Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Qнови  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.09.20 21:40



движението.

За сефте прочетох за него преди няколко седмици.
Оценките варират от "нацисти" (в крайно либералните, левичарски, LGBT и прочие среди), до "борци за човешки права и свободи".

Някой нещо да каже подробности, ако е чел повече?



Тема Re: Qнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано15.09.20 21:59



Аз пък съм Епикуреец ......но не мога да го нарека движение това .....
А на следващото преброяване, ще искам върдо да ме зпишат като изповядващ религията на римските богове. Защото на предното отказаха ....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Qнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.09.20 22:02



Да, ако си забелязал, при (мисля че всички) публични изяви на Тръмп, там където се вижда население т.е. привържeниците му, в заден план стърчат плакати на ку-анън или само “ку”.

Тия ненормалници имат проминентни подръжници в Европа.

Ето няколко пункта да се ориентираш в какво вярват:

— вярват че има елитен кръг от личности (вкл. политици) които имам деца-сексуални роби.
— смятат че коронавируса и карантината са начин да увеличат броя и влиянието над тези деца-сексуални роби
— вярват че Тръмп ще освободи децата
— вярват че Тръмп ще спаси света
— вярват че всички трябва да увиваме мобилните си телефони в алуминиево фолио.


Това не е майтап, тиянаистина са ненормални.



Направо е жалко и потресаващо, че има доста проминентни личности, на които гларус им е изпил акъла!

Редактирано от Deern на 15.09.20 21:55.



Тема Re: Qнови [re: BATHco]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.09.20 22:36



Абе, то и аз съм куреец все още, и е-пи(я) от време на време...
Ша заема и аз тъй да се запиша на следващото.



Тема Re: Qнови [re: Deern]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.09.20 22:37



Може.

Но теорията за дълбоката държава звучи смислено.



Тема тия ли?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано15.09.20 22:43







Тема Re: Qнови [re: Deern]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.09.20 07:12








NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Q [re: oberleutnantRzevski]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано16.09.20 07:25



едва ли ще ти хареса моя ъгъл на виждане, но накратко: рационалистите (днес) са ретарди, просто тъпи тъпи хора. не казвам "псевдорационалисти", а точно рационалисти. като бях малък мислех точно наопаки, но трябваше да попреглътна товао нова. "откачалниците" които не се водят от рационализъм и "доказателства" далеч по-лесно усещат когато нещо не е наред, но тъй като рядко могат да кажат какво точно не е наред, изникват всякакви налудничави представи, които "рационализират" усещането им. вземи например плоскоземците, наскоро един такъв умря падайки от няколкостотин метра височина, защото не му се отвори парашута на самоделно направената ракета, с която се е изстрелял самзада снима земята отгоре. хахаха, ебаси тъпака ще кажеш. да, обаче той може да направи ракета която да го повдигне, а повечето рационалисти не могат да направят и тостер, единствено могат да гледат ifls ретардщини в тубата. как става така че човек който може да направи голяма ракета вярва че земята е плоска? аз съм правил много ракети, и мога да ти гарантирам че това не е проста работа, особено ракета която може да вдигне човек.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Qнови [re: Deern]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.09.20 07:26



За "проминентни" потърсих в Гугъл какво означава - виден, бележит. Оказа се, че има такава дума на македонски(малко по малко взехме наистина да наричаме този език македонски)
Какво ще кажеш за това, запазих си го оня ден от фейсбук? Коментар е в група на книго-любители.
Учудващо колко много “четящи” кохерират възраст, лека степен на умствена изостаналост и ниво на белетристична напредналост. Кумулативността пък между изброеното и липсата на разбиране за ирония и сарказъм (забелязано в особено големи размери) налага прилагането на животоспасяваща лоботомия на горепосочените. И без това онова нещо под париертала не им функционира комплексно и напълно и определено мъчат себе си и околните.





Тема Re: Qнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.09.20 07:37



Нищо не знам, но за да не съм валат и да кажа нещо, прочети мнението на Запхода, аз мисля точно същото, ама наобратно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.