Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 14.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: 2biri]  
Автор Zirzi ()
Публикувано15.09.20 13:37



Ебаси и стипцата, по едно бонбонче и по едно питие, ама виртуално, туй като захарен памук, лапнеш нещо ама в устата няма нищо. Скръндзааааааааа.




пп. На кеф съм! Лигавя се!

Ай честито.



Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Zirzi ()
Публикувано15.09.20 13:39



Кой минава на свирки.





Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Zirzi ()
Публикувано15.09.20 13:43



Мен ме оправя това:





Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: 2biri]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано15.09.20 13:44



Бирички, да ти е живо и здраво момчето! Да те предупредя, обаче, че е много хубаво, да учи в Немско, ако ще работи тук. С еъика и немското образование започва на равна нога с немците, ще печели относително добре, но достатъчно за да ти помага и да се устрои... Но ако няма да работи в Немско, е виждам смисъл от толкоз харчене на пари! Инак, браво на момчето, че си осъществява желанията!



Тема Нали, нали?нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано15.09.20 13:45



И на мен това ми направи страшно впечатление - че децата на хора, които най-много и яростно са мятали камъни по мене защо емигрирах и прочее, всъщност учат в същата тая чужбина

..

Лицемери им се викаше, май..

Ама, не исках да цапам темата на Бирите.



Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано15.09.20 15:56



Свирки и прана - искаш да кажеш, свирки и пране
правиш свирки и после переш
после пак свирки
свирки, нали мислиш за дудуци? изделия от дърво?
и дърводелец и перачка



Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: 2biri]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано15.09.20 16:07



честито:)
да му върви повода!
само не знам защо сте избяга ли от Виена(любимата ми столица и с най-вкусна храна)!



Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: 2biri]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.09.20 16:50



Успех на гарджето, а на мама му — моите съболезнования и аплаус за вярната подкрепа при всеки избор.




Явно много му харесва Берлин, за да го избере. Да видим дали това ще остане така, когато не мама, а самото гардже плаща сметките с берлинска заплата.



Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: Deern]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.09.20 17:00



Ще си позволя да те коригирам.
На шега съболезнования е уместно, ако някой например си е изпуснал и счупил шишето с ракията.
За жив човек - не бива.
Иначе - браво на момчето...



Тема Re: Да почерпя - ще учим в Берлиннови [re: tuzlija-179435]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.09.20 17:07



Съжалявам, това както съм го написала явно е легитимно само около мен.
Тогава само аплодисменти за майката че поддържа подобно решение, аз не бих.



Най-малката сестра на моя приятел завърши миналата или предната година в Берлин. След това остана при приятеля си островиянец на Боркум.

Ние нито веднъж не сме я посещавали в Берлин, даже имам един приятел там за посещаване, обаче предпочитам да ги уговоря да се видим на техните острови или на нашите в запада. Само не и Берлин! По-добре София, с френда и там сме се виждали, той и в България живя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.