Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Какъв е смисълът... (автомобилна)нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.09.20 17:54



...да се харчат сума държавни пари за радари и подобни устройства, след като младото поколение (точно тези, които най-често нарушават скоростта при движение) си имат приложения и всЕкакви други джаджи в телефоните, които ги предупеждават за всяка "засада" по пътя?? Била тя само радар, или с присъствие на полицейска кола?

Преживях го до морето и обратно...

Ама знам си аз. На всеки технологичен удар веднага (а може би и предварително) се създава ПРОТИВОУДАР. Заради това съм безкрайно скептична към избори по интернет...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано15.09.20 17:54



Какъв е смисълът... (автомобилна)

Не знаеш ли?

Аз мисля че смисълът му на автомобила е да ти предвижи задника от точка А до точка Б.



Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано15.09.20 18:12



Погледни го по друг начин.

В крайна сметка, идеята на всички тези радари, камери и т.н. е да накара хората да спазват правилата. Щото какво правят въпросните младежи, кагото джаджата ги предупреди за "засада" - започват да спазват. Значи номерът е, тази джаджа да не спира да ги предупреждава през целия път, или поне да ги предупреждава достатъчно често.. Т.е. - Има смисъл от камери и радари, но явно не са достатъчно като бройка





Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано15.09.20 18:20



Преживях го до морето и обратно...

Явно си била за едно кафе на крак, че като ти гледам дирската история.....



Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: Zirzi]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.20 18:22



Точно си мислех, че напоследък тонът в клуба е много добър.. що се заяждаш?? Ми, тя може да е ходила с лаптоп, таблет, да пише от телефона, както аз в момента..

Айде да живееме дружно?





Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано15.09.20 18:22



ако ти отговаря, ще напишеш, че прости неща обяснявам дълго и досадно

ако наистина не го знаеш, виж събиране на данъци и глоби, цена на събиране на данъци и глоби, трябва да си го учила в УНСС



Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: parvaty]  
Автор Zirzi ()
Публикувано15.09.20 18:31



Не се заяждам макар и така да изглежда, просто виждам несъответсвия, ако иска да ми отговори може да каже да за едно кафе бях и до там, ама ся ще ми напише ТЪПИЧ и еди какво си.

Ти кой мислиш се заяжда аз или тя с това ТЪПИЧ?

Та не знам как изглеждам от страни ама никво заяждане няма от моя страна, заяждам се с артистите само дето се правят на улави.



Тема Страничен погледнови [re: UnicaDonna]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано15.09.20 18:51



Не знам как са нещата с българските съдилища, и не коментирам за тях.

По нашите ширини, употребата на помагала за избягване на закона по само себе си утежнява престъплението. Това рядко бива прилагано при обикновени пътни нарушения. Но има ли катастрофа с кръв, едно е Джони да е карал като говедо, друго е Джони да е карал като говедо с включено устройство да му подсказва как да избягва трафик регулация: първото го прави... говедо, но второто го издокарва на предумишлен убиец. Да не говорим, че присъствието на такова помагало в действие бива тълкувано като раздвояващо вниманието на шофьора - и шофьор който шофира с раздвоено внимание от раз нарушава закона.

Това е нещо като защо да си заключваме вратите, след като як мъжага може с ритник да ги изкърти. Ми едно е престъпник да влезе през отключена врата, друго е да влезе чрез разбиване на вратата: разликата е и в тежестта на престъплението, и в тежестта на присъдата.



Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.09.20 18:51



И най-интересното не каза - кои са тия джаджи в телефоните които си видяла да подсказват за засади?



Тема Re: Какъв е смисълът... (автомобилна)нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.09.20 19:02



Що му обръщаш изобщо внимание на тоя тъп простак? Трябва да има и един смрадливец наоколо, иначе как ще оценяваме свестните клубари...

А да искаш да живееш "дружно" с тъпанарите - много е съмнително....

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.