Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 19.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема не мога да дишам с масканови  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано13.09.20 15:57



внучката от 15ти тръгва на градина
от 8ч до 15ч и през цялото време - децата трябва да с маски
ама тия малки деца - как ще дишат?!

вчера купих обеци за Нутчо - и в магазина заявих че няма да слагам маска И нямах проблем от персонала които бяха с маска...
ТА колко време бихте издържа ли с маска на лицето си?!
АЗ и минута не мога да издържа - задушам се и не мога да дишам!





Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.09.20 16:12



По дванайсет часа, когато съм дежурна.
Като няма пациент си свалям маската под брадичката, поне да пийна вода или кафе.
При консултации в отделенията също съм плътно с маска.
В автобуса, с който пътувам по 18-19-20 спирки до работата, пак съм с такава и съм от пътниците, които стриктно я носят над носа.



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: NUT]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 16:31



Аз не си позволявам такива цигании в магазин - да се правя на задушаваща се пред персонала, за да ми разрешат да пазарувам без маска. Непрекъснато правят проверки в търговските обекти и глобяват - продавач, който обслужва клиенти без маски няколкостотин лева, а собственика на търговския обект - няколко хиляди. Затова, освен маски, ползвам и шлем. Само с шлем не нарушавам разпоредбите и си дишам спокойно.

Срамота! Като имаш проблеми с маската, да не си купиш за 10-тина лева шлем от всяка аптека, за да не подлагаш горките продавачи на риск от санкции, защото те съжалили, вместо да те изхвърлят от магазина.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: alisalisa]  
Автор Zirzi ()
Публикувано13.09.20 16:33



+100



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: NUT]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.09.20 16:29



слагай шлем.
в един магазин си минала, другаде няма да те пуснат. глоби.


научи се да чакаш

Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.09.20 16:31



Нормално. Маската задушава и на всичкото отгоре не пази от вируси. Ако някой ми представи някакво доказателство, че спира вирусите може би ще повярвам. Ама засега не вярвам. Маска слагам за около минута-две докато пазарувам и до там.



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: alisalisa]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.09.20 16:40



С презерватив няма ли да и е по евтино да диша?
Чудя се, има ли все още идиоти които си слагат маски??????
Честно да ви кажа напоследък рядко виждам човек с маска, в друг свят ли живея аз!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.09.20 16:33



И я слагам само за да изпълня закона, за да нося маска на лицето... всъщност я слагам под носа.



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: PYTnik]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 16:37



Честно да ви кажа напоследък рядко виждам човек с маска, в друг свят ли живея аз!

Кварталните михлюзи, които чакат жените им да се върнат с пазарските торби, да им сготвят и сервират пък изобщо не виждат хора с маски. На улицата и там, където се събират кибиците, никой не носи.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: не мога да дишам с маска [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 16:39



И я слагам само за да изпълня закона, за да нося маска на лицето... всъщност я слагам под носа.

щото ще се задушиш и ще припаднеш или да покажеш какъв си хитрец?

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.