Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Темнейшиятнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано12.08.20 17:24



Използвани за първи път при остров Дамански. Целият остров, барабар с няколко километра от територията на Китай направо са покрити от взривове. От там легендите за лазерно оръжие. Реактивни системи за залпов огън БМ-21 Град



Тема Трескирането...нови [re: Liya]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано12.08.20 17:30



Това за вкарване на треска в тялото на получилите ваксина - по реакцийте и мненията, изглежда че никой не е на ясно за кои хора е предназначено и какво точно бива вкарвано и каква точно му е функцията.

Ако ти знаеш тези подробности, моля да ми простиш каквото ще пиша.

Фон: сума народ от "напредналите" държави като Индия и Китай и арабския свят и черна Африка (както знаем, България е по-бедна и изостанала от всички тях, следователно ще добавя) и България, нямат здравна система която да пази надеждни записи за кой каква имунизация кога как е получил, а и системата да има, то пациентите нямат надеждни документи за самоличност, че да се знае кой точно каква имунизация да търси по документи.

И за ТАКИВА хора, от държавите ПО-НАПРЕДНАЛИ И ПО-РАЗВИТИ ОТ БЪЛГАРИЯ, някому светнала лампата, при имунизация да се завира подкожно малка сачма (не изчислителна треска!), чиито светлинно-отразяващи качества да съдържат данни за получената имунизация, дата, трайност, и прочие. Сачмата не е активна, в смисъл да издава радио вълни; до колкото знам, няма и магнетични свойства (че да отразява облъчващи радио вълни). Когато кожата над сачмата бъде осветена от дадена светлина, със специфични качества, отражението от сачмата бива отчетено в светло-чуствител, и от там се разбира пациентът с тази сачма за какво кога и прочие е бил имунизиран. Сачмата е своеобразен "здравен картон", в микро-миниатюрна форма.

Държавите в които има нормална здравна система, с нормални здравни записи, с хора имащи нормални документи за самоличност - нямат нужда от такива памет сачми, че да се знае кой кога с какво е бил имунизиран. Реакцията на гърлеста група от българските българи преясно показва, че България не е всред тези държави.

И точно хората от описаните изпаднали до такова нищожество държави, чието влияние върху световните ред и икономика и политика и подобни е приблизително нула - точно ТЕ се загрижили, че някой ще харчи пари и усилие ТЯХ да следи. Егати само-въздигащите халюцинаций от нещастници обзети от комплекс ако не за величие, то комплекс за човешка себестойност равна на тази на плъхове, или хайде, на маймуни.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.08.20 17:33



И всичко това по какъв начин доказва, че ваксината е ефикасна? Доказва само, че влияе някак на организма, щом предизвиква температура. Кво праим, ако след десетина дни путинската щерка пипне вируса? Вероятно няма да разберем...

А руския го разбирам повече от теб. Пък и информацията съм я получила на български. И това, че не съм доразбрала кога каква температура - не променя нещата.

То и световният отклик наподобява моята реакция, чувам.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема О, чудонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.08.20 17:41



Логнах се бе


In темнейшия we trust, да се изкажа и аз.



Тема Фиксират върху негонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано12.08.20 17:43



Редом с руснаците, успоредни развития имат италианците, и германците, и белгийците, и французите. По принцип, всички държави със сносно научно-технологично развитие и със сносни управляващи.

Фиксирането върху Путин, и особено хленчовете, че руската ваксина не била изцяло изпитана, са опит за отвличане на вниманието от ЛИПСАТА на подобни усилия в изостаналите, или изоставащите държави с грандиозни комплексарщини за световно водачество, незаменимост, и прочие. Защото хората не са тъпи, реагират на новините от Европа, и мигновено си задават въпроса "защо в Европа има, а тука няма?".

Аз вече писах тук за болезнените реакций на мои хора (тексасци и американци) от споменаване на положението с корона вируса в България - която - за пръв път в нашия живот - в това специфично усилие, е отявлено ПРЕД и НАД Тексас и съседни САЩ. Учтиво бях помолен да не им натривам колко са изостанали, защото те трябва да живеят тук, и да понасят живота си тук - и да могат да се гледат сутрин в огледалото, както върви изразът.

Фиксация върху италианците или германците или белгийците няма да предизвика същата само-заглушителна реакция, каквато предизвиква споменаването на Русия и Путин. Та от там.

Впрочем, вече пуснаха разни новини за световно водещите усилия, и колко близо са до успех, за хората да не са съвсем разочаровани от световното водачество.



Тема Re: Трескирането...нови [re: Santo Modesto]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.08.20 17:58



Само че, естествено, напълно случайно, напоследък в европа отново взеха да нахлуват стотици хиляди мигранти, все без документи естествено, които свободно си щъкат из разградения европейски двор и разнасят заразата. Как ще ги контролираме тях дали са ваксинирани? Нали ще можем да свалим маските само когато всички сме 100 процента доказано ваксинирани? Не можем да приемем закон да чипираме само нелегалните, защото ще е расистка стигматизация и нарушаване на човешките им права, ще можем тях да ги чипираме законно само ако приемем закон 100 процента всички да бъдат чипирани. Какъвто закон, съвсем случайно, вече е внесен в европарламента. Без здравен паспорт няма пътуване с влак, самолет или градски транспорт, няма достъп до болница, нито до работното ти място - няма да те допуснат да изпозаразиш колегите със смъртоносната болест, нали? Нещеш чип - оставаш без работа и без социални облаги - на практика си вън закона. Престъпник, враг на човечеството. Направо си готов за трибунала в Хага.



Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.08.20 17:53



След поставянето й са регистрирани както антитела, така и - което е по-важното - изграждане на клетъчен имунитет.
Ама ти от знаене на руски и това не си разбрала.
Знаела руски, па не разбрала, че температурата е реакция на ваксината, а не вследствие на заразяване с ковид.
Не мъ разсмивай бе!





Тема Re: Темнейшиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.08.20 18:00



Тепърва и това трябва да се проследи - ползата от ваксината. И да се прецени съотношението полза/риск.

Засега съобщиха, че въпросната дъщеря на Путин е изградила антитела.

Също чух, че ефектът от ваксинирането ще трае 2 години, което аз намирам за резонно. Според моето мнение почти от началото на пандемията, имунитетът няма как да е пожизнен, дори смятах, че може да се наложи имунизация всяка година както за грипа.

Другото е, че Путин каза, че ваксинирането ще е доброволно дори и при медицинските служители.



Тема Re: Трескирането...нови [re: Santo Modesto]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.08.20 18:08



Нискоразвитите българи, в това число и аз, не сме чак толкова ниско интелигентни за да сме против имунизационен паспорт, ние сме против НАЧИНЪТ по който се опитват да ни го наложат.
Утре интелигентните може да ни наложат и кол да ни забият в гъза по причина паспорт, и ние пак ще сме против

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Не се знае ..нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано12.08.20 18:02



Помисли, кой е най-безпроблемния и неявен достъп към чипиране ?

Като заобиколят през задната врата. Никой няма се довери на американска или еврейска разработки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.