Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 30.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.09.20 16:48



Не, тъпо е да нося нещо, което не ме пази. Разбирам да пази мен и останалите ама засега няма данни, че маската предпазва от вируси.



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.09.20 16:48



Просто се чудя защо да си доставям такъв дискомфорт да нося маска, когато няма никакъв смисъл.



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.09.20 16:52



Наистина се чудя - ти смяташ ли, че шлемът или маската, който слагаш предпазва останалите от вируси?!



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.09.20 16:46



Приятелски съвет: Без значение маска или шлем, влез в бояджийската камера когато боядисват автомобил в бояджийска камера която дръпва праховото боядисване от въздухът. Светло, не замъглено, никой не плюе а само диша и всичко под контрол.
След няколко минути излез от чистата камера и плюй, храчи..цветът на боята..и в носът и зад носът...да има разлика че си с маска, но само за количеството...и ако не я свалиш след три минути, то вече и навън ще продължиш да вдишваш боя насъбрала се в маската...кондензатор на вируси или бои е едно и също и се казва МАСКА, а шлем е същото но е пак мазохизъм, все едно не ибъ ама съм с презерватив за всеки случай.


Това ще излезе много вярно, че докато го нямаше вирусът не знаех че има толкова много прости хора!


"в един магазин си минала, другаде няма да те пуснат. глоби"
Живей скотски за да не те глобят!



Ако някой те глоби, свали си скафандъра и го заплюй в устата, но не го прави в клуба като сега!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 17:05



като е тъпо, не носи.
няма да ходиш на места, където се изискват маски и готово.

тъпо е да се правиш на маймуна - глейте, имам маска, ама си я слагам, както си ща, защото не ме кефи да нося маска. жалка картинка.

като ще изразяваш протест и несъгласие, поне го прави като хората.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: osvoboden pich]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано13.09.20 17:05



А ти какво разбираш да пази? Маската намалява риска от заразяване може би около 30% което не е зле. Всичко разбира се е много условно - вднократните маски трябва да се сменат на не повече от 2 часа за да са ефективни. За различните типове ефекта е различен но все пак помагат. Най-надежна защита е голямата дистанция, но е невъзможно да се спазва за дълго време.





Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 17:12



Наистина се чудя - ти смяташ ли, че шлемът или маската, който слагаш предпазва останалите от вируси?!

Драги, няма никакво значение какво смятам наистина.
Има определени изисквания, които ако не спазвам, застрашавам ако не здравето на други хора, то работните им места и заплати.

Достатъчно е, че това, че съм без маска или шлем може да притесни и да навлече неприятности на други хора, за да не се правя на интересна.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.09.20 17:09



Аз спазвам изискванията и нося маска. Няма точни изисквания да покрива и носа... Но със или без маска ако имам ковид - по този начин мога да навредя и на други хора... въпреки маската или шлема. Аз спазвам закона или наредбата или квото е там. На лицето си имам маска когато пазарувам, или съм в аптеката или в друг публичен обект. Как да ти обясня това?!



Тема Re: не мога да дишам с масканови [re: PYTnik]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.09.20 17:17



да има разлика че си с маска, но само за количеството...

повече от достатъчно.
напълни си пръскачката с някоя силна отрова и изпръскай една в градината, вятърът да духа срещу тебе, без маска и една с маска. щом няма значение какво количество отровен аерозол си вдишал...

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: не мога да дишам с маска [re: alisalisa]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.09.20 17:18



Ич не ми е заради една шибана маска а заради това, че с това не спирам нищо. Само дето дишам трудно през нея... освен това им вдигнаха цените... Ако държавата наистина е заинтересована ама истински щеше да предложи безплатни маски.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.