаряли с тях, каза ли са ми, и са ми показали, че има сериозни причини да не разкриват точни и конкретни факти като цифри имена, свързано с незнайни за нас Закони за
времето и пространството...за тях време и пространство е едно и също нещо, но за нас не е така...и пълното разкриване ще ни донесе сериозни поражения.


Когато ги питам за теб, те наричат: "нашата обща приятелка с черните очи", но нищо конкретно не казват и за теб...ама и аз не ги питам за нищо конкретно....отдавна ме научиха вътрешно да се възхищавам и уважавам личната ценна непрекосновеност на всеки един от нас.

Религия ли е, философия ли е, Съдба ли е, Лудост ли е...не зная, просто свикнах с чудеса край мен...възхищавам се на всичко и се шегувам с недостатъците ни в едно със Севършенството ни.


Представяш ли сиСветът без нас ще бъде празен и мъртъв какво без вас ще прави самодоволното ми АЗ?
Та какво Русия?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.